AMBUR – tähtkuju horoskoop

Amburid on põhimõtteliselt elavad, positiivsed ja optimistlikud inimesed, kes on alalises liikumises. Kogu nende olemus on haaratud loomulikust entusiasmist, kuid neil jätkub seda ka jagamiseks teistele, kui nad vajavad tiivustamist. Vabadus ei ole neile lihtsalt sõna, vaid vajalik elutingimus. Nad vajavad pidevalt väljakutseid nii tööl kui ka suhete alal. Nad armastavad elu ning tüdinevad peagi kõigist, kes ei oska elust rõõmu tunda. ad on energilised ja heatahtlikud, saavutades oma eesmärke positiivsed mõtlemise jõul. Nad on ausad, õiglased ja suuremeelsed, kuna hoolivad väga avalikust arvamusest ja harmoonilisest elukeskkonnast.

sodiaagimärk ambur

Amburid on vabad hinged ja nad nõuavad suhtes olla vabadust. Nad muutuvad rahutuks, nördinuks ja klaustrofoobseks, kui nende kaaslane on omandihimuline, kahtlustav või piirab nende vabadust.


Amburid on tuntud oma positiivse ellusuhtumise ja optimismi poolest. Nad näevad elu ereda ja lootusrikkana ning suudavad leida positiivseid külgi ka keerulistest olukordadest. Amburid armastavad seiklusi ja uusi kogemusi. Nad on valmis proovima erinevaid asju ja avastama maailma. Vabadus on nende jaoks äärmiselt oluline. Nad vajavad ruumi ja sõltumatust ning ei talu liigset piiramist.

Amburid on avatud uutele ideedele ja kultuuridele. Neil on lai silmaring ja nad naudivad reisimist ja erinevate vaatenurkade uurimist. Paljud Amburid on seiklushimulised ja võivad proovida ekstreemseid tegevusi, nagu matkamine, mägironimine ja rännakud. Sageli väga head suhtlejad ja neil on võime teistega hästi läbi saada. Nad on sõbralikud ja avatud uutele tutvustele. Amburid võivad olla filosoofilised ja huvitatud suurtest küsimustest elu ja maailma kohta. Nad püüavad mõista sügavamat tähendust asjadel

Amburi 2024. aasta horoskoop »
Amburi nädala horoskoop »
Ambur naine »
Ambur mees »

Ambruri jaoks on seksuaalne külgetõmme oluline osa suhtes. Tegelikult leiavad Amburid end tihtipeale ebarahuldavas suhtes, kuna nad on lasnud seksil olla peamiseks faktoriks, miks suhtesse astutakse. Reaalsuses vajavad nad kaaslast, kes on nende parim sõber, aga samal ajal ja armastatu. Nad on leidliku ja usaldavad ning säilitavad oma noorusliku entusiasmi elu jaoks. Aburid ütlevad tihti asju, mida ei tohiks. Nad vajavad kaaslast, kes on mõistev, paksu nahaga, võimeline enda üle naerma ning kel on eelistatult võime näha oma kaaslase tegelikke kavatsusi.

Ambur mees on usaldav, kellega koos on lõbus ja tihti väsitav. Tema elutempo on kiire ning eeldab, et ta kaaslane peab temaga sammu. Tema ideaalne hingesugulane on ilus, koostööaldis, energiline – ja olema valmis andma mehele viimase sõna. Loe edasi: Ambur mees »

Ambur naine on aus, optimistlik, avameelne ja kartmatu. Ta kipub olema ekstravagantne, huvitub rahast vähe, aga mitte asjadest, mida saab raha eest osta. Amburitel on selline suhtumine, et “mida ma kulutan, seda Jumal saadab” ning tihtipeale see nii kipub olema. Loe edasi: Ambur naine »


Nad teevad sageli mõtlematuid otsuseid, võtmata arvesse kõiki fakte. Nad võivad ette näha tulevikku täna oma arusaamadele kehtivatest tõdedest ja nende intuitsioon ühtib tihti prohvetlusega. Amburitele meeldib, kui inimesed tunnustavad nende häid külgi ja tööd.

Raha
Amburid kipuvad kulutamises olema paremad kui teenimises. Sa vajad raha, et osta endale vabadust, finantseerida oma vabas stiilis elu ja pillavat eluviisi. Kuid raha ise ei ole sulle huvipakkuv. Iga asi, mis tundub olevat pikaaegne on liiga igav, et seda sõnadesse panna.

Sinu optimistlik loomus paneb sind uskuma, et järgmise nurga taga on alati raha ja tihti see nii ka on. Kuid sinu heldekäelisus kindlustab selle, et seda kauaks ei jätku.

Karjäär ja töö
Ükski töö pole tavalisele Amburile liiga suur või keeruline. Sa oled valmis ja võimeline rinda pistma kõigega – aga vaid nii kaua kui see on sulle piisavalt huvitav ja rahuldustpakkuv. Sa oled eriti vilunud nägema suurt pilti, kuid detailidega mitte nii hea. Sa alustad uue ettevõtmise planeerimist veel enne kui eelmine on lõpetatud.

Sulle meeldivad väljakutsed ja oled hea nendega silmitsi seismises ja nendest üle saamises. Sa hindad oma iseseisvust ja vajad tunnet, et sa pingutad end intellektuaalselt, loovalt või füüsiliselt.

Ambur – muutlik tulemärk

Amburi tähtkuju kuupäevad: 23. november – 21. detsmeber
Õnneumbrid: 3, 12, 21, 30
Ladina keeles: Sagittarius
Värv: lilla
Element: tuli
Võtmefraas: Mina näen
Võtmesõnad: püüdlemine, vabadusiha, tundmaõppimine
Juhtplaneet: Jupiter
Vastasmärk: Kaksikud
Taimed: nartsiss, aednelk, võilill
Puud: pärn, saar, tamm, kask
Emotikon:

Amburi tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Amburi tugevad omadused: helde, idealistlik, hea huumorimeelega.
Nõrgad omadused: lubadused, kannatamatus, vahele segamine.
Meeldib: Vabadus, reisimine, fotograafia, õues olemine.
Ei meeldi: klammerduvad inimesed, piiratus, pisidetailid.

Amburile sobilikud kristallid

Tiigrisilm, safiir, jaspis, aventuriin, obsidiaan, kaltsedon, sodaliit, malahhiit, lasuriit ja granaat.

Amburi tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Jäär, Kaksikud, Lõvi ja Kaalud. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud amburi tähtkuju inimesed

Mihhail Kõlvart, Antti Kammiste, Grete Lõbu, Jan Uuspõld, Sven Grünberg, Hando Runnel, Gunnar Graps, Betti Alver, Marilyn Jurman, Eeva Talsi.