Horoskoop 2024 – mida toob uus aasta?

Tasuta suur 2024. aasta horoskoop

Aasta 2024 horoskoop annab teile täieliku ülevaate headest ja halbadest aegadest ning sellest, mida astroloogia 2024. aastal teie jaoks pakub. Uurime välja, mida teie sodiaagimärk teie jaoks uuel aastal pakub – armastus, pere, raha, tervis ja karjäär. Uue aasta alguses tahavad kõik teada, mis nende tulevik toob. Soovime, et meie unistused täituksid tuleval aastal, kuid meid võib ees oodata ka mitmeid väljakutseid. Selle tulemusena teeb iga inimene pingutusi, et valmistuda kõigiks eelseisvateks takistusteks. See horoskoop aitab teil oma tegudest ja tulemustest paremini aru saada. Pole paremat tunnet, kui võtta vastu oluline otsus ja lasta see välja kujuneda just nii, nagu sa ise soovisid. Mida toob aasta 2024? Vaata järgi!

Vali oma tähtkuju:

♌ LÕVI – horoskoop 2024. aastaks

Lõvidel kujuneb 2024. aasta vägagi põnevaks. Et aga üldiselt soodsatest asjaoludest võimalikult palju kasu lõigata, peaks lõvi kõigepealt plaani koostama. Oma aega otstarbekalt kasutades ja soovitud eesmärkide poole püüeldes on tal põhjust algava aastaga igati rahule jääda.

tähtkuju lõvi

Iseäranis kenasti laabuvad uuel aastal lemmikharrastused ja lõvi peaks nende arendamisele rohkem rõhku panema. Pühendudes selleks õppimisele, uute meetodite uurimisele (näiteks YouTube’st) või oskuste lihvimisele. Ka uute hobidega alustamiseks on aeg igati soodne. Samuti võib juhtuda, et end mõnele täiendkoolitusele kirja pannes õpivad lõvid midagi kasulikku ja veedab samas suurepäraselt aega rutiinist väljas.

Peale selle tunnevad lõvid vajadust ka kodus mõningaid ümberkorraldusi teha. Siin tulevad tema värvi- ja stiilitunnetus suuresti kasuks. Paljud lõvid otsustavad oma kodu osa ruumide väljanägemist muuta või isegi tube vahetada. Ülekõige naudivad nad seejuures just isetegemise rõõmu. Niisuguste toimetamiste tarvis tuleks aga piisavalt aega varuda ja ka mõningateks ebaõnnestumisteks valmis olla. Samuti ei tohiks eirata teiste inimeste arvamust, eriti just pereliikmete oma. Teiste ideede ära kuulamine annab paremaid tulemusi ning aitav ka hilisemaid lahkarvamusi vältida.

Kalad peaksid kehalist pingutust nõudvate tegevuste juures ettevaatlik olema ja teistelt abi paluma. Olgu siis tegemist raskuste tõstmisega (näiteks uue külmkapi ostmisel) või aias kaevamisega. Liigne pinge seljas ja venitused võivad põhjustada valu, ebamugavust ja paranemine võtab oma aja. Kalad, pidage seda meeles!

Koduses plaanis ootab lõvisid ees tegus aeg peamiselt tema enese algatuste ja uute ideede tõttu. Ent ka muud valkdonnad, nagu näiteks pereliikmete abistamine, valmistab lõvidele suurt rõõmu. Kui lõvidel on lapselapsi, naudib ta iga nendega koosoldud hetke. Pereelus võivad lõvid arvestada meeldejääva aastaga, ent sellesse mahub ka üht-teist ebameeldivat. Näiteks võib tal vahel tekkida pereliikmetega lahkarvamusi või valmistab mõne ellusuhtumine lõvidele tuska. Ja just mõtlematu raha kulutamine. Niisugustel puhkudel peaks ta oma mõtteid teistega jagama ja rahulikult rääkima. Valmisolek aruteludeks aitab probleeme märksa kiiremini lahendada.

2024. aastal naudivad lõvid ka seltskondlikku elu ja väljas käimist. Olgu need siis seotud hobidega või teatris ja kinos käimisega. Uuel aastal tuleks väljas käimisele senisest enam aega pühendada, kuna see aitab aastat rõõmsamaks muuta ja midagi juba unustatut ellu tagasi tuua. Ta võib juhuslikult sattuda oma vana lemmik artisti kontsertile.

Rahaasjus saadab lõvisid uuel aastal õnn ning see võib avalduda mõnes ootamatus preemias või lisatasus juba tehtud töö eest. Mõnedel lõvidele võib vedada ka mingis eelseisvas võistluses ja isegi loteriis. Majandusliku seisu paranemine ahvatleb lõvisid remondiplaanidega algust tegema. Kodused ümberkorraldused on igati tänuväärsed, ent kui lõvidel peaks tekkima pisut vaba raha, oleks kõige targem see tuleviku tarbeks alles hoida ja mitte kohe ära kulutada. Kindlasti peaks uurima erinevaid investeerimise võimalusi.

Üldiselt soosib algav 2024. aasta lõvisid ning oma hobide ja perekonnaga tegeledes jääb ta aastaga kindlasti rahule. Koduses elus ja sõprade ringis on oodata mitmeid mälestusväärseid hetki.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★☆☆☆
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★☆☆

Lõvi läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: skorpion, kaalud, jäär
 • Kehv: vähk, neitsi, kalad

Loe rohkem edasi: tähtkuju lõvi iseloomustus | lõvi naine | lõvi mees


♓ KALAD – horoskoop 2024. aastaks

Veevalaja armastab aktiivset tegutsemist ja 2024. aasta algul asub ta järgnevaks kaheteistkümneks kuuks tehtud plaane ellu viima. Et aga seda aega kõige otstarbekamalt kasutada, peab ta hoolikalt oma eesmärkidele pühenduma ja mitte oma jõuvarusid tühjale-tähjale kulutama.

tähtkuju kalad

Töises plaanis seisab ees teguderohke aasta ja oma oksustele ja kogemustele toetudes võib kalad teha märkimisväärseid edusamme oma karjääris. Nii mõnigi kala võib tänu varasemalt omandatud kogemustele senisest spetsiifilisemaid tööülesandeid saada. Sellega võib kaasneda ametikõrgendus või palgatõus.

