Nädala horoskoop – 22.-28. aprill 2024

VÄHK
Pereliikmete ja sugulastega on olnud viimastel nädalatel raske hakkama saada, aga ainult sellepärast, et sa pole neile õigesti lähenenud. Nüüd kui nende hirme pisut paremini mõistad, leiad viise, kuidas neile lähemale jõuda.

JÄÄR
Mõned hiljuti võetud riskid olid mõttetud ja ilma eesmärgita. Nüüd pead asju tasakaalustama, olles vastutustundlikum. Kõlab igavalt? Ära muretse, ei ole – tegelikult on sul lõbusam kui arvatagi oskad!

SÕNN
Sul on praegu ideaalne võimalus survestada neid, kes on sind suure pinge alla pannud. Aga see ei tähenda, et peaksid kulutama kogu oma aja teistele tagasi tegemiseks. Parim kättemaks on see, kui sind nähakse lõbutsemas.

KAKSIKUD
Kasuta oma praegust head õnne täielikult ära ja veendu, et su lähedasimad teavad, mida nende vastu tunned. Võimalik, et nad juba teavadki, aga kunagi ei tee paha kindel olla. Sõnad „ma armastan sind” pole kunagi raisatud.


LÕVI
Kui tunned vajadust, siis ütle välja, mis sul meeles mõlgub. Aga ole valmis tagasilöögiks, mis ei jää tulemata. Mõned inimesed ei taha, et sa räägid teemadest, mis neile ebamugavust tekitavad.

NEITSI
Keegi teie kolleegidest või äripartneritest on võtnud endale liigselt vabadust ja te olete piiripeal, et peatselt midagi ebaviisakat öelda. Kuid mõelge hoolikalt enne oma suu avamist. Kas te tõesti tahate sõda alustada?

KAALUD
Pugege kasvõi nahast välja, et kõigile meeldida, isegi neile, kes on teie vastu kõike muud kui meeldivad. Mida rohkem naeratate ja käitute nagu maailm oleks teie sõber, seda rohkem on taevaseid jõude, mis teile tasuvad.

AMBUR
Tegele mitme planeeritud tegevuse asemel ühe või kahe tähtsamaga. Kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et tee valik ja näita teistele, et oled oma tehtu üle uhke – siis nad maksavad sulle selle eest rohkem.

KALJUKITS
Kuula ära mõlemad pooled, enne kui otsustad, keda toetad. Sellel, kes räägib valjemalt ja kiiremini, ei pruugi olla paremad argumendid. Kuula kõiki.

VEEVALAJA
Ükskõik kui halvas olukorras ise oled, pead võtma aega, et aidata kaaslastel ja pereliikmetel nende probleeme lahendada. Nad vajavad asjalikku inimest, kes annaks neile vajaliku tõuke. Sa saad sellega hakkama.

SKORPION
Kui oled hiljuti lubanud midagi tööandjale või mõnele teisele võimupositsioonil olevale isikule, siis pead seda lubadust pidama. Kui üritad kokkuleppest kõrvale hiilida, siis kahjustad oma mainet korralikult. Tee seda, mida lubasid.

KALAD
Kui pead sekkuma sõprade vahelisse vaidlusse, siis veendu, et oled täielikult erapooletu. Kui jääb mulje, et eelistad ühte poolt, siis teed asjad hullemaks kui üldse mitte sekkudes.