SÕNN – tähtkuju horoskoop

Sõnnil on vaja kindlust, regulaarsus ja stabiilust. Nad on väga kannatlikud ja nad teavad, et otsetee viib tavaliselt õnnetusse. Usaldatavus, püsivus ja teadmine, mida toob tulevik, on tema tähtsaimad omadused. Ta tahab teada, kuidas ja mida tuleb teha ning millal seda teha. Kiirus ei ole tema kõige tugevam külg ning ta läheb tõsiselt närvi, kui satub tegevusse, kus tal ei ole aega korralikult järele mõelda. Nad elavad sissetallatud ja tuttaval rahal ning tunnevad seal end hästi. Kui tuleb aga aeg edasi liikuda, teevad nad seda väga vastumeelselt. Sõnnid armastavad head elu ning keskenduvad sageli oma tähelepanu vara soetamiseke. Asjadel, mis rahuldavad neid vajadusi, on Sõnni jaoks suur väärtus ning ta teeb jõupingitusi nende omandamiseks. Neile meeldib hästi riietuda, teiste inimeste välimus avaldab neile suur mõju.

Sõnn on tuntud oma suurepärase kannatlikkuse ja püsivuse poolest. Nad on visad ning valmis vaeva nägema, et saavutada oma eesmärke. Sõnnid ei lase kergesti heidutada ja suudavad keskenduda pikaleajalistele eesmärkidele. Sõnnid on väga praktilised inimesed. Nad eelistavad käed-külge tegutsemist ja suudavad lahendada igapäevaseid probleeme loogiliselt ja efektiivselt. Neid hinnatakse sageli oma reaalsustaju poolest.

Sõnnid hindavad materiaalseid asju ja mugavust. Neil on sageli tugev soov luua kindel majanduslik baas ja nautida füüsilist luksust. Nad on lojaalsed sõbrad ja partnerid. Nad hindavad lähedasi suhteid ja on sageli ustavad ja usaldusväärsed. Sõnni tähtkuju all sündinud inimesed võivad olla suurepärased toetajad ja kaitsjad oma lähedastele.

Sõnn on tuntud oma sensuaalsuse ja füüsilise ligitõmbavuse poolest. Neil on sügavad meeled ja nad naudivad meeldivaid aistinguid – maitsed, lõhnad ja puudutused.

Sõnnid hindavad stabiilsust ja kindlust. Nad ei pruugi kiirustada muutuste poole, vaid eelistavad kindlat ja stabiilset eluviisi. Nad on sageli seotud looduse ja maaga. Nad võivad tunda erilist sidet loomade, taimede ja maastikuga ning nautida aega looduses.

Sõnn tähtkuju juhib Veenus, mis on armastuse planeet. Sõnnid on võluvad, hea välimusega ja väga romantilised. Nende partneri taga ajamine võib olla rohkem kavaldav kui dünaamiline, kuid kuna neil on loomulik külgetõmme, mis tõmbab kõiki tulijaid, siis on neil vähe põhjust kedagi taga ajada.

Sõnni 2024. aasta horoskoop »
Sõnni nädala horoskoop »
Sõnn naine »
Sõnn mees »

Sõnni tähtkujud vajavad kindlat emotsionaalset ja seksuaalset suhet, see on neile ülimalt tähtis. Nad on väga sensuaalsed, helded ja tähelepanelikud armastajad. Nad on pühendunud füüsilisele mugavusele ja esteetilisele naudingule, nad armatsevad suurema tõenäosusega lõhnastatud sulgedega voodis kui väsinud köögi põrandal.


Sõnn naine ei mängi oma kaaslase emotsioonidega ega ürita õõnestada nende mehelikkust. Mida ta teeb on see, et paneb mehe tundma, et temas on kõik, mida ühes mehes vaja, eriti just mida naine tahab. Kuid kui naine ei austa enam oma kaaslast, siis on ta võimeline võtma suhtes kontrolli enda kätte ja kõik toimub tema tingimuste järgi. See ei pruugi olla tema jaoks ideaalne suhe, kuid Sõnnist naised oskavad väga hästi võtta halvast parimat. Loe edasi: Sõnn naine »

Nii nagu Sõnnist naised eeldavad, et nende kaaslane on mehine, eeldab Sõnn mees, et nende naine on naiselik. Kuid hoolimata oma romantilisest loomust, veendub ta et on teinud maja sissemaksed enne, kui teeb ettepaneku. Ja ta ei suhtu lahkelt kaaslasesse, kes avalikult teda kritiseerib või tema arvamuste ja hoiakutega ei nõustu. Sõnni tähtkujuga saad sa seda, mida näed; nii mehed kui naised eeldavad saada seda, mida nad näevad. Loe edasi: Sõnn mees »

Tänu oma truudusele, koormavad nad end sageli sõprade murede ja probleemidega. Nad on väga armukadedad. Sõnnid ajavad asju omamoodi ja seepärast oleks mõistlik neid mitte häirida ega püüda ümber veenda, kui tahetakse nendega sõbralikult suhelda.

Raha
Raha on tavalise Sõnni jaoks oluline. Kärpimine ja säästmine ei ole sinu stiil. Mugav olemine koos vajalike asjadega on see, mis teeb Sõnnist Sõnni. Sul on hea maitse ja silma ilule – nii inimestele kui asjadele. Mõlemad aga maksavad raha.

Sa ei eelda, et sa saad kiiresti rikkaks, kuid sa eeldad teatavat regulaarset raha summat, et toetada oma valitud elustiili. Õnneks on sul võime ja püsivus seda teenida.

Karjäär ja töö
Sul on realistlikud arusaamad oma annetest ja võimetest ning selge idee sellest, millises suunas sa tahad minna. Sulle meeldib teada, milline on su positsioon, kui seotud on töötunnid, kohustused ja palgatõus.

Sa vajad korrastatud töökeskkonda ja piisavalt iseseisvust, et teha seda, mida sa tahad ja kuidas just sina tahad. Liigne sekkumine ülemuste poolt ärritab sind, frustreerib ja põhjustab sinu mässumeelsust.

Sõnn – kindel tulemärk

Sõnni tähtkuju kuupäevad: 21. aprill – 21. mai
Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51
Ladina keeles: Taurus
Värv: roheline
Element: maa
Võtmefraas: Mina oman
Võtmesõnad: omandamine, meelekindlus, praktilisus
Juhtplaneet: Veenus
Vastasmärk: Skorpion
Taimed: roos, moon, kannike, karikakar
Puud: ploom, saar, õunapuu
Emotikon:

Sõnni tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Sõnni tugevad omadused: lojaalsus, usaldusväärne, visa, püsiv, kaastundlik, aus, pühendunud.
Nõrgad omadused: jonnakus, aarmiselt tundlik, domineeriv, agressiivne, laisk, materialislik.
Meeldib: turvalisus, hea toit, vaikus, ilu, harmoonia.
Ei meeldi: pahane olla, sunnitud oma mõtteid muutma, otsuste tegemine, ebamugav seltskond.

Sõnnile sobilikud kristallid

Kassisilm, malahhiit, jadeiit, roosa kvarts, jaspis, tiigrisilm, aventuriin, karneool, smaragd ja ahhaat.

Sõnni tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Vähk, Neitsi, Skorpion ja Kaljukits. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud sõnni tähtkuju inimesed

Arnold Rüütel, Aino Pervik, Anu Välba, Martin Helme, Hannes Võrno, Gerd Kanter, Ott Lepland, Kristjan Kasearu, Silvi Vrait, Rasmus Mägi, Andrus Vaarik, Ilmar Raag.