VÄHK – tähtkuju horoskoop

Vähi tunded on võimsad ja võivad lämmatada. Vähk võib olla ülitundlik ja kergesti solvuda. Kui nad tunnevad instinktiivselt, et midagi on juhtumas, on see tunne väga tugev ja pane neid vältimatult muretsema, mure on aga tema tugevaim loomulik vaenlane. Võib harva leida, et ta mitte millegi pärast mures poleks – võib isegi juhtuda, et ta muretseb selle pärast, et polegi millegi pärast muretseda. Vähid kaitsevad end võimaliku emotsionaalse haavamise eest taganedes ja turvalisuse leidmisega üksildusest. Vähid on väga keerulise iseloomuga. Kord tundub neil olevat hiiglase tugevus, sealsamas ilmutavad nad lausa lapselikku nõrkust.


Vähk on äärmiselt tundeeluline märk. Need inimesed on tavaliselt väga emotsionaalsed ja südamlikud. Neil on võime sügavalt tunda ja väljendada oma emotsioone. Vähk on tuntud oma hoolivuse ja kaastunde poolest. Nad hoolitsevad teiste eest ja võivad väga perekonnakesksed. Vähid naudivad koduseid tegevusi ja peresidemeid.

Vähid omavad tugevat intuitsiooni ja oskavad tihti tunda ära teiste inimeste vajadused ja emotsioonid. Nad võivad olla empaatilised ja mõistvad. Samas on neil loomulik kaitseinstinkt, eriti oma lähedaste suhtes. Nad võivad olla väga pühendunud ja kaitsevad oma peret ja sõpru.

Kuigi Vähid võivad olla tugevalt seotud kodu ja perega, võivad nad samas olla muutlikud ja meeleolu kõikumised on neile tavalised. Paljud Vähid on loovad ja kunstilised. Neil on kalduvus väljendada oma emotsioone kunsti, muusika või kirjutamise kaudu. Vähid on tihti seotud minevikuga ja võivad olla nostalgilised. Nad hindavad traditsioone ja perekonna ajalugu.

Vähi 2024. aasta horoskoop »
Vähi nädala horoskoop »
Vähk naine »
Vähk mees »

Armu Vähki ja sa armud ka tema emasse – kel on nende eludes oluline roll. Vähk mees, sõltumata sellest, kas ta armastab oma ema või vihkab teda, siis tema ees mõistab ta oma tüdruksõbra hukka. Loe edasi: Vähk mees »

Vähk naine eeldab, et ta kaaslane hindab ja austab neid emalikke omadusi, mida keegi teine peale tema enda ei näe. Loe edasi: Vähk naine »

Vähid on tihti mõistatuslikud. Kuna see tähemärk on Kuu poolt juhitud, siis Vähid – eriti naised – muudavad oma tujusid, mõtteid ja iseloomu kergesti ja kiiresti sõltuvalt kuufaasidest. Naissoost Vähid kipuvad olema demonstratiivsed – isegi kui nende kiindumus ei ole vastastikune.


Õige kaaslase korral on nii mees- kui naissoost Vähid ideaalsed kaaslased. Nad on oma kaaslase suhtes lahked, hoolivad, kaastundlikud ja kaitsvad. Kuid kohtle Vähki halvasti ja ta käitub nagu vähk, mida antud tähemärk ka sümboliseerib. Nende pehme ja emotsionaalne sisemus on kaitstud tugeva kestaga. Põlatud Vähk on hirumud ja küünised ilmuvad kiiresti. Inimesed, kel on seljataga nurjunud armulugu võivad olla õelad, kriitilised ja põlgavad.

Kuid armunud Vähid on suured romantikud ja nad teevad kõik, et leida ideaalne kaart või kink valentinipäevaks. Nad on suurepärased koduloojad, suure kujutlusvõimega kokad ja valmistunud ohverdama oma vajadused armastatu nimel. Vähid soovivad oma armastatuid täielikult omada.

Neile on vastumeelne teiste õpetus, nad peavad ise toime tulema, kuna teiste mõtted ajavad neid segadusse. Vähid ei heida iseenda üle nalja.

Raha
Horoskoop ütleb, et vähkidele on raha väga oluline. Sul on vaja luua endale ja oma lähedastele ohutu ja kindel pelgupaik. Sa ostad kvaliteetseid ja väärtuslike asju – ja eeldavad, et need kestavad. Sulle meeldivad kindlad ja pikaaegsed investeeringud ja teed kõik, et oma tulevik kindlustada. Vahel võid sa olla liiga ettevaatlik säästmise ja kulutamises.

Kuigi sul on võimed suurte rahade tegemiseks, puudub sul vahel usk endasse, et seda saavutada.

Karjäär ja töö
Hoolimata oma lahkest ja hoolivast loomusest, võid sa olla väga ambitsioonikas ja teha endale nime mitmetes valdkondades. Sa oled loov, hea ärivaistuga ja vajaliku keskendumisvõimega, et saavutada edu.

Sa oled vilunud kogemuste ehitaja ja oma vigadest õppija. Sa naudid kohustusi – olgu see siis seotud inimestega või äriliselt. Sulle meeldib teha asju omas tempos ja omal viisil – see võib olla nii õnnistus kui needus.

Vähk – kardinaalne veemärk

Vähk tähtkuju kuupäevad: 22. juuni – 23. juuli
Õnneumbrid: 2, 7, 11, 16, 20, 25
Ladina keeles: Cancer
Värv: valge
Element: vesi
Võtmefraas: Mina tunnen
Võtmesõnad: kodusus, tundlikkus, visadus
Juhtplaneet: Kuu
Vastasmärk: Kaljukits
Taimed: looros, vesiroos, saialill, kassitapp
Puud: lepp, paju
Emotikon:

Vähi tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Vähi tugevad omadused: kaitsev, lojaalne, pühendunud, hooliv, osavõtlik, usaldusväärne, suure kujutlusvõimega.
Nõrgad omadused: ülitundlik, tujukas, kergestiärrituv, klammerduv, enesehaletsus.
Meeldib: kui teda hinatakse, ajalugu, raha, nende kodu.
Ei meeldi: julmus, üksindus, rahaline ebakindlus, isiklikust elust rääkimine

Vähile sobilikud kristallid

Aventuriin, topaas, kaltsedon, safiir, rubiin, turmaliin, hematiit, kuukivi, akvamariin jamerevaik.

Vähi tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Sõnn, Skorpion, Kaljukits ja Kalad. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud vähi tähtkuju inimesed

Ellen Niit, Erki Nool, Jaak Joala, Ott Sepp, Jüri Ratas, Kristen Michal, Peeter Oja, Sven Lõhmus, Ardo Hansson, Raivo E. Tamm, Jürgen Ligi, Jaan Kirsipuu, Leelo Tungal, Riho Sibul, Elina Born, Peeter Oja, Erich Krieger, Kristiina Ehin.