Osa kalad aga otsustab varasemast vähemate töötundides kasuks või otsib tööd kodule lähemalt, saades mõnda rohkem aega oma pere ja hobide jaoks. Need kalad võivad avastada, et nii mõnigi ettevõtmine nõuab kavandatust rohkem aega ja ka finantse. Ent püsivus viib sihile, ja neil on põhjust oma tehtud muutustega rahule jääda. Tööasjus haaravad kalad 2024. aastal ohjad enese kätte ja ükskõik, kas tema koormus suureneb või väheneb, on toimuv sellegipoolest väga oluline.

Rahaasjus ei tohi kalad uuel aastal hooletuks muutuda. Tal on mitmeid kohustusi ja uus plaane. Seetõttu peaks ta oma majanduslikku seisu paremini jälgima ja vajadusel suuremateks ostudeks raha säästma. Rahaga ettevaatlikult ümber käies suudab ta tihtipeale oodatust enamat korda saata. Eelarve planeerimine tuleb kasuks. Paberimajanduses tuleks uuel aastal põhjalikkusele rõhuda. Tähtsaid dokumente, lepinguid ja arveid ei tohi ära kaotada. Probleemide korral võib neist palju abi olla.

2024. aastal pööravad kalad suurt tähelepanu oma huvialadele, eriti kui neis on teatavat seltskondlikku elementi. Kui kalad ei ole veel mõne huvigrupi või klubi liikmeks hakanud, peaks ta seda nüüd kindlasti tegema. Uute inimestega kohtudes saab ta uusi teadmisi ja sõlmib ka sõprussuhteid. Kui mõni uus oskus või valdkond temas huvi tekitab, peaks ta püüdma sellega nüüd rohkem tutvuda – lugema raamatuid, vaatama filme või kuulama podcaste. Samuti võiks panna kirja ennast mõnele koolitusele või seminarile.

Paljud kalad armastavad värskes õhus viibida. Aias toimetamine, mõni spordiala, jalutamine, uute paikade külastamine või mõni muu ettevõtmine aitavad 2024. aastat kindlasti meeldejäävamaks muuta. Reisimiseks on uus aasta samuti väga hea ja kalad peaks erinevatel kampaaniatel silma peal hoidma. Samuti võib tulla küllakutse mõnelt vanalt tuttavalt. Oma aega otstarbekalt planeerides võib ta uuel aastal nii mõndagi korda saata.

Lähedaste toetus mõjub uuel aastal kaladele innustavalt. Perekonnaga oma mõtteid ning plaane arutades ja neid oma tegemistesse kaasates on tal põhjust palju rõõmu tunda. Praktilisemat laadi toimetuste juures kulub iga abivalmis kätepaar kaladele ära.

Veevalajal on algaval aastal oodata mitmeid perekondlikke sündmusi ja uudiseid, mis küllalt palju tähendavad. Lisaks sellele leiab ta võimaluse aidata mõnda rahalistesse raskustesse sattunud sugulast. Veevalaja heatahtlikkust ja mõistmist osatakse kindlasti hinnata.

Aasta sobib suurepäraselt seltskondlikeks koosviibimisteks (eriti sünnipäevad ja jõulud). Veevalaja naudib oma sõpradega koos olemist. Oma hobidega tegeledes võivad tekkida uued tutvused.

Üldiselt seisab kaladel ees tore aasta. Sellest kasu lõikamiseks peab ta oma ettevõtmisi hoolikamalt planeerima. Kui ta aega õigesti kasutab ja kõiki võimalusi rakendada oskab, võib ta uue aastaga väga rahule jääda.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★☆☆☆
Raha: ★★★★☆
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★☆☆

Kalade läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: jäär, kaljukits, vähk
 • Kehv: kaalud, neitsi, sõnn

Loe rohkem edasi: tähtkuju kalad iseloomustus | kalad naine | kalad mees


♒ VEEVALAJA – horoskoop 2024. aastaks

Veevalajat ootab ees põnev ja positiivne aasta, ent palju sõltub tema enese suhtumisest. 2024. aasta pakub mitmeid suurepäraseid võimalusi ning veevalaja, kes on valmis seniproovimata ettevõtmisteks, võidavad kõige enam.

tähtkuju veevalaja

Oma töös peavad veevalaja arvestama oluliste muudatustega, mille tagajärjed võivad olla üpris tähtsad just tuleviku peale mõeldes. Kogenud töötajatena hakkavad veevalajad otsima võimalusi ametiredelil kõrgemale tõusmiseks ning perspektiivikamate töökohtade otsimisele. Veidi pingutades on kõik võimalik! Ehkki uued kohustused võivad esialgu mõnevõrra keerulisemad tunduda, suudavad veevalajad tööandjaile ja -kaaslastele muljet avaldada ja seeläbi oma tulevikuväljavaateid veelgi parandada.

Tööd otsivaile veevalajatele on 2024. aasta täis muutusi ja uusi algusi. Mugava äraolemise asemel peaksid nad nüüd tegema kõik selleks, et end täiendada ja edasi liikuda.

Hoolimata märgatavalt suurenenud sissetulekutest peaksid veevalajad rahaasjus kokkuhoidlikuks jääma. Iga ost tuleb mitu korda läbi mõelda. Hoolikus ja valvsus aitavad rahale kõige otstarbekamat kasutust leida ja võib-olla koguni üht-teist kõrvale panna, sest uus aasta on kokkuhoiuaasta. See kõik parema tuleviku nimel. Ettevaatliku suhtumise korral suudab ta hiljutistest kitsaskohtades üle saada ja ka oma plaanidest ning ostudest rohkem rõõmu tunda.

Isiklikus elus toob 2024. aasta kaasa suuri muutusi. Mõni pereliige võib õpingute, abiellumise või töö pärast kodulinnast lahkuda ning nii mõnigi veevalaja otsustab ka ise elupaika vahetada. Neid, kes kolivad, ootab ees toimekas aasta, ent üldjoontes jäävad nad oma ettevõtmistega rahule ning imestavad aasta lõpus isegi, kui palju nad korda on saatnud. Veevalajad on igati tänulikud lähedaste pakutud abi eest ning tunnevad üksteise toetamisest ja mõistmisest siirast rõõmu. Teguderohke uus aasta toob endaga kaasa ka mõned pidulikumat laadi perekondlikud sündmused ning üllatab nii mõnegi meeldejääva hetkega.

Kõigi oma toimetuste kõrval peaksid veevalajad leidma aega oma hobide ja sõprade tarbeks. Niiviisi toob ta oma ellu vajalikku tasakaalu ja lõõgastumishetki. Sagedamini väljas käivad veevalajad võivad arvestada paljude lõbusate üritustega ning neile, kes end viimasel ajal pisut üksikuna tundnud on, avaneb võimalus tutvuda kellegagi, kellest saab nende elus väga tähtis inimene. Osa veevalajaid otsustab koguni abielusadamasse purjetada. Uus aasta on südameasjadeks suurepärane aeg.

