Nädala horoskoop – 28. veebruar – 6. märts 2022

JÄÄR
Ära muretse, kui sa pole veel alustanud tööd plaaniga, mis sulle palju tähendab. Mida kauem sellega ootad, seda suurema tõenäosusega see õnnestub. Head ideed vajavad küpsemiseks aega. Küll sa tead, kui on õige aeg tegutsemiseks.

SÕNN
On oht, et teie masendus saab teist jagu ning ütlete või teete midagi, mis näitab teid halvas valguses. Kuid vähemalt on teised teadlikud sellest, et te ei karda provokatsioonile vastata.

KAKSIKUD
Ära mõtle endast halvasti kui pead tunnistama, et sul on mingi eesmärgi saavutamine ebaõnnestunud. Fakt on see, et sa proovisid – paljud teised isegi ei alusta – ja juba see teeb sinust teatud mõttes kangelase.

VÄHK
Te olete see, kes te olete põhjusega, nii et miks soovite olla keegi teine? Kui lõpetate aja raiskamise, fantaseerides sellest, kes te soovite olla ja keskendute sellele, kes te olete ja parema töö tegemisele, siis olete peagi nii edukas kui ka õnnelik.


LÕVI
Ära nõustu millegagi ainult sellepärast, et sa ei viitsi vaielda. Kui valid praegu kergema väljapääsu, siis on sul hiljem tõsised probleemid, kui pereliikmed ja töökaaslased ootavad, et sa oma lubadusi peaksid. Parem ära anna üldse lubadusi.

NEITSI
Vaadates viimastele nädalatele tagasi, olete üllatunud, kui palju aega raiskasite asjadele, mis ei ole tegelikult olulised. Teisest küljest oli teil väga lõbus, seega ei ole vaja end süüdi tunda. Lõbu on oluline osa elust.

KAALUD
Võib olla ahvatlev töötada veel rohkem ja kiiremini, aga pikas perspektiivis saavutad rohkem kui alustad aeglaselt ja mõtled, mida teed. Ja ära lase töökaaslastel ja tööandjatel survestada sind liiga palju tegema.

SKORPION
Käes on aeg edasi liikumiseks, ilma kahetsuste ja tagasivaatamiseta ning ilma lubadusteta ebaõnnestumise korral tagasi minna. Tõmba liivale joon, astu sellest üle ja võta vastu oma uus mina ja uus tulevik, mida plaanisid.


AMBUR
Pead leidma oma plaanide ellu viimiseks moodusi, mis pole liiga pealetükkivad ega isekad. Praegu võib olla suure ebakindluse periood, aga on ka suurte võimaluste aeg. Jää rahulikuks, keskendunuks ja eelkõige püsi kursil.

KALJUKITS
Ükskõik kui rahutukstegevad praegu toimuvad muutused võivad olla, sisenda endale, et pikas perspektiivis on sul neist kasu. Su elu kulgeb täpselt õiges suunas. Sa ei pea mitte midagi muutma.

VEEVALAJA
Kui sulle ei meeldi, mis sinu ümber toimub, siis lihtsalt pööra ümber ja kõnni minema. Teised võivad kurta, et sa hülgad oma vastutusala, aga sinu suurim vastutus oli, on ja jääb su enda meelerahu eest.

KALAD
Veendu, et sinu vastutusalal oleks kõik korras, sest kõrvalekallete korral süüdistavad konkurendid sind. Eriliselt hoolikas ole rahaasjades, veendu et iga viimane kui sent on arvel.