Nädala horoskoop – 14.-20. märts 2022

JÄÄR
Järgmise seitsme päeva jooksul pingutad rohkem kui töökohustused nõuavad. Sa mitte ainult ei jõua märkimisväärselt lühikese ajaga erakordselt palju tööd tehtud, vaid see töö on ka kvaliteetne. Sa oled liiga hea!

SÕNN
Veendu, et tead mida sult oodatakse, enne kui osaled plaanis või projektis, mis võtab sult palju aega ja energiat. Samuti tee kindlaks, et projektil oleks ajagraafik, sul on vaja teada, millal jälle vaba aega saad.

KAKSIKUD
Keegi, keda järgmise kahe või kolme päeva jooksul kohtad, innustab sind loominguliselt ja võib-olla ka romantiliselt. Kas see uus kontakt peab ajaproovile vastu? Pole võimalik kindlalt teada, aga selle välja selgitamine on kindlasti lõbus!

VÄHK
Sel nädalal sõlmi liite inimestega, kellega sul on ühised eesmärgid. Te ei pea kõigis pisiasjades ühel nõul olema, lihtsalt üldises plaanis. Koos saate luua midagi olulist.


LÕVI
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, aga vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

NEITSI
Su kavatsused võivad olla seotud riskiga, aga sa tead, et kui asjaga edasi ei lähe, siis oled pärast enda peale vihane, et nii arg olid. Valmistu nii hästi kui suudad ja seejärel lenda peale ning palveta, et kõik läheb plaanipäraselt.

KAALUD
Kui su kuues meel ütleb sulle, et midagi on valesti, siis pead seda kuulama ja hoiduma tegemast midagi, mis võib sind valele teele viia. See kehtib igas valdkonnas, aga eriti pikaajaliste rahaga seotud plaanide kohta.

SKORPION
Te ei pea inimeste vastu kena olema vaid seetõttu, et tahate nende tundeid säästa. Kui on midagi, mida tuleb öelda ja mis võib solvumist põhjustada, siis öelge seda neile otse. Reaalsusest osa saamine teeb neile head.


AMBUR
Tee asju südame ja hingega. Ükskõik kui palju loomulikku annet sul on ja ükskõik kui hea on su tehniline taip, teistest eristab sind su entusiasm.

KALJUKITS
Sind võib ärritada, et keegi valetab häbematult, aga ära näita oma viha välja. Parim lähenemine on teeselda, et sa pole midagi märganud ja oled iga sõnaga nõus. Seejärel pane õigus maksma.

VEEVALAJA
Partnerid ja kolleegid on praegu eelisseisus ja sa pead sellega leppima. Maailmas on jõude, mida ei saa lüüa ei šarmi ega tugeva iseloomuga, mis on sul olemas. Jää rahulikuks ja lase asjadel juhtuda.

KALAD
Kuula nõuandeid ja ära karda nende järgi toimida. Mitte igaüks ei püüa sind petta või sult varastada, seega suru oma kahtlused alla ja kuula olulisi inimesi, kes saavad sind aidata. Nad on sinu poolel.