Uus aasta on edasiliikumise aasta ning veevalaja ei tohiks käes rüpes istuma jääda. Rohkeid võimalusi ära kasutades teeb ta märkimisväärseid edusamme ning naudib õigusega oma ettevõtmiste tulemusi.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★★★★
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★☆☆☆
Töö: ★★★☆☆

Veevalaja läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: jäär, kalad, skorpion
 • Kehv: neitsi, kaljukits, kaksikud

Loe rohkem edasi: tähtkuju veevalaja iseloomustus | veevalaja naine | veevalaja mees


♊ KAKSIKUD – horoskoop 2024. aastaks

Kaksikutel seisab ees hiilgav aasta, mis võimaldab tal oma saavutusi nautida ja pere keskel veedetud ajast rõõmu tunda.

tähtkuju kaksikud

Viimaste aastate jooksul on kaksikutel töö vallas hindamatuid kogemusi omandanud, end mitmel alal proovile pannud ja oma tugevaid külgi avastanud. Jõupingutused ja usinus tasuvad end nüüd igati ära ja enamikul on ette näidata nii mõnigi saavutus. Kaksikud on oma võimekusest teadlik ning oskab end oma eesmärkide poole püüeldes maksma panna. Uuel aastal õnnestub see iseäranis hästi.

2024. aasta alguses peaksid kaksikud selgusele jõudma, millises suunas nad edasi liikuda soovivad. Osa kaksikuid otsustab senisele ametipostile jääda, ent palub enesele varasemast vastutusrikkamaid ülesandeid usaldada. Mõned aga otsustavad hoopis mõnes muus valdkonnas kätt proovida. Oma järgmist sammu hoolega vaagides avastab kaksik üha uusi võimalusi. Sündmused arenevad tihtipeale tema kasuks ja mõne vanema sõbraga juhuslikult vahetatud mõtted võivad anda talle väärtuslikku informatsiooni. Samuti võib kaksik mõnd talle seni vähe huvi pakkunud veebilehte lugedes ideaalse tööpakkumise otse komistada. Tööasjus naeratab õnn kaksikutele üsna mitmel korral ja kui ta võimalust käest ei lase, on edusammud kiired tulemas.

Sama käib ka tööd otsivate kaksikute kohta. Järjekindlus aitab nii mõnegi neist meelepärasele ametikohale, mis võimaldab neil oma oskusi rakendada ja parema tuleviku poole püüelda. Uus aasta on töiseks arenguks soodne aeg ning kaksikud ei tohiks oma ideid vaka all hoida. Ettevõtlikke ootavad algaval aastal hiilgavad õnnestumised.

Uue aasta tööalased saavutused toovad kaasa ka sissetulekute suurenemise. Rahaasjus liigub kõik paremuse poole, ent sellegipoolest peaksid kaksikud oma säästudega hoolikamat ümber käima. Mitmete kohustuste, reisimiste ja eluasemega seonduvate kulutuste juures võivad tema väljaminekud üsnagi suured olla ja neid tuleb eelarvet koostades kindlasti arvesse võtta.

Isiklikus elus laabub kõik samuti hästi. Kaksikud naudivad koos partneriga ühiseid ettevõtmisi ja väljasõite. Uus aasta on täis õnne, naeru ja ilusaid hetki. Lapsevanematest kaksikud jälgivad uhkusega oma võsukeste arengut. Koduses plaanis tõotab aasta igati meeldejäävaks kujuneda.

Kõigist õnnestumistest hoolimata võivad kaksikud end aegajalt pisut väsinuna tunda, eriti kui nad ei saa piisavalt magada või peab suure töökoormusega rinda pistma. Niisugustel puhkudel on elukaaslase ja heade sõprade abi suureks toeks. Kiiretel ja pingelistel aegadel tuleb sellest lihtsalt juttu teha.

Ka seltskondlikus plaanis on kaksikutel põhjust rõõmustada. Lähedased sõbrad on talle kõigis tema ettevõtmistes toeks ja nende abist on talle palju kasu. Lisaks sõprade seltsis viibimisele osalevad kaksikud ka mitmetel toredal üritustel ja sõlmib nii mõnegi olulise sõprussideme. Vallaliste elus võib keegi hea sõber ootamatult lähedaseks saada või mõni juhuslik kohtumine romantiliseks suhteks arendada.

Üldises plaanis on kaksikutel põhjust uue aastaga igati rahule jääda. Kui ta kõigist võimalustest kinni haarab, teeb ta märkimisväärseid edusamme ja naudib ka eraelus kauneid hetki.

Armastus: ★★★☆☆
Pere: ★★☆☆☆
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★★★★
Töö: ★★★★☆

Kaksikute läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: skorpion, ambur, veevalaja
 • Kehv: kalad, lõvi, sõnn

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaksikud iseloomustus | kaksikud naine | kaksikud mees


♏ SKORPION – horoskoop 2024. aastaks

Skorpionil seisab ees suurepäraste võimaluste aasta ja teda saadab edu nii isiklikus elus kui ka töises vallas.

tähtkuju skoprion

Paljudele skorpionidel kujuneb 2024. aasta iseäranis meeldejäävaks, kuna nad kihluvad või abielluvad, saavad lapse, lõpetavad kõrgkooli või jõuavad mõne isikliku saavutuseni. Neil on põhjust uut aastat hiljem meelde tuletada. Elukaaslase leidnud skorpion on õnnelikud vastastikuse armastuse ja toetuse üle ning pühenduvad rõõmuga ühistele tegemistele. Ükskõik, kas tegemist on oma pesa punumisega, remondi, reisimise või niisama koos veedetud ajaga – uus aasta on tulvil väga erilisi hetki.

Skorpionil on põhjust teiste toetuse eest tänulik olla. Kui ta puutub kokku mingisuguste probleemidega või kaalub mõnd suuremat ettevõtmist, peaks ta oma plaane usaldusväärsete inimestega (näiteks oma vanemate sugulastega) põhjalikult arutama. Tihtipeale oskavad just nemad tänu elu jooksul omandatud kogemustele talle asjalikku nõu anda. Ja kui miski skorpionidele muret teeb või ta milleski abi vajab, võivad lähedased talle suureks toeks olla. Skorpionidele võib-olla ei meeldi küll teisi tülitada, ent uuel aastal on tal põhjust nende abi ja nõuannete eest tänulik olla.

