Numeroloogia – elutee number

Numeroloogia uurib numbreid ja seda, kuidas need on meie jaoks meie jaoks olulised ja kuidas see mõjutab meie iseloomu. Numbrid igal kujul on meie eluga mingil moel lahutamatult seotud.

Numeroloogia elutee number

Numeroloogiat kasutades saate palju õppida maailma ja enda kohta. Paljud inimesed peavad numeroloogiat universaalseks keeleks. See võib tunduda väga keeruline ja erinevaid tüüpe on nii palju, et te ei pruugi teada, kust alustada. Kui aga tunnete astroloogiat, võite olla tuttav ka numeroloogiaga, mis on paljuski sarnane astroloogiaga, kuid kasutab teabe ja ülevaate saamiseks numbreid. Numeroloogia põhineb ideel, et universum on süsteem, mille lagunemisel jäävad järele vaid numbrid. Seejärel saame neid numbreid kasutada maailma ja iseenda kohta lisateabe saamiseks. See on ka teadus selle kohta, kuidas sõnade ja nimede tähekombinatsioonid moodustavad numbreid. Seda, nagu astroloogiat ja teisi ennustamise vorme, seostatakse sageli üleloomulikuga. Numbrid jäävad peamiselt vahemikku 1 kuni 9.

Kuidas leida oma elutee number?

Kõige lihtsam viis oma elutee numbri leidmiseks on oma sünnipäeva, kuu ja aasta liitmsel ja ühekohaliseks numbriks muutmisel.

Näiteks, kui oled sündinud 12.04.1978, siis liidad arvud: 1+2+0+4+1+9+7+8=32 Kuna number on kahekohaline, siis liidame need uuesti: 3+2=5 Ehk sinu elutee number on 5.

Teine näide, kui oled sündinud 31.12.1999, siis liidad arvud: 3+1+1+2+1+9+9+9=35 => 3+5=8 Sinu elutee number on 8.Loe oma elutee numbri kohta lähemalt:

123456789

 


Elutee number 1

Olete ainulaadne! Oled loominguline tegija ja tugev isiksus, kes on isemajandav ja julge. Teie tee viib teid iseseisvuseni ja avastate isemajandamise eelised. Sinu esimene õppetund peaks olema õppida omal jalal seisma ilma teistele lootmata. Te jõuate selle elutee numbri järgmisele tasemele, kui olete õppinud selle õppetunni: juhtimine. Olete loomupärane juht ja teil on kogu elu jooksul palju võimalusi seda näidata. Teie teedrajav vaim, vaprus ja sihikindlus on teile sellel teekonnal kasulikud. Saate silma paista mis tahes karjääris, mis võimaldab teil kasutada oma ainulaadseid ideid ja teedrajavat vaimu!

Positiivsed jooned:

 • Need, kellel on elutee number 1, on ägedalt sõltumatud, võistlevad, sihikindlad, hindavad oma vabadust, on originaalsed, neil on juhiomadused, nad on iseseisvad jne.
 • Number ühed suudavad saavutada kõike, mille peale nad mõtlevad. Nad on pidevalt täis uusi ideid ja see teebki nad õnnelikuks.
 • Elutee number 1 on oma lugudega karismaatilised ja meelelahutuslikud ning suudavad ka suures rahvamassis igaühe tähelepanu endale tõmmata.

Omadused, mida saate parandada:

 • Kuna püüdled pidevalt mõne ebamõistliku standardi täitmise poole, võid ebaõnnestumise korral olla enda suhtes karmilt kriitiline. Sa põlgad, et keegi sind kahe silma vahele jätab.
 • Jah, ka teistel võib õigus olla. Peate pöörama tähelepanu nende vaatepunktile.
 • Ei! Peate teistega rohkem koostööd tegema. See ei tähenda, et olete alistuv.
 • Peate loobuma oma ülbusest ja domineerivast suhtumisest teistesse.

