Nädala horoskoop – 15.-21. aprill 2024

VÄHK
Pea meeles oma pikaajalisi eesmärke ja ära lase kellelgi end teelt kõrvale juhtida. Niinimetatud sõbrad mõtlevad välja igasugu põhjuseid, miks sa peaksid ümber mõtlema, aga sa pead oma instinktidele truuks jääma.

JÄÄR
Millegipärast tundub, et te ei ole võimeline oma arvamust välja ütlema. Kas see võib olla sellepärast, et te teate, et teie arvamused ärritavad teisi inimesi ja te lihtsalt ei taha tüli tekitada? Mis juhtus teie tõearmastusega?

SÕNN
Kõik eksivad, nii et ära piitsuta ennast, kuna tegid midagi valesti. Oluline on, et said aru, kus vea tegid ja teed nii, et seda enam ei juhtuks. Ebaõnnestumine võib sageli olla edu aluseks.

KAKSIKUD
Kui lähedane inimene nõuab rohkem iseseisvust, siis pead seda talle võimaldama. Praeguseks peaksid teadma, et mida tugevamini püüad teisi inimesi kontrollida, seda rohkem teeb haiget kui nad lõpuks ära lähevad. Sa oled nende sõber, mitte vangivalvur.


LÕVI
Sa ei vaja oma kavatsuste täideviimiseks kellegi heakskiitu või õnnistust. On vaja ainult julget pealehakkamist ning vapruse jätkumist töö valmis saamiseni. Mida sa veel ootad? Kohe praegu on kõige parem aeg alustamiseks.

NEITSI
Ainus viis projektiga edasi liikumiseks on saada tuge inimestelt, kes aitavad sul eesootavad takistused ületada. Oota päev või paar, enne kui püüad neile läheneda – siis ütlevad nad „jah”.

KAALUD
Kui oled nii tark nagu ise arvad, siis pöörad tähelepanu sellele, mida pere ja sõbrad sul teha soovitavad. Nemad näevad seda, mida sina ei näe: et sa suudad kasutada oma kaasasündinud oskusi maailma paremaks muutmiseks ja peaksid seda tegema.

AMBUR
Keegi, kellega koos elad või töötad, peab salaja viha ja kui midagi valesti ütled, leiab ta mooduse selle sinu vastu kasutamiseks. Mõtle, enne kui ütled ja veendu, et tead, millest räägid. Pole ju nii raske?

KALJUKITS
Mingil põhjusel paistad uskuvat, et sind ümbritsevad vaenlased, et kogu maailm on sinu vastu. Lõpeta rumalad kujutelmad ning vaata vahelduseks asja helget poolt. Elu on su enda kätes.

VEEVALAJA
Su kuues meel ütleb sulle, et midagi ootamatut on juhtumas, aga see pole põhjus uksi lukustada ja kardinaid ette tõmmata. Sa ju tead seda vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi. Kui sa pole midagi valesti teinud, siis ei pea sa midagi kartma.

SKORPION
Leia vaikne kena kohakene, kus saad end maailmast välja lülitada ja mõtteid koguda. Ja pea meeles: kui soovid oma elus rahu leida, siis esmalt pead selle leidma oma peas ja südames.

KALAD
Ära heitu, kui su tegevus ei too oodatud tulemusi, see on siiski hea kogemus, mis võib sind juhtida uues kasulikus suunas, millele muidu poleks mõelnudki. Sa teed edusamme.