Skorpionid hindavad kõrgelt ka seltskondlikku läbikäimist ja osalevad uuel aastal meelsasti mitmesugustel üritustel ja festivalidel, kuhu teda kutsutakse. Ta on väga nõutud kaaslane.

Vallalised ja viimasel ajal isikliku elu kitsaskohtadega maadelnud skorpionid seisavad silmitsi paljutõotava aastaga. Mõnikord võib üksainus juhuslik kohtumine suuri muutusi kaasa tuua ja paljudel skorpionidel õnnestub endale nüüd elukaaslane või mõni väga hea sõber leida. Need, kes 2024. aastal elupaika vahetavad ja ennast uues kohas veidi üksildasena tunnevad, peaksid pühenduma oma hobidele. Lai huvidering ja sõbralik loomus aitavad skorpionidel uuel aastal edukalt läbi lüüa.

Töises plaanis seisab skorpionidel ees tähtis aasta. Ta on auahne ja püüab oma võimeid ja oskusi senisest edukamalt ära kasutada. Kui ta kõigest hingest tööle pühendub ja endast parima annab, võib ta jõupingutuste viljana saada uusi ja vastutusrikkamaid ülesandeid. Ka edutamine ja palgatõus pole võimatu. Need skorpionid, kes soovivad oma kogemustepagasit täiendada, ametikohta vahetada või uut tööd leida, peaksid hoolega kõiki võimalusi uurima. Järjekindlus aitab paljud meelepärasele ametikohale mis võimaldab neil oma karjäärile uut hoogu anda.

Tööalaste edusammudega kaasneb ka suurem palk, ent olemasolevaid kohustusi silmas pidades peavad jaakyd oma säästudega kokkuhoidlikult ümber käima. Eelarve koostamine ja plaanitavate kulutuste tarvis raha kõrvalepanek on väga hea mõte.

Reisimiseks avaneb nüüd samuti rohkesti võimalusi. Iga reis annab omaette meeldejääva mäletuse. Nüüd oma ka tema organiseerimisvõimest palju kasu.

2024. aastal on skorpionidel hiilgav aeg – teiste armastus ja toetus muudavad selle kordumatuks ja tal õnnestub oma tulevikule tugev alus panna.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★★☆☆
Raha: ★★☆☆☆
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★★★

Skorpioni läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: lõvi, kaljukits, kalad
 • Kehv: ambur, veevalaja, vähk

Loe rohkem edasi: tähtkuju skorpion iseloomustus | skorpion naine | skorpion mees


♎ KAALUD – horoskoop 2024. aastaks

Kaaludele toob uue aastaga kaasa huvitavaid sündmusi üsna mitmes valdkonnas. 2024. aastal keskendub kaalud peamiselt oma kodule. Paljud kolivad hoopis uude kohta ning see võib olla seotud õppimisega, muutustega töös või isiklikus elus. Kaasa arvatud abielu või ühise kodu loomine oma elukaaslasega.

tähtkuju kaalud

Kolimisele järgnevad kuud on täis sagimist ja elevust ning praktilise loomuga kaalud, kes on otsustanud, et uus elukoht peab vastama kõigile ta nõudmistele, kujundab kodu ka oma maitsele vastavalt. Kõik eluasemega seonduv õnnestub uuel aastal suurepäraselt ning igavuse üle kaalud kurta ei saa.

Rahaasjadel tuleks 2024. aastal silm peal hoida. Kolimine nõuab märkimisväärseid kulutusi ning kaalud peaksid oma rahalisi kohustusi hoolega kaaluma ja planeerima. Võimalikele suurenenud sissetulekutele vaatamata tuleks uuel aastal ka väljaminekuid pisut kärpida. Kaaludel on küll tuline õigus oma töö vilju nautida, ent seda tuleks teha mõõdutundega. Raha mõtlematult tuulde loopides seisavad kaalud peagi silmitsi tühja pangakontoga. Ei suuda enesele midagi tarvilikku soetada ega ka puhkuse ajal mõnusalt meelt lahutada. Kaalud kalkuleerivad uuel aastal kasutatud auto ja uue auto ostmise vahel.

Tööpostil on kaaludel muutusi oodata. Paljud neist puutuvad kokku uute tööülesannetega, teised aga otsustavad mõnes muus ametis kätt proovida. Muutused on möödapääsmatud. Kaalud kes ei ole veel märkimisväärset karjääri teinud, saab edasiseks suure tõuke. 2024. aasta on õppimise ja avastamise aeg. Kasu on ka kohtumistest kolleegidega tööväliselt. Huvi ja pühendumist üles näidates õnnestub kaaludel paljudele muljet avaldada ning seegi aitab teda elus edasi. Tulevikku silmas pidades ei tohiks ta ühtki täiendkoolitust või õpituba kasutamata jätta – oma oskusi lihvides astub ta märgatava sammu edasistes kordaminekute suunas.

Isiklikus elus ei saa kaalud millegi üle kurta. Sõprus ja armastus tähendavad talle väga palju ning ühe erilise inimese toetus julgustab kaalusid tema ettevõtmistes üha suuremale innukusele. Neile, kes on veel vallalised, pakub uus aasta suurepäraseid võimalusi. Üksainus juhuslik kohtumine võib kaalud aasta ja kogu elu kiiresti pea peale pöörata. Igasugused kokkusaamised ja seltskondlikud üritused on eriti tähendusrikkad. 2024. aastal on väga suure tähendusega just pereliikmete ja sugulaste juubelid. Samuti ei tohiks ta unustada ka oma enda sünnipäeva.

Kaaludel seisab ees üldiselt kiire aasta. Isikliku elus on oodata õnnelikke aegu ja töises valdkonnas avaneb tal võimalus uusi oskusi ja kogemusi omandada. Kuigi edusammud ei pruugi täielikult ootustele vastata, tasub õpitu järgmistel aastatel kuhjaga ära.