Elutee number 2

Oled äärmiselt tundlik ja läbinägelik ning sinus on kõik loomuliku diplomaadi omadused! Teie tee viib teid otsima tasakaalu ja harmooniat kõiges, mida teete, ning oma tundlikkuse tasakaalustamise õppimine on selle eluteenumbri üks olulisemaid õppetunde. Selle asemel, et oma ebatavalise tundlikkuse tõttu haiget saada või pahameelt tunda, peate õppima seda kasutama koostöö edendamiseks, kompromisside ja kannatlikkuse õpetamiseks ning saama rahuvalvajaks. Sa oled sündinud selleks, et olla teistega ühenduses, ja sinu eluülesanne on tuua inimesi kokku. Saate edukaks kõik ettevõtmised, mis nõuavad vahendamist, läbirääkimist, detailide käsitlemist või faktide kogumist. Teie teadlikkus, diplomaatilised oskused ja organiseerimisvõime annavad teile selge eelise.

Positiivsed jooned:

 • Olete igas grupis parim inimene, sest teil on võime lepitada ja taasühendada inimesi, kes pole nõus.
 • Sul on anne olukordades osavalt desarmeerida, sest oled empaatiline, arvestav ja hea kuulaja.
 • Sa pole seda tüüpi, kes armub ja armub. Võtate aega kellelegi avamiseks, mis on hea, sest on hästi teada, et inimene, kellel kulub suhtele pühendumiseks kõige kauem, püsib suhtes kõige kauem.

Omadused, mida saate parandada:

 • Sa ei tohi lasta oma enesehinnangul aeg-ajalt langeda. Kas teil on vaja teist inimest, kes teile teie väärikust meelde tuletaks? Sirutage oma õlad ja ole enesekindlam.
 • Te ei tohiks end segada, kui asjad ei lähe rutiini järgi ja olla avatum elu ebatavalistele ja ebatavalistele sündmustele.

Elutee number 3

Sul on võime inspireerida teisi oma loovuse, kujutlusvõime, kunstiliste annete, mitmekülgsuse ja hea iseloomu kaudu! Teie elutee meelitab teid elama seda rõõmsalt ja kujutlusvõimega. Avastad optimismi ja entusiasmi eelised ning selle, kuidas neid väljendada. Oled loomulik suhtleja ning sinu teravmeelsus ja huumorimeel aitavad teistel huumorit igas olukorras näha. Teie eriline loominguline hõng paistab läbi kõiges, mida teete. Saate edukaks igas kunstilises ettevõtmises, olgu selleks siis kirjutamine, rääkimine, kujundamine, illustreerimine, tantsimine või näitlemine, aga ka mis tahes amet, mis nõuab teiste julgustamist ja motiveerimist.

Positiivsed jooned:

 • Kuna olete loodusega kooskõlas, võite olla väga loominguline ja oma eluga rahul.
 • Sul võib olla väga positiivne ellusuhtumine ja eelistad võtta asju rahulikult, mitte vastutada.
 • Sul on suurepärased sotsiaalsed oskused, kuna suhtled hästi, oled magnetilise iseloomuga ja sulle on lihtsalt meeldiv läheduses olla.
 • See tugev sisemine hääl, mis teid alati juhendab, aitab teil ka anda mõistlikku nõu ja inspireerida teisi vaimsete arusaamadega.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peate olema distsiplineeritum ja viivitamata lõpetama kõik alustatud projektid.
 • Teil võib olla raskusi väljakutsetega toimetulekul, välja arvatud juhul, kui teid õhutata. Peate rohkem keskenduma.
 • Võid vahel olla ülemvõimulik, lubades oma emotsioonidel enda üle valitseda.
 • Peate arendama oskust oma vigadest õppida.

