KAKSIKUD – tähtkuju horoskoop

Kaksikute pealiskaudsus ja kalduvus jätta täid pooleli peetaks nende puudusteks, kuid sellest aitab üle oma elu parem planeerimine. Mitme asja üheaegne tegelemine on väga tüüpiline aga see ei pruugi olla negatiivne omadus. Nad püüavad kõik alustatud asjad lõpule viia, sest muidu muutuvad nad rahutuks ja tunnevad end ebatäiuslikuna. Nad on võluvad ja rafineeritud isiksused. Kui elu läheb liiga rahulikku rada mööda, võivad nad langeda depressiooni. Nad on kõige õnnelikumad korraga mitme huvialaga tegeldes. Nad on kõige suurimad suhtlejad. Kui keegi alustab teiega kassajärjekorras juttu, on suure tõenäosusega see just tema.

sodiaagimärk kaksikud

Kaksikud on tuntud oma hea suhtlusoskuse poolest. Neil on kerge luua kontakte erinevate inimestega ja nad naudivad vestlemist ja suhtlemist. Kaksikud on äärmiselt uudishimulikud ja avatud uutele ideedele ja kogemustele. Neil on terav intellekt ja nad armastavad õppida uusi asju.


Kaksikud on mitmekülgsed ja kohanemisvõimelised. Nad võivad olla huvitatud erinevatest teemadest ja tegevustest ning neil on võime kiiresti kohaneda erinevate olukordadega. Samas on muutlikud märgid, mis tähendab, et nende meeleolu ja huvid võivad kiiresti muutuda. Nad võivad olla impulsiivsed.

Kaksikud naudivad seltskonda ja sotsiaalseid sündmusi. Samuti on nad tihtipeale head sõnaseadjad ja kirjutajad. Neil on võime oma mõtteid ja ideid selgelt ja veenvalt väljendada. Mõnikord võivad Kaksikud olla rahutud ja otsida pidevalt uusi kogemusi. Nad naudivad reisimist ja liikumist.

Kaksikute 2024. aasta horoskoop »
Kaksikute nädala horoskoop »
Kaksikud naine »
Kaksikud mees »

Kui sa otsid kindlat suhet usaldusväärse ja ettearvatav kaaslasega, ei soovita armuda Kaksikutesse. Kaksikud mees on selline, kes läheb välja juuksurisse ja tuleb nelja päeva pärast tagasi uue autoga. Loe edasi: Kaksikud mees »

Kaksikud naised naised igatsevad ideaalset armastust, aga muudavad oma meelt selles osas, millised vormis see peaks olema. Ühel päeval näeb ta oma kaaslases kõike, mida ta vajab, tahab ja ihaldab. Järgmisel päeval aga näeb ta ainult tema vigu. Loe edasi: Kaksikud naine »

Üle kõige vajavad Kaksikud vaimset ja intellektuaalset hingesugulast. Nad ei ole kuigi head enda emotsioonidega tegelemises ega ka mitte teiste omadega. Nad ei ole ei armukadedad ega omastavad, võimaldades nende partnerile samasugust vabadust, mida nad endale eeldavad. Nad ei ole kunagi igavad, kuid neid tuleb vaadelda kui mitut inimest, kes on samas nahas. Sa ei saa kunagi täielikult kindel olla, kus sa oled või kes su kaaslane on, kui ta on Kaksikute tähemärgis sündinud.


Kaksikud on loomult sõbralikud ja flirtivad – nad on harva truudusetud ilma hea põhjuseta. Üks hea põhjus nende meelest on see, kui kaaslane ei usalda neid täielikult. Ärge püüdke kunagi Kaksikuid kinni hoida! Olgu see siis seotud kuupäevaga, ajaga, kohaga või ideega. Neid ei tunta ilma asjata tähemärkide liblikatena. Nii kaua, kui lased neil lennata lillelt lillele, armastavad nad sind nii hästi kui oskavad. Piirake neid vaimselt või füüsiliselt ja nad ning nende armastus lämbub.

Kuigi Kaksikud pole eriti kiindunud materiaalsetesse asjadesse, näevad nad siiski rahas jõudu ja vabadust ning raha tõmbab neid ligi. Oma rahaga võivad nad olla väga kokkuhoidlikud, kuid teiste oma raiskavad meelsasti.

Raha
Kaksikute jaoks on raha vaid vahend. Sa pead ostma endale vabaduse, et teha seda, mida sa tahad, minna kuhu tahad. Üldiselt elada elu on reeglite järgi. Sul on võime teenida suuri summasid – aga ka neid raisata.

Selline vabakäigu lähenemine tähendab seda, et kõikidel Kaksikutel on mingis eluetapis rahalised raskused – kui mitte pidevalt. Kuid sul on võime end välja rääkida või välja vingerdada probleemidest.

Karjäär ja töö
Sa oled multitalent, mitmetahuline ja vilunud rööprähkleja – kõik need põhjustavad su jaoks raskuseid karjäärivalikul. Rutiinsed üheksast-viieni tööd ei ole kohe kindlasti sinu jaoks. Sul on vaja mitmekesisust, huvi ja põnevust, et näidata oma andeid ja oskuseid.

Ideed on sinu müüdav kaup ja su loov mõtlemine on hindamatu väärtusega sinu tööandjale. Samuti oled sa suurepärane suhtleja. Aga tüdined kiiresti kõigest, mis on rutiine.

Kaksikud – muutlik õhumärk

Kaksikud tähtkuju kuupäevad: 22. mai – 21. juuni
Õnneumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50
Ladina keeles: Gemini
Värv: kollane
Element: õhk
Võtmefraas: Mina mõtlen
Võtmesõnad: vaimsus, mitmekülgsus, teisitimõtlemine
Juhtplaneet: Merkuur
Vastasmärk: Ambur
Taimed: maikelluke, lavendel, sõnajag, liilia
Puud: sarapuu
Emotikon:

Kaksikud tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Kaksikute tugevad omadused: nutikas, energiline, teravmeelne, kujutlusvõimeline.
Nõrgad omadused: impulsiivne, pealiskaudne, püsimatu, kõhklev.
Meeldib: vestlused, huumorimelega inimesed, kujutlusvõime kasutamine, probleemide lahendamine, mängude mängimine.
Ei meeldi: igavlemine, suureks kasvamine.

Kaksikule sobilikud kristallid

Kaltsedon, malahhiit, korall, tiigrisilm, tsitriin, mäekristall, ahhaat, ametüst, smaragd ja turmaliin.

Kaksikud tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Lõvi, Kaalud, Ambur ja Veevalaja. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud kaksikute tähtkuju inimesed

David Vseviov, Edgar Savisaar, Reet Linna, Uku Suviste, Üllar Jõrberg, Kaia Kanepi, Erika Salumäe, Ivo Linna, Kaja Kallas, Marko Reikop, Eda-Ines Etti, Reet Linna, Tatjana Mihhailova.