Nädala horoskoop – 7.-13. märts 2022

JÄÄR
Järgmise nädala jooksul leiad end üha rohkem oma karjäärile ja pikaajalistele plaanidele mõtlemast. Vajadus raha teenida võib motiveerida, aga kõige tähtsam on, et teeksid tööd, mida armastad.

SÕNN
Omandage põhimõte austada teiste inimeste arvamusi, millega te ei nõustu. Kui te just peate kritiseerima seda, mida nad ütlevad, siis tehke seda vähemalt tsiviliseeritud viisil. Pange vastu soovile olla sarkastiline, sest see muudaks olukorra kümme korda hullemaks.

KAKSIKUD
Kas sekkud sõprade tülisse või hoiad eemale? Sa juba tead vastust, nii et ära ole nii rumal, et vahele minna ning püüda rahu säilitada. Kui seda teed, siis tõenäoliselt pöörduvad nad mõlemad sinu vastu.

VÄHK
Ära raiska aega lobisemisega sellest, mida kavatsed teha – lihtsalt mine ja tee seda. Sa peaksid sihtima kõrgemale kui ei kunagi varem. Miski pole sulle kättesaamatu. Miski pole võimatu. Kui midagi piisavalt tahad, siis teed nii, et see toimuks.


LÕVI
Kui keegi teine käitub halvasti või mängib lolli, ei tähenda see, et sina peaksid sama tegema. See nädal on tähtis, eriti suhete osas, nii et ära ärrita inimesi lihtsalt lõbu pärast.

NEITSI
Tee kindlaks oma hirmud ja võta nende osas midagi ette. Kõik ootavad, et sa oleksid lõbus ja enamiku ajast sa oledki, aga miski on sind viimastel nädalatel tõsiselt vaevanud. On aeg sellest üle saada.

KAALUD
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

SKORPION
Ükskõik kui väga te ka ei sooviks vältida igasuguseid ebameeldivusi, ei tohiks te seda teha oma enesehinnangu arvelt. Kui te näitate märke nõrkusest, siis ainuke asi, milles võite kindel olla on see, et keegi kasutab seda ära.


AMBUR
Mis ka ei juhtunud ja ükskõik, kes süüdi oli, pole mingit mõtet eile toimunut kahetseda, sest sa ei saa minna tagasi ja seda muuta. Aga sa saad teha homse paremaks. Võta see endale eesmärgiks.

KALJUKITS
Oled viimastel nädalatel enda kanda võtnud palju uusi ülesandeid ja sul on ilmselt abi vaja. Teised aitavad sul seda koormat kanda kui neilt abi palud, aga pead selle eest kuidagi tasuma. Mis kasu nemad saavad?

VEEVALAJA
Teil võivad olla teatud olukorra suhtes sügavad isiklikud tunded, kuid te ei tohi lasta emotsioonidel takistada seda, mida tuleb teha. Jah, muidugi, armastus paneb maailma ringi käima, kuid elamiseks on vaja ka piisavalt kainet mõistust.

KALAD
Kui endasse usud ja agaralt konkreetse eesmärgi poole liigud, siis pole mingit põhjust, miks su nimi ei võiks olla tuntud ja pangakontol suur summa. Kõik on su enda teha.