Elutee number 4

Olete pidev mõju kõigile teie ümber, sest olete praktiline, stabiilne, töökindel ja sihikindel! Teie jaoks on mängu nimi töökindlus ning teie sihikindlus ja visadus võimaldavad teil ideid ellu viia. Sa oled sündinud ehitama! Hindad turvalisust ja teised ootavad, et sa juhiksid, kontrolliksid ja tagaksid, et kõik on korras. Edu saavutad igal töökohal, kus väärtustatakse organiseeritust ja head juhtimist. Teie töökus ja praktilisus toovad teile soovitud ja väärivad hüved.

Positiivsed jooned:

 • Teil on tugevad moraalsed väärtused ja eelistate järgida põhimõtteid ja traditsioonilisi väärtusi, mille olete oma ellu juurutanud. Sulle ei meeldi inimesed, kes rikuvad reegleid.
 • Planeerite iga liigutust ning olete äärmiselt organiseeritud ja töökindel. Teil on jõud oma unistused teoks teha.
 • Teile meeldivad töökad inimesed.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peaksite proovima oma juukseid sagedamini alla lasta. Elu ei seisne selles, et pead pidevalt oma töösse matma. Leidke aega pere ja lõõgastumise jaoks.
 • Olge avatum ja mõistvam inimeste suhtes, kes ei jaga teie tööeetikat. Kui olete vastu, ei kuulu kannatlikkus teie vooruste hulka.
 • Võid olla nii monotoonselt etteaimatav, et ei kaldu kunagi teelt kõrvale.
 • Tähtis vanemlik nõuanne: ärge suruge oma uskumusi oma lastele peale. Laske neil kogeda elu oma tingimustel.

Elutee number 5

Oled ekstravert, energiline, leidlik ja seiklushimuline inimene, kes on kannatamatu ja näljane elumaitse järele! Te puutute kokku paljude teehargmistega ja te tervitate iga muudatust kui uut võimalust. Sinu jaoks on mängu nimi muutus, nagu ka vabaduse eest võitlemine. Olete loomupäraselt progressiivne: tulevikku mõtlev, liberaalne ja äärmiselt leidlik. Oled ka aktiivne, julge, ebatavaline, ettearvamatu ning tõmbab füüsilisi aistinguid ja järeleandmisi. Võite olla väga veenev, kui olete pragmaatiline ja oportunistlik. Oled edukas igal erialal, mis nõuab pigem energiat andvat jõudu kui rutiini.

Positiivsed jooned:

 • Teil on lõbus olla, sest olete valmis proovima kõike uut ja olete kiire õppija! Teie energia on nakkav.
 • Sul on suur sõpruskond ja naudid suhtlemist. Andestad kergesti, sest usud, et enamik inimesi on head. Oled kergemeelne, optimistlik, sõbralik ja vastutulelik.
 • Oled hinnangutevaba ja avatud teiste inimeste vaatenurkadele.
 • Sulle meeldib reisida ja avastada, sest sind huvitab, mida elul on pakkuda. Sulle meeldib kohtuda uute inimestega ja olla igal viisil julge.
 • Oma heitliku iseloomu tõttu taastute kiiresti ka kõige rängemast löögist.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peaksite olema rohkem pühendunud ja täitma teistele antud lubadusi. Olge nende jaoks, kes teist hoolivad.
 • Peaksite valima õige seltskonna, sest vastutustundetud sõbrad ainult süvendavad teie hoolimatust.
 • Teil on väga lihtne kujundada ahvatlevaid halbu harjumusi, mis hõlmavad naudingut ja sõltuvust. Ohtlike sõltuvuste vältimiseks peaksite tegema ühiseid jõupingutusi.
 • Peate koguma oma hajutatud energiad ja kehtestama oma ellu distsipliini, vastasel juhul võite riskida, et ei jäta midagi püsivat väärtust.
 • Te ei tohiks vältida olukordi ega inimesi, kellelt saate kõige rohkem õppida.