Armastus: ★★☆☆☆
Pere: ★★★★☆
Raha: ★★★★★
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★☆☆

Kaalude läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: neitsi, skorpion, kaljukits
 • Kehv: kaksikud, ambur, lõvi

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaalud iseloomustus | kaalud naine | kaalud mees


♋ VÄHK – horoskoop 2024. aastaks

Vähil kujuneb uus aasta vägagi võimalusterohkeks. Ta on ambitsioonikas ja oskab end õigel ajal kokku võtta. Seetõttu ootavad teda ees mitmed teenitud saavutused. Lisaks sellele valmistavad talle rõõmu isiklikud suhted ja hobid.

tähtkuju vähk

Töises plaanis saab vähk kiiresti selgeks, et tegemist pole sugugi mitte tavalise aastaga. Muutusi tuleb ette pea igal pool ning vähi tööülesanded võivad sootuks uue ilme omandada. See on seotud ettevõttega, kus ta töötab. Kõiki pakkumisi hoolega kaaludes ja soodsate võimaluste korral välkkiirelt tegutsedes tagavad vähile endale mõnusa olemise. Nii mõnigi neist võib tänu kogemustele senisest vastutusrikkamatest kohustustest rõõmu tunda.

Headest väljavaadetest hoolimata ei tohi vähk nüüd valvsust kaotada. Väga tähtis on kolleegidega koostööd teha, end suurepärase meeskonnaliikmena näidata ja kaaslaste poolehoidu kindlustada. Pingelisi olukordi tuleb ette võrdlemisi sageli ning enesekontroll on nüüd äärmiselt tähtis. Hooletu suhtumine töökohustustesse või paberimajandusse võib kaasa tuua üsna mitmeid probleeme.

Tööd otsivale vähile on 2024. aastal varuks üht ja teist. Järjekindlus aitab nii mõnelgi neist meelepärase töökoha leida, ent selleks peavad nad eelnevalt teadma, missugust tööd nad teha sooviksid. Iga uus algus on raske ja eeldab sageli täiendõppele minekut. Kui vähk kõiki võimalusi maksimaalselt ära kasutab, parandavad nad väljavaateid ja on omadega rohkem rahul.

Rahaasjus peaksid vähid kokkuhoidlikud olema. 2024. aasta toob kaasa mitmeid perekondlikke ettevõtmisi ja reisimisega seonduvaid kulutusi. Kasulik on väljaminekuid kontrolli all hoida. Suuremateks ostudeks võiks juba varakult raha kogume hakata. Helde vähk kipub oma saavutuste vilju üsna kergel käel kulutama, ent hetke ajel omandatud asjad võivad end mõnikord kurjasti kätte tasuda. Uuel aastal tuleks hoiduda ka ülemäärastest riskidest ja oma raha paigutamisest igasugustesse kahtlastesse ettevõtmistesse (näiteks püramiidiskeemid). Uus aasta ettevaatamatuid ei hellita!

Meeldejäävaid hetki on aga oodata hobide vallas. Nii loomingulised, praktilist laadi kui ka vabas õhus ettevõtmised on vähid muudele toimingutele teretulnud vaheldus.

2024. aasta soosib isiklikke suhteid ning vähil läheb ühtviisi hästi nii kodus kui ka sõpradega. Ta on õnnelik sõprade saavutuste üle. Äärmiselt kaastundlik ning lähedased oskavad murede korral tema hoolivust ja südamlikkust vääriliselt hinnata. Mõni varem sugulane on vähi abi eest ülimalt tänulik. Ka kodused ettevõtmised ei jäta vähi külmaks ning uuel aastal on selles vallas nii mõndagi meeldejäävat oodata, kaasa arvatud puhkusereisid, spaa-puhkus ja sünnipäevad.

Seltskondlikus plaanis tõotab samuti tulla kiire aasta ja vähk käib arvukatel üritustel – konverentsid, koolituse, õpitoad, messid jne. Ta naudib seda saginat kogu südamest ja loob mitmeid uusi tutvusi. Hiljuti isikliku elu probleemide küüsis vaevelnud vähil algab uue aastaga senisest märksa õnnelikum aeg ning paljud neist armuvad.

Vähil läheb uuel aastal päris kenasti ning kui ta oma andeid ja soodsaid olukordi ära kasutab ja kõvasti vaeva näeb, võib ta üsna kaugele jõuda. Isiklikus elus on tal põhjust uuest aastast siiralt rõõmu tunda.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★★★★
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★☆☆☆

Vähi läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: kaljukits, ambur, kaksikud
 • Kehv: veevalaja, jäär, lõvi

Loe rohkem edasi: tähtkuju vähk iseloomustus | vähk naine | vähk mees


♉ SÕNN – horoskoop 2024. aastaks

Sõnnile tõotab uus aasta mitmeid meeldivaid üllatusi ja muutusi. Kõik näib toimuvat otsekui välgukiirusel – see ongi saabuva 2024. aasta peamine joon.

tähtkuju sõnn

Ametialaselt võidakse sõnnile usaldada ootamatut uusi töökohustusi. Tihtipeale mõjutavad sündmusi asjaolud, millest sõnnil aimugi ei ole. Töökaaslased, kes tema tugevaid külgi tunnevad, võivad teda soovitada, mistõttu temast räägitakse siira austusega. Paljud sõnnid avastavad, et nende maine avab neile nii mõnegi ukse.
Neid võimalusi ära kasutades, ka siis, kui sellega kaasnevad põhjalikud muudatused, liigub sõnn karjääriredelil ülespoole ja saab uusi kogemusi.

Tööd otsivatel sõnnidel on põhjust üllatuda. Võib juhtuda, et nad leiavad endale töökoha, mis on senisest töökohast sootuks erinev. Aga see pakub suurepäraseid võimalus end arendada ja tuleviku kindlustada. 2024. aastal avaneb sõnnil nii mõnigi salapärane uks, isegi kui sellega kaasneb mõningaid ebamugavusi või pettumusi.

Rahaasjus ootab ees hea aasta. Peale suurenenud palgale saavad paljud sõnnid ka või leiavad viisi, kuidas senisele palgale veelgi lisa teenida. Kuigi uus aasta soosib rahaga seotut, tuleks sõnnil siiski ettevaatlik olla. Arvestades praeguseid kohustusi ja ettevõtmisi, mida ellu plaanib viia, võivad tema väljaminekud oodatust suuremaks kujuneda. Oma rahalist seisu tuleks hoolikalt silmas pidada ja üht-teistl ka tulevikule mõeldes kõrvale panna. Nii tegutsedes on rahulolu paranenud rahalisest seisust kindlustatud.

Aktiivse eluviisiga sõnn ei tohi uuel aastal mingil juhul oma tervist unarusse jätta. Tervislik ja mitmekülgne toitumine, piisavalt puhkust ja küllaldaselt liikumist on suisa kohustuslik.

