Nädala horoskoop – 25.-31. märts 2024

VÄHK
Püüa mitte sattuda olukorda, mille üle sul täit kontrolli ei ole. Su enesekindlus võib praegu suur olla, aga see ei kaitse sind inimeste eest, kellel on ausast mängust teistsugune arvamus kui sinul.

JÄÄR
Sa tahad nii palju asju teha, aga kui püüad teha kõike korraga, siis tõenäoliselt ei jõua sa kuhugi. Sa oled pinge all ainult sellepärast, et tekitad ise endas pinget. Võta rahulikult ja tee ühte asja korraga.

SÕNN
Usu oma unistustesse ja ära kuula neid, kes ütlevad, et su ideed on utoopilised. Nad võivad arvata, et sa oled hull, kuid sinu jaoks on kõik täiesti loogiline ja lõpuks on see ainus, mis loeb.

KAKSIKUD
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.


LÕVI
Püüdke selle nädala jooksul mitte loota nii palju oma eelaimdustele. Jah, loomulikult saab teie sisemist häält reeglina usaldada, kuid siiski oleks targem kontrollida fakte ja arve enne, kui käite raha välja.

NEITSI
Sa kaldud tavalisest rohkem riske võtma. Kuni need on kaalutletud riskid, on kõik korras – sa ei saa kahju ja võid isegi raha teenida – aga kui käitud hoolimatult, siis võib kukkumine olla kohutav. Sinu valik!

KAALUD
Ära ole nii agar oma rahalist seisu parandama, et hakkad mõtlematuid riske võtma. Ära satu paanikasse, sest paanikas teed midagi rumalat ja see võib sulle terve varanduse maksma minna.

AMBUR
Täna on läbinisti nauditav päev ja see on veel nauditavam kui sa ei raiska aega muretsemisele, mida teised inimesed arvavad sellest, mida teed või kellega koos oled!

KALJUKITS
Mine välja. Tee midagi teistsugust ja huvitavat. Praegu on suurepärane aeg teha paus rutiinsetes tegevustes ja võtta vastu väljakutse lõbutseda nii palju kui inimlikult võimalik – ja seda on palju!

VEEVALAJA
Sa ei pea lootma teistele inimestele. Oled igati valmis üksi olema, kui seda soovid. Sul on tuleviku suhtes suured lootused ja jõuad kiiremini edasi, kui ei pea muretsema teiste endaga kaasa vedamise pärast.

SKORPION
Jaga kodus ja tööl kõigiga oma mõtteid ja tundeid ning teised poevad nahast välja, et sind õnnelikuks teha. Arusaamatused tekivad ainult siis, kui eeldad, et inimesed oskavad su mõtteid lugeda.

KALAD
On kasulik salatseda, eriti kui tegutsed plaaniga, mis vajab õnnestumiseks üllatusmomenti. Kui inimesed hakkavad nuhkima ja küsima, millega tegeled, siis räägi neile ükskõik mida peale tõe. Jah, võib-olla pead sa valetama.