Elutee number 6

Oled romantik, rahuvalvaja, kaastundlik ja arvestav inimene, kes elab armastuse nimel! Sinu elutee missioon on leida õnnelik meedium andmise ja saamise vahel. Oled loomulik nõuandja, osavõtlik ja hooliv ning sinu elutee number esindab kasvatamise ja harmoonia põhimõtteid. Olete koolitaja, koolitaja ja lapsevanem. Sulle meeldib iga töö, mis võimaldab muuta teiste elu mugavamaks, lihtsamaks ja luksuslikumaks.

Positiivsed jooned:

 • Ülim kasvataja, “emaduse” number, hoolite enamast kui ainult oma lähisugulastest.
 • Inimesed kogunevad teie juurde, sest olete tõeline kaastundliku südamega humanitaar. Olete väga intuitiivne teiste inimeste mõtete suhtes ja tunnete nende valu.
 • Olles loomu poolest loominguline ja kunstiline, jumaldate kõike ilusat ja kui teil oleks vahendeid, kulutaksite oma raha priiskavalt elu peenematele asjadele.
 • Oled oma suhetes väga aus ja otsekohene ning saad sügavalt haiget, kui sind petetakse.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peate andma endale natuke “mina-aega” ja lõpetama teiste jaoks märtriks olemise, vastasel juhul kasutatakse teid ära. Sa peaksid oma hinge toitma.
 • Peate oma elus olema tasakaalukam, sest toetute liiga palju ümbritsevatele. Teil on võime probleeme lahendada, kuid teil on vaja tegutseda.
 • Mõnikord võite muutuda liiga emotsionaalseks ja peate õppima oma emotsioone kontrollima, olles praktilisem.
 • Kuna vastassugupool tõmbab kergesti sinu võluva olemuse poole, võid olla lausa flirt.

Elutee number 7

Olete uskumatult intelligentne, filosoofiline ja loominguline! Sul on selgeltnägijad ja eelistad olla üksi. Kuna te keeldute midagi nominaalväärtuses vastu võtmast, viib teie tee teid kõike uurima, katsetama ja analüüsima. Olete loomupärane tõeotsija ja teid tõmbab kõik vaimne ja müstiline. Sinu ülesanne on uurida tundmatut ja leida vastuseid elu saladustele. Saate silma paista mis tahes valdkonnas, mis nõuab analüüsi, deduktiivset arutluskäiku, teaduslikke teadmisi või tehnilisi võimeid.

Positiivsed jooned:

 • Teil on kõrgelt arenenud intellekt, mis piirneb geniaalsusega, ja teil on ebatavalisi ja loomingulisi ideid. Teie vastuvõtlikku meelt tõmbab metafüüsiline ja okultism.
 • Võite olla väga intuitiivne ja leida lohutust oma vaimset teed järgides. Te ei jää kunagi rahule, kui te ei uuri, analüüsi ega uuri, et ühendada teadaolevat tundmatuga.
 • Teil on tugev õiglus- ja õiglustunne ning teile meeldib rutiinselt ja korrapäraselt elada.
 • Teil on erakordne võime tervendada inimesi vaimselt, emotsionaalselt ja füüsiliselt, häälestades intuitiivselt nende emotsioonidele ja vajadustele.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peate rohkem suhtlema ja lõhkuma tõkked, mille olete enda ümber ehitanud. Kui teie sõbrad/sugulased näevad teie emotsionaalset poolt, mõistavad nad teid paremini.
 • Te ei tohiks olla nii arvamusteta, kriitiline ja nõudlik, et jätate mulje, et teate kõike. Sa peaksid õppima elu ja inimesi selles rohkem hindama.
 • Sa võid ehmatada enda ümber olevaid inimesi, sest oled erinev ega muretse igapäevaste igapäevaste probleemide pärast nagu nemad.