Koduses on sõnnil kuhjaga tegemist. Muutusi on oodata ka töö juures ja ka tema lähedased ei jää muudatustest ja pingetest puutumata. Valmisolek ühiseid muresid läbi arutada toob kaasa rohkem üksteise mõistmist ja parendab pere vahelist läbisaamist. Lisaks sellele peaks sõnn aega leidma ka koduste tööde tarvis. Vanematest sõnnid jälgivad heldimusega oma järglaste edusamme.

2024. aastale lisab toimekust ka asjaolu, et nii mõnigi sõnn otsustab uue elupaiga otsida (eriti need kes elavad üürikorteris). Seegi on aeganõudev ettevõtmine, ent lähedaste abi ja koostöö korral võib asjade kulgemisega igatahes rahule jääda.

Sõnn peab lugu ka seltskondlikest koosviibimistest ning leiab uuel aastal piisavalt võimalusi lõõgastumiseks ja igapäevarutiini seljatamiseks. Vabadel sõnnidel õnnestub leida uusi sõpru ja koguni armusuhteid. Ning ühest uuest tutvusest võib peagi areneda midagi sootuks erilist, mis uue aasta kahtlemata meeldejäävaks muudab.

Sõnne ootab eest suurepärane aasta ning oma oskusi ära kasutades võib ta üsnagi kaugele jõuda.

Armastus: ★★★☆☆
Pere: ★★★★★
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★☆☆☆
Töö: ★★★☆☆

Sõnni läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: vähk, neitsi, ambur
 • Kehv: kalad, lõvi, sõnn

Loe rohkem edasi: tähtkuju sõnn iseloomustus | sõnn naine | sõnn mees


♐ AMBUR – horoskoop 2024. aastaks

Amburil seisab ees muutlik aasta, mis toob endaga kaasa nii põnevaid seiklusi kui suurt pingutust nõudvaid olukordi.

tähtkuju ambur

Mõningatest raskustest hoolimata suudab ambur siiski ühtteist korda saata ning on järgmistel aastatel sellevõrra edukam. Kohusetundlikul ja meeldiva loomuga amburil seisab ees suur tulevik ja 2024. aasta mõjutused aitavad tal sinna teen sillutada.

Õppivat amburit ootavad ees mõningad tähtsad eksamid, millest sõltub sageli nende edasine elu. Seetõttu tuleks õpingutele piisavalt aega pühendada. Tööd on küll palju ning sageli eelsitaks ambur õppimise asemel hoopis midagi põnevamat teha. Järjekindlus viib sihile ning eriti just eksamite ajal saavad töökus ja püüdlikkus kuhjaga tasutud. Seetõttu tuleks õppimisel mõelda eelkõige lõpptulemusele ning võimalustele, mida edikas sooritus kaasa toob.

Lisaks eksamitele mõtlevad paljud amurid ka tuleviku peale ning osa neist otsustab haridusteed jätkata. Teised aga otsivad endale uut töökohta. Edasiste õpingute kasuks otsustanud peaksid selgusele jõudma, millises valdkonnas nad end tulevikus teostada soovivad. Tihtipeale on suureks abiks karjäärinõustajad. Kui aga ambur ei ole veel otsust langetanud (mida juhtub võrdlemisi sagedasti) peaks ta lähtuma sisetundest.

Oluliste otsuste tegemisel võiks nõuküsimiseks ka perekonna poole pöörduda. Avatus tagab neile teiste toetuse ja abi ning teatava kindlustunde.

Töötavale ja tööd otsivale amburile pakub 2024. aasta huvitavaid võimalusi, ent ette tuleb ka mõningaid pettumist valmistavaid hetki. Sageli ei arene asjad ootuspäraselt või osutuvad tööülesanded arvatust raskemaks. Uus aasta toob kaasa nii mõnegi valusa õppetunni, mistõttu tuleks oma eesmärke korrigeerima asuda. Sellegipoolest ei tohiks julgust kaotada – oma koha leidmine võtab aega.

Raha asjades tuleb säilitada kokkuhoidlikku ja kainet mõtlemist ning loobuda kõikvõimalikest kahtlastest kiire raha teenimise võimalustest. Uusi lepinguid sõlmides tuleks igale pisiasjale tähelepanu pöörata ning enesele kohustused selgeks teha. Uuel aastal ei tohi valvsust kaotada.

Isiklikus elus on oodata toredaid hetki sõprade seltsis. Need amburid, kellel seisab ees töökoha või õpingutega seotud kolimine, sõbrunevad uute ning vahel ka mõjukate inimestega. Ehkki amburid on vaiksed ja tagasihoidlikud, ei jää nende meeldiv loomus teiste eest varjule ning neid ootab ees romantiline aasta ja senisest värvikam seltskondlik elu. Amburil on uuel aastal nõutud kaaslane.

Paljud amburid mõlgutavad reisimõtteid. Aja otstarbekaks kasutamiseks peaksid nad varakult reisikava koostama. Viimase hetke pakkumised ei ole neile. 2024. aasta on reisimiseks suurepärane aeg ning korralik ettevalmistus tagab kahtlemata meeldivad mälestused.

Hoolikas läbimõtlemine on nii lähiaja saavutuste kui tuleviku edu pant ning vaatamata mõningatele vastutusrikastele otsustele ja ettevaatust nõudvatele rahaasjadele ootab ambreid eest tore aasta nii seltskondikus kui ka romantilises mõttes.

Armastus: ★★☆☆☆
Pere: ★★★☆☆
Raha: ★★★★★
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★★☆

Ambrui läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: lõvi, skorpion, kalad
 • Kehv: kaalud, jäär, kaljukits

Loe rohkem edasi: tähtkuju ambur iseloomustus | ambur naine | ambur mees


♈ JÄÄR – horoskoop 2024. aastaks

Jäär võib arvestada huvitava aastaga, mis annab talle võimaluse oma oskusi rakendada ja arvukatest üritustest rõõmu tunda. Siiski peab jäär arvestama võimalike stressi olukurdadega ja vältima liigset rahuolu ja tarbetuid riske. 2024. aasta, mis on küll igati soosiv ja rahuldustpakkuv, manitseb ettevaatusele.

tähtkuju jäär

Tööasjus on jäärel loota mitmeid põnevaid pakkumisi. Tänu pikaaegsele kogemusele ja ka hiljutistele saavutustele võib ta leida end uute töökohustuste juurest või koguni varasemast tähtsamal ametikohal. Nii mõnigi jäär saab viimaks töökoha, mida on pikisilmi oodanud. Mõningad tööülesanded võivad esmapilgul küll pisut heidutavad tunduda, aga ennast kokku võttes tuleb jäär kõigega hiilgavalt toime. Tema uudsest lähenemisviisist on palju kasu ning leidlik loomus tagab talle eduka aasta.

