Nädala horoskoop – 8.-14. aprill 2024

VÄHK
Sul on täielik õigus oma arvamust väljendada, isegi siis – ja eriti siis – kui su arvamus solvab inimesi kõrgetel kohtadel. See, et nad on suured ja võimsad, ei tähenda, et neil on õigus. Sõnavabadus on püha, olenemata „faktidest”.

JÄÄR
Sulgege oma kõrvad kriitikale ja ärge raiskage aega, et püüda kätte maksta neile, kes on teid alt vedanud või teile halbu asju öelnud – nad ei ole seda vaeva väärt. Aeg on liiga väärtuslik, et raisata seda väikestele inimestele ja isiklikule kättemaksule.

SÕNN
Kas sekkud sõprade tülisse või hoiad eemale? Sa juba tead vastust, nii et ära ole nii rumal, et vahele minna ning püüda rahu säilitada. Kui seda teed, siis tõenäoliselt pöörduvad nad mõlemad sinu vastu.

KAKSIKUD
Mõned inimesed võivad mossitada, aga neil pole mingit õigust sinu tuju halvaks muuta, nii et mine kuhugi, kus muusika mängib ja inimesed tantsivad ning kus ei paista ühtki kurba nägu. Tee, mida vaja, et oma tuju rõõmsana hoida.


LÕVI
Võta ühendust kellegagi, keda pole ammu näinud või kuulnud. Korralda lähiajal kokkusaamine. Lisaks sellele, et saate palju klatšida, võid avastada, et teie pikaajalised plaanid lähevad ka päris hästi kokku.

NEITSI
Võib tunduda, et sul pole oma elu üle kontrolli, kuid see pole tõsi. Küll aga oled lasknud mõnel inimesel sulle ette öelda, mida tohid teha ja mida mitte. On aeg selgeks teha, et nüüd on sellel lõpp.

KAALUD
Probleemidega, millega nüüd silmitsi seisad, oled varem korduvalt tegelenud, seega peaksid teadma, kuidas neid lahendada. Aga kui sa ikkagi pole kindel, mis su järgmine samm peaks olema, siis ära karda sõbralt nõu küsida.

AMBUR
Su elu hakkab ülesmäge minema kui juba ei lähe. Su tõus saab olema kiirem kui oled endaga aus oma nõrkuste ja tugevuste suhtes. Võid kihla vedada, et su konkurendid on nendega juba kursis.

KALJUKITS
Panustage oma tugevatele külgedele ja ärge laske teiste tegudel end kuidagi mõjutada. On mõned asjad, mida teete paremini kui enamik ja need on asjad, millele te peaksite praegu keskenduma. Peatselt olete kordades edukam.

VEEVALAJA
Lahendage kõik partnerlusega seonduvad vaidlused, mis teil võivad tekkida, sest praegused aspektid ei tee mitte ainult ühiseid püüdlusi lõbusaks, vaid teevad need ka tulutoovaks. Milleks vaidelda, kui võiksite hoopis naerda ja koos palju raha teenida?

SKORPION
Keegi, kellega koos töötad või äri ajad, pole sinuga päris aus. Enne kui ühise ettevõtmisega edasi liigute, küsi, milline taust ja tulevikuplaanid tal on.

KALAD
Praegu paistad olevat tavalisest rohkem lõõgastunud, ka üldises mõttes, aga eriti armuasjades ja see on hea. Samuti tundud palju vähem muretsevat selle pärast, mida teised sinust arvavad. Kui see tundub sulle õige, siis jätka nii!