Elutee number 8

Teil on loomulikud juhtimisoskused ja ka võime koguda tohutut rikkust! Teie tee viib teid avastama erinevust rahalise väärtuse ja elu tõelise väärtuse vahel. Oled suurepärane juht, kes mõistab materiaalset maailma. Saate intuitiivselt aru, mis muudab peaaegu iga ettevõtte toimivaks, ja peate alati silmas üldpilti. Oled sündinud bossiks ja visionääriks! Võim ja autoriteet tulevad sulle loomulikult, kuid peagi avastad, et tipus on üksildane. Olete edukas igas valdkonnas, kus saate teha juhtimisotsuseid, eriti äri- ja rahandusvaldkonnas.

Positiivsed jooned:

 • Olete pühendunud, sitke ja järjekindel, kuni olete ülesande täitnud.
 • Teete häid otsuseid ja mõistate, millal edu saavutamiseks võimalusest aktiivselt kinni haarata.
 • Teil on filosoofiline loomus, mis usub õiglusesse ja tasakaalu, mida te ei avalda mitte ainult enda, vaid kogu inimkonna jaoks.
 • Kuna olete ellujääja, kes keeldub ohvriks langemast, olete vastupidav ja ületate ebaõnne, sageli vägivaldses keskkonnas.

Omadused, mida saate parandada:

 • Peaksite olema avatum teiste inimeste ideedele ja paindlikum neid vastu võtma. Ärge olge alandlik, domineeriv ja enesekindel.
 • Võid olla kohati pisut varjuline ja halastamatu, eelistades edu ja rikkust suhetele. Jah, raha ei kasva puu otsas, aga ära ole liiga kokkuhoidlik.
 • Peate olema kaastundlikum ja oma viha kontrolli all hoidma.
 • Õppige mitte otsust langetama. Pidage meeles, et kuigi teistel ei pruugi olla teie ärivaistu, võib neil olla palju muid positiivseid jooni, mis teil puuduvad.

Elutee number 9

Olete humanitaar, kes hoolib maailma olukorrast väga! Olete idealist, unistaja ja kaastundlik ravitseja. Teie teekond viib teid mõistma kõigi asjade omavahelist seotust. Kirjutamine, komponeerimine, maalimine või isegi õpetamine võib olla tervenemise viis. Olete koolitaja, kes tegutseb pidevalt teiste hüvanguks ja otsib lahendusi inspireerivast, intuitiivsest ja loomingulisest maailmast. Selle numbri üks olulisemaid õppetunde on õppida andma endast nii palju kui võimalik, arvestamata tasu või tagasimaksega. Nagu arvata võis, on seda õppetundi raske praktikas rakendada. Suure osa teie ajast ja jõupingutustest võite kulutada selle õppimisele, et tasakaalustada teiste inimeste vajadusi ja ambitsioone, olgu need suured või väikesed, teie kaasasündinud sooviga aidata abivajajaid.

Positiivsed jooned:

 • Oled loomulik võitleja, kellel on erakordne vastupidavus ja vastupidavus. Olete alati valmis võitlema oma riigi ja kaaskodanike eest.
 • Sulle ei meeldi reeglite rikkumine, kuid eeldad, et teised sulle kuuletuvad. Inimesed ootavad teilt juhiseid, sest teid ei häiri ükski kriis.
 • Olete äärmiselt intelligentne, teil on geniaalsed ideed ja teil on universaalsed probleemide lahendamise võimed.
 • Oled kaastundlik ja tunned sügavat muret teiste heaolu pärast, kuid tead ka, millal olla suuremeelne.

Omadused, mida saate parandada:

 • Sa ei tohiks olla nii enesesse süvenenud. Võid olla üsna salajane ja uutele suhetele vastupidav.
 • Lase lahti asjadest, mille üle sul puudub kontroll. Võite sattuda olukordadesse väga kaasa, tagades samal ajal, et see toob kasu ainult ühiskonnale tervikuna.
 • Ärge keskenduge nii oma eetilisele kutsumusele, et jätate oma suhte hooletusse.
 • Hoiduge põgenemast esimeste probleemide ilmnemisel. Aktsepteerige lõppu ja vaadake neid pigem uute algustena kui tragöödiatena.