JÄÄR – tähtkuju horoskoop

Jäär – sodiaagi esimene märk on uute alguste märk. Jäär on lihtne ja sirgjooneline, kuid sageli süüdistatakse neid isekuses ka siis, kui nad taotlevad kodu ja perekonna heaolu. Kannatlikkus ei kuulu tema tugevuste hulka, kuid innukus on omadus, millega ta poolehoiu võidab. Tavaliselt väga otsustuskindlad, kuid nende innukus võib neid sundida tormama keerulistesse olukordadesse, hoolimata võimalikest probleemidest. Neil on väga suur vajadus edu saavutada ja kui see ei õnnestu, on tulemuseks tõsine pettumus. Jäärad ei rahuldu pelgalt oma murede üle mõtlemisega, vaid tahavad kannatamatult midagi ette võtta. Kui nad suudaksid õppida enne tegutsemist mõtlema, võimaldaks nende energiline loomus neil palju saavutad. Negatiivsustest kõige segavam on nende isekus, mis on enamasti tingitud vajadusest olla võitja.

sodiaagimärk jäär

Kui sa oled naine, kes otsib printsi valgel hobusel, kes ta jalust niidaks, siis on sinu vastuseks Jäär mees. Samuti kui oled mees, kes otsib omale daami, kes pole mitte hädapätakas vaid juhtpositsioonil, siis leia endale jäärast naine.


Jäärad on tuntud oma julguse ja enesekindluse poolest. Nad ei karda väljakutseid ning on valmis võtma riske, et saavutada oma eesmärke. Jäär on sündinud liidrirolli täitma. Nendest on energiat ja entusiasmi. Neil on tihti suur elurõõm ja nad suudavad nakatada teisi oma positiivse suhtumisega. Nad armastavad uusi algatusi ja projekte.

Jäärad võivad olla impulsiivsed ja kiirustavad oma otsustega. Nad ei pruugi alati põhjalikult kaaluda tagajärgi, vaid võivad käituda hetkeemotsioonide ajel. Samas on võistlushimulised ja neile meeldib võistelda, et näidata oma oskusi ja tugevusi. Nad naudivad konkurentsi.

Jäärad hindavad iseseisvust ja vabadust. Nad ei taha teiste käsu all olla ja eelistavad oma elu ise juhtida. Samuti on nad tuntud oma otsekohesuse poolest. Nad ütlevad, mida mõtlevad, ja ei pelga konflikte, kui nad tunnevad, et neid on ebaõiglaselt koheldud.

Jäärad on kirglikud inimesed, kes suhtuvad oma huvidesse ja projektidesse intensiivselt. Nad ei tee midagi poolikult, vaid annavad endast alati parima. Nad armastavad seiklusi ja uusi kogemusi. Nad on valmis proovima uusi asju ja avastama uusi paiku.

Jäära 2024. aasta horoskoop »
Jäära nädala horoskoop »
Jäär naine »
Jäär mees »

Hoolimata sellest, et Jäär naine on võimeline ise oma kohvrit läbi elu kandma, on ta romantiline. Ta armastab donkihotilike liigutusi – šampanja, punased roosid ja keelpillikvartetid. Kuid ta tüdineb kõikidest, kes teda pimesi pühendumusega kummardab. Mis puutub kohtingutesse, on ta täiesti valmis tegema esimese sammu kui tegu on ta unelmate mehega, aga ta eeldab siiski, et vastassugupool käitub mehena. Loe edasi: Jäär naine »


Jäär mees on muuhulgas kõige kirglikum tähemärke. Tema seksuaalsete vajaduste täitmine on sama suur kui vajadus tööalaste saavutuste järele. Armununa on ta truu ja otsekohene, ta petab väikese tõenäosusega – vaid siis kui suhtest hakkab kaduma maagia. Ta on idealist ja kui ta on leidnud enda jaoks selle ideaalse, seab ta naise kõige kõrgemale ja on valmis teda kõigega hellitama. Kuid ta ei soovi, et peab vaatama oma jumalduse objekti juukserullidega või seda kuidas naine jalgu raseerib. Nii mees- kui naissoost Jäärad naudivad väljakutseid. Nende huvi suureneb kohe, kui keegi mängib raskesti kättesaadavat. Neile ei meeldi ei playboy’d ega playgirl’id, kuid nad ei suuda lootusetutele juhtumitele ja elus kannatajatele ära öelda. Loe edasi: Jäär mees »

Raha
Sulle meeldib raha, sa vajad raha ning sul on energiat ja entusiasmi, mis on vajalik raha saamiseks. Siiski pole see tavaliselt omaette Jääradele eesmärgiks – enamasti pigem mõne muu eesmärgi või ambitsiooni kõrvalprodukt. Ja kui asi puutub säästmisesse ja investeerimisse… see on tüüpilise Jäära jaoks täiesti teine asi. Mis puudutab teid, siis raha on selleks, et seda nautida, end hellitada ja jagada.

Karjäär ja töö
Sa oled sündinud selleks, et juhtida ja saavutada. Enesekindla ja konkurentsi-võimelisena saad sa loomuliku surina karmis ja segipaisatud ellujäämismängus. Sa naudid väljakutseid, sulle sobivad pingelised olukorrad ja sa ei kohku isegi kõige raskemate tööde ees.

Kuid detailid tüütavad sind ja võimalusel jätad need kellegi teise hooleks. Samuti oled sa parem projektide algatamises kui nende lõpuni viimises ning vajad efektiivset meeskonda, et alustatu lõpule viia.

Jäär – kardinaalne tulemärk

Jäära tähtkuju kuupäevad: 21. märts – 20. aprill
Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72
Ladina keeles: Aries
Värv: punane
Element: tuli
Võtmefraas: Mina olen
Võtmesõnad: algatusvõime, aktiivsus, ettevõtlikkus
Juhtplaneet: Marss
Vastasmärk: Kaalud
Taimed: nõges, ohakas, roos, sõnajalg
Puud: viirpuu, kastan, kuusk
Emotikon:

Jäära tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Jäära tugevad omadused: kindlameelne, usaldusväärne, energiline, vapper, entusiastlik, elurõõmus, suuremeelne.
Nõrgad omadused: enesekeskne, egoistlik, kannatamatu, domineeriv, impulsiivne.
Meeldib: astuda esimese sammu, väljakutsed, esimene olemine, vabadus avastada.
Ei meeldi: ignoreerimine, pettunud olemine, ülemused, ootamine.

Jäärale sobilikud kristallid

Ametüst, karneool, hematiit, rubiin, turmaliin, granaat, jaspis, amasoniit, verekivi ja rodokrosiit.

Jäära tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Lõvi, Kaalud, Ambur ja Veevalaja. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud jäära tähtkuju inimesed

Georg Ots, Ago Anderson, Anu Saagim, Magnus Kirt, Saskia Alusalu, Evelin Ilves, Katrin Lust, Katrin Viirpalu, Hanna-Liina Võsa, Henrik Kalmet, Merlyn Uusküla, Sissi Nylia Benita, Jaagup Kreem, Uudo Sepp, Tom-Olaf Urb, Heidy Tamme.