Tööd otsivatel või karjääri muutust kaaluvatel jaljukitsedel on samuti põhjust uue aastaga rahule jääda. Tuleb vaid silmad-kõrvad lahti hoida ning peagi leivad nad mõne meelepärase pakkumise, kus on võimalust oma kogemusi uudsel viisil ja senisest kasulikumalt rakendada.

Tööalasele edule vaatamata ei tohiks jäärad kolleegide nõuandeid eirata. Jäärale meeldib küll omal moel tegutseda, ent liigne iseseisvus võib koguni kahju teha. Võib ette tulla olukordi, kus tema kannatus proovile pannakse ning sellisel juhul on kõige targem taktitundeliselt käituda. Uus aasta on küll paljutõotav, ent ettevaatusele ei tasu siiski käega lüüa.

2024. aasta on üldiselt rahaasjus hea aeg ning paljud jäärad rõõmustavad suurenenud sissetulekute üle ja naudivad ka mõnest investeeringustt saadud tulu. Niisugune asjade seis on kahtlemata tervitatav, kuid ei tohi enesele rahaga seotud küsimustes hooletust lubada. Kasulik oleks tuleviku tarbeks (näiteks reisimine) pisut raha kõrvale panna ja võimaluse korral ka investeeringuid suurendada. Kui jäär suudab arutut kulutamist piirata ja kulutades hoolikam olla, võib ta üsna palju korda saata. Seejuures ka oma üldist majanduslikku seisu parandada.

Uus aasta soosib reisimist ja paljud seiklushimulised jäärad kasutavad uuel aastal juhust mõnda uut eksootilist sihtkohta külastada. Ka muudeks hobideks tuleks pisut aega varuda. Mõnikord avaldub loomingulisus just nimelt tema harrastustes ja samas toovad hobid ellu vajalikku tasakaalu.

Oodata on ka mitmeid meeldejäävaid sündmusi perekonna seltsis. Jäär on rõõmuga oma pereliikmetele abiks ja teeb nii kodus kui ka aias mõningaid ümberkorraldusi. Siiski satub meeldivate hetkede vahele aegu, mil Jäär on pinges, väsinud ja kergelt ärritunud. Niisugustel puhkudel taskuks asju lähedastega arutada ja vajaduse korral neilt abi paluda.

Seltskondlikkus plaanis naudib jäär võimalust sõpradega koos midagi teha ja erinevatest üritustest osa võtta. Paljud jäärad tutvuvad tänu sellele uute inimestega ja loovad olulisi sõprussuhteid.

Jäär teeb 2024. aastal edusamme ja erendab oma oskusi, ent peab seejuures kõigis oma ettevõtmistes tähelepanelik olema ja teistega arvestama.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★★☆☆
Raha: ★★☆☆☆
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★★☆

Jäära läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: vähk, neitsi, ambur
 • Kehv: kalad, lõvi, sõnn

Loe rohkem edasi: tähtkuju jäär iseloomustus | jäär naine | jäär mees


♑ KALJUKITS – horoskoop 2024. aastaks

Kaljukitse ootab ees tähtis aasta ning tal õnnestub pingetele ja keerulistele olukordadele vaatamata üsna palju põnevat saata.

tähtkuju kaljukits

Tööasjad sujuvad hästi ning nii mõnigi kaljukits suudab nüüd oma oskusi ära kasutades kõrgemale ametikohale tõusta. Tihtipeale pannakse talle suuri lootusi, teda võidakse edutada või anda talle vastutusrikkamaid kohustusi. Sellegipoolest käivad edusammudega kaasas ka mõningad heidutavad hetked. Kaljukitsele meeldib end olukorra peremehena tunda ja kõiki ülesandeid täiuslikult sooritada. Ent nüüd tuleb tal vahetevahel pingutada ja tulemuste pärast ka muretseda. 2024. aasta pakub küll rohkesti võimalusi, ent saavutused ei ole seda kord nii lihtsad tulema.

Siiski on kaljukitsedel pingelistes olukordades abiks tema enese sihikindel tegutsemisviis, ning kui ta eesmärkidele keskendub ja oma oskustele toetub, ei lase tulemused end kaua oodata. 2024. aasta õpetab talle nii mõndagi ja uute oskuste omandamine, tagavad talle mitmeid väärtuslikke kogemusi.

Tööd otsivad ja paremat ametipositsiooni ihaldavad kaljukitsed võivad uuel aastal samuti midagi meelepärast leida. Kuigi sobivad töökohad ei kasva puu otsas, lihvib kaljukits selle nimel vaeva nähes oma oskusi ja avastab endas uusi tugevaid jooni. Loeb palju raamatuid ja osaleb koolitustel.

Tööpostil tehtud edusammud kajastuvad senisest suuremas palgas, ent rahaasjus ei tohi kaljukits endale hooletust lubada. Tal seisab ees mitmeid perekonna, elupaiga ja sõidukitega soetud kulutusi ja nendega toimetulemine nõuab põhjaliku eelarve koostamist. Rahalisest seisust ja kulutustest annab parima ülevaate pere eelarve ja kui kaljukits seda veel ei ole, peaks ta kindlasti selle tegema. 2024. aasta manitseb ka riskide, samuti läbimõtlemata ettevõtmistest ja kokkulepetest hoiduma. Kaljukits peaks praegu olema tähelepanelik ja hoolikas. Eriti rahaasju puudutavas ja muus olulistes paberimajanduses ei tohiks põhjalikkusele selga pöörata. Ettevaatamatu tegutsemine võib kaasa tuua ootamatuid lisakulutusi.

2024. aasta on pisut pingeline aeg ja seetõttu peaks kaljukits aeg ajalt puhkama ja oma huvialadele pühenduma. Nõnda pääseb ta eemale igapäevamuredest, veedab aega vabas õhtus ja saab lisaks kehalisele koormusele ka sõpradega suhelda. Kõik kaljukitsed, kes on oma hobid viimasel ajal pisut unarusse jätnud, peaksid nüüd nende juurde tagasi pöörduma.

Kuigi kaljukitsel on uuel aastal tegemist enam kui küll, peaks ta leidma aega ka seltskondlikeks ettevõtmisteks. Meeldivatel üritustel käies ja sõpradega kohtudes veedab ta lõbusalt aega ja leiab võimaluse lõõgastumiseks. Need, kes viimasel ajal kuigi elavalt suhelnud ei ole, peaksid seda uuel aastal kindlasti tegema. Ise selleks võimalusi otsides toovad nad oma ellu taas midagi erilist ja võivad sõlmida nii mõnegi olulise sõprussuhte.

