VEEVALAJA – tähtkuju horoskoop

Veevalajad on tihti äärmiselt ettearvamatud. See tendents ilmneb tavaliselt vestluse käigus, kui nad väljendavad seisukohta, mis erineb oluliselt sel hetkel üldtunnustatud tõdedest – eriti kui tegemist on vastuolulise nähtusega. Suurte individualistidena rajavad nad kogu oma elu üksnes isiklikele eelistustele. See tähendab, et neil võib olla suuri raskusi suhtlemisel teiste inimestega. Nad vihkavad olukordi, kust tuleb ennast pisutki emotsionaalselt avada teistele inimestele.

sodiaagimärk veevalaja

Veevalajad on loomult ekstsentrilised, otsusekindlad ja kangekaelsed. Veevalaja isikus pole edevust ega snobismi, ta ei salli midagi võltsi ega silmakirjalikku. Nad pole kuigi head kellegagi elu jagamises. Nende iseseisvus tähendab, et nad moodustavad tõsisemaid suhteid hilisemas elus või vahel üldsegi mitte. Nad ei ole head oma tõeliste tunnete avaldamises, nad hoiavad oma emotsioonid endale. Kuna nad armastavad kogu maailma, on nende jaoks raske saavutada üks-ühele armastust.


Veevalajad on sageli väga originaalsed ja innovaatilised mõtlejad. Nad armastavad uusi ideid ja lähenemisviise. Vabadus on veevalajatele äärmiselt oluline. Nad hindavad iseseisvust ja ei talu liigset piiramist. Nad mõtlevad sügavalt maailma asjade üle ning otsivad lahendusi ühiskondlikele probleemidele. Veevalajad võivad olla suuremeelsed ja hoolivad teiste heaolu suhtes. Nad võivad olla valmis aitama kaaslastel ja ühiskonnal tervikuna.

Veevalajad väärtustavad sõprussuhteid väga kõrgelt. Nad on tavaliselt seltskondlikud ja naudivad erinevate inimestega suhtlemist. Veevalajad on uudishimulikud ja armastavad eksperimenteerida erinevate ideede ja tehnoloogiatega. Nad on avatud erinevatele kultuuridele, arvamustele ja inimestele. Nad on tolerantsed ja mitmekesisuse pooldajad.

Veevalaja 2024. aasta horoskoop »
Veevalaja nädala horoskoop »
Veevalaja naine »
Veevalaja mees »

Veevalaja mees vajab kõige jaoks põhjust, see hõlmab kaaslase igat tegevust ja märkust. Ta peab teadma miks ta teeb märkuse isegi kõige juhuslikuma kommentaari või nüansini. Väikese tõenäosusega püüab ta naise armastust võita komplimentide või suurte žestidega. Esmalt püüab ta naist hoida sõbrana. Loe edasi: Veevalaja mees »


Veevalaja naine – on suhtes truu, aga eraldunud. Proovida teda panna endale pühenduma, võib olla elukestev tegevus. Ta pole rahast eriti huvitatud, aga ta eeldab, et ta partner jääks oma eesmärgi juurde, millised need ka poleks. Tema välimus on tihtipeale silmatorkav, mida rõhutab tavaliselt riietumisstiil. Alaväärista teda või kasuta ära tema head loomust ning ta läheb ära ega tule kunagi tagasi. Loe edasi: Veevalaja naine »

Veevalajad on kõige vähem romantilised armastajad kõikidest tähemärkidest. Nende jaoks ei ole füüsiline pool suhtes kõige olulisem. Aga oluline on see, et ollakse kaaslasega samal lainepikkusel. Nad võivad olla keerulised, kangekaelsed ja jonnakad. Nad on huvitunud kõigest ja kõikidest ning kui nende kaaslasel on tunne nagu jagaks ta oma armastatut terve maailmaga, siis see on nii sellepärast, et nad jagavadki.

Kindlustunde ammutavad nad sõprade ringis viibides. Nad ihaldavad küll maist vara, kuid pole ahned. Veevalaja väline rahu on petlik, muretsemisest võivad nad lausa haigestuda. Kõige edukamalt töötavad nad koos inimeste või organisatsioonidega, mis püüavad teostada midagi idealistlikku.


Raha
Raha pole Veevalajate jaoks kõige olulisem. Sa vajad seda toetamaks oma iseseisvat elustiili. Ja see on kõik. Raha pole sinu jaoks kindlasti mitte suunavaks teguriks. Mis puutub arvete tasumisse, siis kipud sa need unustama.

Sa ei ole oma loomult saamahimuline. Mustadeks päevadeks säästmine ei ole sinu jaoks. Sinu jaoks on raha kaup, mida tuleb kulutada, kasutada ja nautida.

Karjäär ja töö
Sinu omapärane, vahel isegi ekstsentriline, loomus tähendab, et tavaline töö sulle ei sobi. Sinu originaalse mõtlemisviisi ja etteaimamatu asjade lahendamise tõttu sobib sulle rohkem vabakutselisena töötamine. Kõrge palk ei avalda sulle muljet – sulle loeb tööst saadav rahuldus.

Kui sulle antakse loominguline vabadus, mida sa vajad ja nõuad, saavutad sa erakordseid tulemusi kui sa usud 100% sellesse, mida sa teed. Ilma täieliku iseseisvuseta ja veendumuseta muutud sa pettunuks, ükskõikseks ja mässumeelseks – ilma selle kõigeta sa loobud ja katsud kätt milleski uues.

Veevalaja – kindel õhumärk

Veevalaja tähtkuju kuupäevad: 21. jaanuar – 19. veebruar
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26
Ladina keeles: Aquarius
Värv: sinine
Element: õhk
Võtmefraas: Mina tean
Võtmesõnad: humaansus, sõltumatus, originaalsus
Juhtplaneet: Uraan ja Saturn
Vastasmärk: Lõvi
Taimed: orhidee, lumikellukesed, kuldking, palderjan
Puud: leeder, viiruk, pihlakas
Emotikon:

Veevalaja tähtkuju iseloomu omadused

Vähi tugevad omadused: nutikas, leidlik, originaalne, sõbralik, teravmeelne.
Nõrgad omadused: sarkasm, ülekohus, mässumeelne, jonnakus, endassesulgunud.
Meeldib: üllatused, sõprus, sotsiaalne elu, olla realist.
Ei meeldi: sallimatus, eelarvamused, vastandamine, õeldakse kuidas elada.

Veevalajale sobilikud kristallid

Labradoriit, ametüst, merevaik, amasoniit, nefriit, roosa kvarts, lasuriit, kassisilm, fluoriit ja granaat.

Veevalaja tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Jäär, Kaksikud, Kaalud ja Ambur. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud vähi tähtkuju inimesed

Anton Hansen Tammsaare, Kadri Simson, Getter Jaani, Indrek Tarand, Mart Poom, Kerli Kõiv, Andru Veerpalu, Grete Klein, Kelly Sildaru, Mirtel Pohla, Laine Mägi, Elina Purde, Eno Raud, Jaan Kross.