KALAD – tähtkuju horoskoop

Kalad on tundlik märk ja selle all sündinud on teiste inimeste mõtetele ja tunnetele eriliselt vastuvõtlikud. Nad tahavad meeleheitlikult kõike õigesti teha, kuid ei oma selleks piisavalt tahtejõud. Kalad reageerivad emotsionaalselt silmapilkselt, heldet ja vastupandamatult. Tihti otsustab ta ühe valiku kasuks, kuid siis, tegutseb täpselt vastupidiselt. Kalade lahke ja ohverdav hing on mõnikord takistuseks tema enda võimaluste täielikule arengule. Nad on tihti loominguliselt väga andekad, kuid eneseusalduse puudumine tõttu pühenduvad hoopis teiste aitamisele – näiteks kellelegi abiks olles.

sodiaagimärk kalad

Kalade hinges keerleb piiramatult sentimentaalsust ning romantikat, kuid nad võivad elu praktilise poole koha pealt veidi ähmased olla. Nad on tähemärkide unistajad ning nii mõnelgi juhul ei pruugi nende unistajahing iseennastki piisavalt toita, kellestki teisest rääkimata. Igal juhul see õnnelik, kelle võrku kalad peaksid jääma on saanud endale partneri kes oskab nii teenida kui ka igatsevalt õhata.


Kalad on tuntud oma suure kaastunde ja empaatiavõime poolest. Nad suudavad teiste inimeste tundeid sügavalt mõista ja kaasa tunda. Paljud Kalad on väga loovad ja kunstilised. Neil on rikkalik kujutlusvõime ja nad võivad väljendada ennast kunsti, muusika või kirjutamise kaudu. Nad võivad olla võimelised nägema asju, mida teised ei pruugi märgata.

Kalad on väga tundlikud ja emotsionaalsed. Neil võivad olla sügavad ja keerulised emotsioonid ning nad vajavad aega ja ruumi nende töötlemiseks. Nad on sügavalt filosoofilised ja mõtisklevad mõtlevad tihti suuremate eluküsimuste üle. Kalad on huvitatud müstikast, spirituaalsusest ja vaimsetest praktikatest.

Kalade 2024. aasta horoskoop »
Kalade nädala horoskoop »
Kalad naine »
Kalad mees »

Kalad ei kipu teisi arvustama, nendega on lihtne koos eksisteerida ning neid armastada. Nad vajavad aga regulaarselt võimalusi põgeneda ning üksinda olla.


Kuna kalad on pelglikud, tundlikud ning oma piirangutest ja puudustest väga kriitilisel arvamusel vajavad nad partnerit kes nende enesehinnangut ning enesekindlust tugevdaks. Vaatamata sellele, et nad kõikide teiste hämamisest läbi näevad, kipuvad nad ise salatsema. Nende partnerid peavad mõistma, et see on oluline osa nende kaitsemehhanismist.

Kalad mees valib enamasti tugevat tüüpi naise, kellele ta saab toetuda ja loota. Ta on ülisotsiaalne, omades palju sõpru, seejuures olenemata nende soost. Loe edasi: Kalad mees »

Kalad naine eelistab samuti võimekat partnerit ning laseb tal heameelega suhtes domineeriva rolli võtta. Ta on sügavalt naiselik ning ei soovi mitte kuidagi enda võrdsust tõestada. Ta toetab oma meest jäägitult. Loe edasi: Kalad naine »

Kui nende kannatus katkeb, võivad nad ärrituda nii, et neid on raske maha rahustada. Kalad võivad olla kangekaelsed ja mitte sallida vastuvaidlemist. Meeleldi vaheldub säravast optimismist absoluutse pessimismini. Kalasid ei tõmba materiaalse ega rahalise omandi poole.

Raha
Kalad kipuvad rahaga kas väga hästi või väga halvasti ümber käima. Harva on raha su prioriteetide eesotsas, aga sa tunned selle väärtust kui see on seotud su isiklike vajaduste või eesmärkidega.

Sa naudid raha kulutamist – eriti kui sul on halb tuju, aga sa elad üle ka napi rahasummaga. Kuid kuldse kesktee saavutamine rikaste ja vaeste vahel ei ole sinu jaoks kerge. Nagu ookean, mis on tihedalt sinu tähemärgiga seotud, siis raha tuleb ja läheb sinu elus.

Karjäär ja töö
Sul on kujutlusvõime ja kaastunne ning sul on vaja tööd, kus sa tunned, et sa teed midagi olulist – kas endale või inimestele. Liigne surve ja kohustused võivad muuta su pingeliseks ja närviliseks. Sulle sobib rohkem loomingulise panuse andmine, samal ajal kui teised kannavad koormust ja teevad suuri otsuseid.

Su paindlik loomus on töökohas eeliseks, aga te ei reageeri igale jäigale tööstruktuurile hästi. Kuid õiges keskkonnas, õigete kolleegidega ja õigete stiimulitega võid sa saada hea pakkumise ning tavaliselt saad ka.

Kalad – muutlik veemärk

Kalade tähtkuju kuupäevad: 20. veebruar – 20. märts
Õnnenumbrid: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52
Ladina keeles: Pisces
Värv: mereroheline
Element: vesi
Võtmefraas: Mina usun
Võtmesõnad: kaastunne, kõikehaaravus, loobumine
Juhtplaneet: Neptuun ja Jupiter
Vastasmärk: Neitsi
Taimed: vesiroos, sõnajalg, iiris, kannike
Puud: paju, sarapuu, kääbustamm
Emotikon:

Kalad tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Kalad tugevad omadused: suure kujutusvõimega, emotsionaalne, isetu, kaastundlik, intuitiivne, hurmav.
Nõrgad omadused: ebausaldusväärne, tujukas, nõrk, kergestiäärituv, idealistlik, ülitundlik.
Meeldib: loovus, unistamine, teiste aitamine others, otsekohesus, kunst.
Ei meeldi: eeskirjad, pinge all olemine, kreiitika, olla sunnitud tegelema millegagi.

Kaladele sobilikud kristallid

Tiigrisilm, päikesekivi, ametüst, karneool, fluoriit, akvamariin, verekivi, kaltsedon, safiir ja kuukivi.

Kalad tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Vähk, Skorpion, Kaljukits ja Sõnn. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud vähi tähtkuju inimesed

Märt Avandi, Karl-Erik Taukar, Jevgeni Ossinovski, Nele-Liis Vaiksoo, Erkki Raasuke, Indrek Neivelt, Urmas Klaas, Mait Maltis, Anne Veski, Meelis Rämmeld.