Kodus on oodata järjekordset teguderohket aastat. Kaljukits on suurepärane organisaator ja tema korraldamisoskus ei jää perekondlike sünnipäevade ja tähtsündmuste juures tähelepanuta. Kaljukits ei peaks sugugi üksinda pingutama ning kiiretel aegadel pole põhjust abipalumist häbeneda. Kõikvõimalikeks ettevõtmisteks tuleks varuda piisavalt aega ja mitte uisapäisa tegutsema asuda. Mida hoolikamad ja läbimõeldud on plaanid, seda parem on lõpptulemus.

Uus aasta on kiire ja kaljukitsel tuleb tublisti vaeva näha. Siiski on sel aastal ka ilusaid hetki ja sõprade seltsis veedetud või hobidele pühendatud aeg ei ole sugugi maha visatud. Töised saavutused ja uued teadmised kuluvad marjaks ära.

Armastus: ★★☆☆☆
Pere: ★★★★☆
Raha: ★★★★★
Tervis: ★★★☆☆
Töö: ★★★★☆

Kaljukitse läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: kaksikud, kaalud, kalad
 • Kehv: sõnn, neitsi, jäär

Loe rohkem edasi: tähtkuju kaljukits iseloomustus | kaljukits naine | kaljukits mees


♍ NEITSI – horoskoop 2024. aastaks

Neitsi seisab silmitsi igati hea aastaga. Mõningatest muredest ja pingetest hoolimata saadab teda mitmes valdkonnas märgatav edu.

tähtkuju neitsi

Kõige vaevarikkamaks kujuneb neitsidele 2024. aastal kahtlemata igasugune paberitöö ja dokumentide koostamine. Terve aasta puutub ta kokku tähtsate lepingutega ja dokumentidega. Eriti hoolikas peab olema, kui need on seotud rahaasjadega (näiteks palk, investeeringud või laenumaksed) või maksudega (näiteks tuludeklaratsioon). Isegi kui need mõnikord tüütud ja tarbetult detailsed näevad. Pisiasjade kahe silma vahele jätmine või olulise paberitöö edasilükkamine võivavad tema ettevõtmised pikale venitada. Sellest on pigem kahju kui kasu. Ebakindluse ja küsimuste korral tuleks nõu pidada asjatundjatega, ent esmatähtis on siiski tähelepanelikkus. Neitsi ei tohiks enesele lubada rahaasjus riskimist ega kahtlastes ettevõtmistes osalemist. Kindlasti tuleks läbi mõelda erinevad investeerimisega seotud pakkumised. Suuremate ostude sooritamisel (näiteks uue auto ostmine) ja lepingute sõlmimisel tuleks valvsust säilitada ja tagatiste olemasolus veenduda. Raha puudutavates küsimustes ja ametlikes asjaajamistes olgu neitsi märksõnaks ettevaatus.

Muudes valdkondades tõotab algav aasta märksa meeldivam tulla. Suurt rõõmu valmistavad neitsile tema hobid, mis on suurepäraseks ajaveetmise mooduseks. Kui miski talle huvi pakub või õppimist või harjutamist väärt tundub, peaks ta seda ka tegema. Oma huvide arendamine, ükskõik kas selleks tuleb näiteks kursustele minna, ise õppida YouTube’st või mõne klubiga ühineda, pakub neitsile suurt rahuldust.

Ka koduse elu sündmustega võib neitsi rahule jääda. Ta võtab käsile tegemised, mida on juba pikemat aega kaalunud. Elukoha remont, uue mööbli soetamine või suuremat sorti asjade sorteerimine (ja ära viskamine). Sellega tagab ta oma elamises laitmatu korra. Kui neitsil õnnestub neisse tegemistesse ka oma pereliikmed kaasata, on rõõmu ühisest tegemisest seda suurem. Kuigi talle meeldib sageli omapäi tegutseda, oleks kasulikum mõningad ideed pereliikmetega läbi arutada. Nõnda saavutab neitsi suuremat poolehoidu ja hoiab ära võimalikud hilisemad lahkarvamused.

Neitsi elab innukalt kaasa ka oma lähedaste inimeste tegemistele ning tema nõuandeid ja abi osatakse väärikalt hinnata. Tema ise peaks vajadusel samuti teiste poole pöörduma, selle asemel, et üksi pead murda ja muretseda. Tihtipeale saab ta just pereliikmete toetusest julgust juurde. Ning nemad omakorda on nõus heasüdamlikult neitsile igati abiks olema. Lisaks on 2024. aasta kogu selle kiire toimetamise sisse peitnud ka mõne neitsile hinge mineva perekondliku suursündmuse, mis võib olla seotud mõne noorema sugulasega.

Neitsi naudib ka seltskondlikke koosviibimisi ja võimalusi vanade sõpradega uuesti kohtuda. Neitsid, kes otsustavad koolitustele või kursustele minna või mõne spordiklubiga ühineda, avardavad oma seltskondlikku tegevust märgatavalt ning võivad uusi sõpru leida. Üksildasedki suudavad sagedamini väljas käies ja sarnaste huvidega inimeste seltsi otsides oma elu värvikamaks muuta ning seejuures väärtuslikke tutvusi soetada.

Neitsil veab 2024. aastal üsna mitmes mõttes, eriti aga hobidega ja meelistegevustega seotud valdkondades. Kui ta suudab aega otstarbekalt kasutada ja oma ideid ellu viia, jääb ta uue aastaga vägagi rahule. Ette tuleb aga vaadata ametlikku asjaajamist puudutavates toimingutes (eriti laenulepingud). Kasulik oleks pisimagi kahtluse korral asjatundjaga konsulteerida. Üldjoontes on siiski oodata head aastat. Kuigi uuel aastal on oodata suuri kulutusi, peaks neitsi leidma aega ka väikeseks puhkusereisiks. Silma peaks peal hoidma just viimase hetke pakkumistel. Vaheldus ja lõõgastumine kuluvad talle igati ära.

Armastus: ★★★★☆
Pere: ★★★☆☆
Raha: ★★★☆☆
Tervis: ★★★★★
Töö: ★★★☆☆

Neitsi läbisaamine teiste tähtkujudega 2024. aastal:

 • Väga hea: kaljukits, veevalaja, ambur
 • Kehv: jäär, kaalud, sõnn

Loe rohkem edasi: tähtkuju neitsi iseloomustus | neitsi naine | neitsi mees