KAALUD – tähtkuju horoskoop

Kaalude esindajate elus on tasakaalul, rahul ja harmoonial oluline koht ning need on nende heaolu jaoks olulised, nii et nad püüavad võimalikult hoiduda vaidlustest ja kõigest muust, mis tõsiselt häiriks nende rahu ja vaikust. Tasakaalu otsingutel, mida nad teadlikult või ebateadlikult vajavad, eelistavad paljud neist lihtsalt oodata ja vaadata, kui on vaja otsuseid langetada. Kaaludel on suur vajadus populaarsuse ja teiste heakskiidu järele. Nad on seotud ettevõtmiste algatamisega, kuid tavaliselt otsivad nad edaspidi koostöövõimalusi, eelistades koostööd üksi tegemisele.

sodiaagimärk kaalud

Täiskasvanud kaalud on loomulikud kaaslased. Nad vihkavad üksi elamist ning on pühendunud oma lähedastele, soovivad oma elu teha võimalikult mugavaks. Nad on romantilised, diplomaatilised, hoolitsevad, kohusetundlikud, helded ja vahel raevukad.


Kaalud otsivad tasakaalu ja harmooniat oma elus. Nad püüavad vältida konflikte ja otsivad lahendusi, mis rahuldaksid kõiki osapooli. Tihti on nad suurepärased suhtlejad ja neil on võime teistega hästi läbi saada. Nad on seltskondlikud ja sõbralikud. Kaalud hindavad õiglust ja ausust. Nad on valmis seisma selle eest, mis on õige, ja võivad tegutseda vahendajatena konfliktiolukordades. Kaalud on valmis kompromissideks ja läbirääkimisteks. Nad eelistavad koostööd konkurentsile.

Paljud Kaalud on väga kunsti- ja ilumeelsed. Nad hindavad ilu ja esteetikat ning võivad olla loovad. Kaalud võivad olla väga pühendunud sotsiaalsetele põhimõtetele ja võitlusele ebaõigluse vastu.

Kaalud 2024. aasta horoskoop »
Kaalud nädala horoskoopi »
Kaalud naine »
Kaalud mees »

Kui Kaalud mees teab keda ta tahab, ei peatu ta enne, kui saab selle, keda tahab. Kuid olles ta kätte saanud, on mehel raskusi otsustada, mida naisega edasi peale hakata. Kas ta peaks temaga abielluma kohe? Hiljem? Või üldse mitte? Kas ta peaks temaga koos elama? Või kas nad peaksid eraldi elama? Ajaks, mil ta on otsuse teinud, on naine juba pagenud otsustava Jääraga, Lõviga või Veevalajaga. Loe edasi: Kaalud mees »


Kaalud naine on kombinatsioon naiselikust ja poisilikust. Välja minnes võib ta riietuda kui printsess, aga on valmis juba järgmisel päeval ulatama oma kaaslasele abikäe, et aidata tal koristad korterit. Tema selge pea ja mõistus teevad temast suurepärase kaaslase ja vestluses osaleja. Ta on täiesti võimeline vaidlema nii, et ta ei peatu – sageli teeb ta seda enda vastu. Igas arutelus on tal raske esitada oma vaatenurki, kuna ta oskab tunnustada mõlemaid seisukohti. Kaaludest armsamad on suurepärased, kui sul on kannatust. Nad panevad sinu vajadused enda omadest ettepoole – isegi oma laste omadest. Nad kuulavad ja arvestavad sinu vaatenurgaga – ja kõikide teiste omadega. Ja see on see, mis sind vihaseks ajab. Loe edasi: Kaalud naine »

Eriti suurt asjatundlikkust ilmutavad nad ühiskonnas toimuvate protsesside analüüsimisel. Kaalud saavad harva vihaseks, ent kui see siiski juhtub, näib nagu oleks tuulispask toast läbi lennanud.

Raha
Kaalud on tasakaalu tähemärk, see kehtib nii raha puhul kui muul juhul. Seetõttu püüavad nad nii palju tasakaalustada seda, mis neil on, sellega, mida neil pole. Mitte alati ei ole see lihtne ülesanne inimesele, kes tahab alati elada täiel rinnal.

Õnneks oled sa võrdselt vilunud kokku hoidmises ja säästmises. Head sõbrad on olulisemad kui rikkus ja sa tead teistest paremini, et raha eest ei saa sõprust osta.

Karjäär ja töö
Sul on loomupärane anne töötada koos teiste inimestega, luua õnnelik ja efektiivne meeskonnatunne. Sulle meeldib kui su saavutusi nähakse, aga sa usud, et tunnustust tuleb jagada siis kui see on välja teenitud. Sul on kõrged standardid ja sa võtad aega kui on vaja teha otsuseid – vahel liigagi kaua. Sinu töökeskkond peab vastama sinu askeetilikusele, muidu sinu loovus ja efektiivsus kannatavad. Sulle ei meeldi- ja igal juhul väldid – igasugust ebakõla oma kolleegide ja kaastöötajate vahel.

Kaalud – kardinaalne õhumärk

Kaalud tähtkuju kuupäevad: 23. september – 23. oktoober
Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60
Ladina keeles: Libra
Värv: roosa
Element: õhk
Võtmefraas: Mina kaalutlen
Võtmesõnad: harmoonia, tasakaal, seltsivus
Juhtplaneet: Veenus
Vastasmärk: Jäär
Taimed: kannike, võõrasema, priimula, daalia
Puud: saar, leeder, hobukastan
Emotikon:

Kaalud tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Kaalude tugevad omadused: sarmikas, rahumeelne, külalislahke, heatahtlik, idealistlik.
Nõrgad omadused: kõhklev, ebausaldusväärne, pealiskaudne.
Meeldib: tasakaal, rahu, harmoonia, loogilisus, faktid, argumendid.
Ei meeldi: kiirelt otsuste tegemine, valed otsused, jämedus, ebaõiglus, rahvamassid.

Kaaludele sobilikud kristallid

Amaragd, ametüst, turmaliin, sodaliit, lasuriit, malahhiit, korall, roosa kvarts, aventuriin ja kuukivi.

Kaalud tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Kaksikud, Lõvi, Ambur ja Veevalaja. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud kaalud tähtkuju inimesed

Birgit Sarrap, Brigitte Susanne Hunt, Lenna Kuurmaa, Taavi Rõivas, Mart Juur, Andrus Ansip, Siim Kallas, Ivo Uukkivi, Ott Tänak, Yana Toom, Aivar Pohlak, Liis Lemsalu, Martin Müürsepp, Gerli Padar, Marika Vaarik.