LÕVI – tähtkuju horoskoop

Lõvi arvamus, et džungli kuningal on õigus valitseda kõiki teisi loomi, võib ärritada – eriti kui neil on tihti selles ka õigus. Organiseerimine on nende jaoks ülitähtis ja kõigepealt tahavad nad valitseda oma isiklikku elu. Tihti töötavad või elavad nad ka koos hästi organiseeritud inimestega. Lõvi teeb kõik, et oma lähedasi julgustada, mitte üksnes endas selguse saamiseks, vaid ka arendamaks ennast täiuslikkuseni. Nende jaoks on väga oluline mõista, et ta ei tohi jääda kinni oma arvamustesse, vaid peaks selle asemel õppima paindlikku suhtumist. Lõvid on praktilised, filosoofilised ja vaimsed. Samuti hulljulged, kuid ei võitle kunagi ebaausalt, ükskõik kui suuri eeliseid ka ei pakutaks.


Lõvid on sageli väga enesekindlad ja eneseteadlikud. Neil on tugev soov olla tähelepanu keskpunktis ja neile meeldib juhtrolli võtta. Lõvi on uhke märk ja sageli on neil suur au enese ja oma saavutuste üle. Nad hindavad oma väärtust ja ootavad teistelt tunnustust. Paljud on loovad ja kunstilised. Neil on võime väljendada ennast kunsti, teatri või muusika kaudu.

Kuigi Lõvid võivad paista uhked ja enesekesksed, on neil ka hooliv ja heldem külg. Nad võivad olla truud sõbrad ja armastavad oma lähedasi südamest. Lõvid on sageli suured suhtlejad ja neil on võime teisi innustada. Nad võivad olla karismaatilised ja veenvad kõnelejad.

Lõvid on kirglikud nii armastuse kui ka oma huvide suhtes. Neil on võime pühenduda oma eesmärkidele täielikult. Tihti on nad ambitsioonikad ja püüdlevad suurte eesmärkide poole. Nad soovivad saavutada tunnustust ja edu oma valdkonnas.

Lõvid on harjunud tähelepanu keskpunktis olema ja armudes temasse, pead sa sellega leppima. Lõvi naine – on harjunud, et ta paneb mehed päid pöörama, samuti kasutab ta naiselikke kavalusi kindlustamaks, et ta omab neid. Loe edasi: Lõvi naine »

Lõvi 2024. aasta horoskoop »
Lõvi nädala horoskoopi »
Lõvi naine »
Lõvi mees »

Lõvist armsam peab tundma end erilisena. Neile meeldivad igasugused romantilised püüded peaaegu sama palju kui suhe ise. Nad on ustavad, lojaalsed, armastavad ja armastusväärsed. Nad eeldavad, et nende kaaslane on suhtes sama püüdlik, kui nad on enda suhtes. Lõvi kipub suhtes olema domineerivam pool, aga samal ajal eeldab Lõvist naine, et mees on mehelik, keegi kellele ta saab alt üles vaadata, teda austada ja imetleda.


Lõvi mees – ei kiida täielikult heaks, et ta naisel on karjäär – eriti kui ta on edukas. Ta on armukade, omandihimuline ja eeldab, et tema on naise esmane prioriteet. Olla armastatud, on tema elus väga oluline. Loe edasi: Lõvi mees »

Naissoost Lõvi kipub armuma mehesse, kel on raha, positsiooni ja mõjuvõimu või eelistatult kõik need kolm omadust. See ei ole sellepärast, et ta oleks snoob või kullakaevaja, vaid lihtsalt sellepärast, et ta tunneb end sellises keskkonnas mugavamalt. Tal pole midagi selle vastu, kui ta peab maksma oma osa restorani arvest, kuni ta ei pea sööma kiirtoitu plastikust baaritoolil.

Nende armastavat loomust tuleks hoida kontrolli all, vastasel juhul võib tulemuseks olla tõsine südamevalu. Nad peavad enesestmõistetavaks, et kõik on sama ausad kui nemad ning kipuvad olema liialt usaldavad, siirad ja otsekohesed. Need iseloomuomadused põhjustavad palju suhtlemisprobleeme ja nad kaotavad tihti sõpru.

Raha
Lõvid on loomult pillavad. Sulle meeldib kulutada raha inimestele ja asjadele, mida sa naudid. Sulle meeldib, kui sind nähakse edukana- ja on valmis maksma privileegide eest. Sinu toretsev eluviis võib olla väga kulukas. Väga kulukas.

Eelarve ei ole sinu jaoks. Sinu mantraks on “Kuis sul seda juba pole, siis loo see”. Sinu jaoks on klaas alati pooltäis, mitte pooltühi. See pole küll mingi üllatus, kuid on hetki, kui sul on raha otsas.

Karjäär ja töö
Sa oled staariks sündinud ja suure tõenäosusega sa ka üheks saad – sõltumata sellest, millise karjäärivaliku teed. Kui sa oled üks neist Lõvidest, kel puudub usaldus, oskad sa teha head nägu ning sul on muljetavaldavad juhtimisoskused.

Sinu head ideed ja värvikas isiksus elavdavad ka kõige igavama ülesande ja hallima töökeskkonna ning sa oled osav jäneste kübarast välja tõmbaja kui vaja. Hoolimata sellest, et võid töötada ka nubridkulisside taga, kuulud sa lava keskele ja üldiselt sinna ka jõuad.

Lõvi – kindel tulemärk

Lõvi tähtkuju kuupäevad: 24. juuli – 23. august
Õnnenumbrid: 1, 4, 10, 13, 19, 22
Ladina keeles: Leo
Värv: kuldne
Element: tuli
Võtmefraas: Mina tahan
Võtmesõnad: vitaalsus, autoriteet, jõud
Juhtplaneet: Päike
Vastasmärk: Veevalaja
Taimed: päevalill, saialill, nartsiss, moon
Puud: seeder, palm, kreeka pähklipuu
Emotikon:

Lõvi tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Lõvi tugevad omadused: rahulik, pühendunud, positiivne, sündinud juht, energilisus, kohanemisvõimeline, sõbralik, lõbu armastav, siiras, salliv.
Nõrgad omadused: kamandav, domineeriv, armukade, isekas, impulsiivne, tujukas.
Meeldib: truudus, kaitsta oma lähedasi, nõu anda, meelitused, riskide võtmine.
Element: igavustunne, tühisus, korralduste täitmine, teistest sõltuv, teha seda mis pole vajalik.

Lõvile sobilikud kristallid

Amsoniit, rubiin, karneool, granaat, obsidiaan, päikesekivi, tsitriin, kassisilm, merevaik ja labradoriit.

Lõvi tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Jäär, Kaksikud, Kaalud ja Ambur. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud lõvi tähtkuju inimesed

Sünne Valtri, Andrus Kivirähk, Kristiina Heinmets-Aigro, Mihkel Mattisen, Margus Murakas, Hillar Kohv, Arvo Kukumägi, Beebilõust, Grit Šadeiko, Ülle Lichtfeldt, Kadri Rämmeld.