Nädala horoskoop – 15.-21. juuli 2024

VÄHK
Te võite olla oma olemuselt avatud ja aus, kuid kas on ikka tark kõigile teada anda, mida te asjadest arvate? Mõningaid asju hoitakse pigem enda teada, eriti asju, millest rivaalid ja vastased võiksid kasu lõigata.

JÄÄR
Järgmise paari päeva jooksul ära aja asju keeruliseks ja ära lase oma emotsioonidel võimust võtta. Teised võivad ringi tormata nagu maailma lõpp oleks lähedal, aga sina jää rahulikuks ja säilita täielik enesekontroll.

SÕNN
Vahet pole kui palju geniaalseid ideid su peas ringi tiirleb, kuni sa nendega midagi ei tee, ei tähenda need midagi. Liiga kaua oled sa suurte plaanidega välja tulnud, aga pole kaugemale jõudnud. Nüüd on aeg tegutseda.

KAKSIKUD
Mine välja. Ole seltskondlik. Kuhu iganes lähed ja mida iganes teed, on sul väga lõbus ja isegi kõige tavalisemad kohtumised on ülimalt nauditavad. Mine räägi inimestega, võid midagi väärtuslikku teada saada.


LÕVI
Enesekindluse puudumine ei ole teie puhul eriliseks probleemiks, kuid see võib olla üks neist päevadest, mil te ei taha riskida ja sekkuda küsimustesse, mis võivad olla lahkarvamuslikud. Võib-olla on see hea. Ehk peaksite vähem tegutsema ja rohkem mõtlema.

NEITSI
Kui projekt ei edene või su lõppeesmärk nihkub järjest kaugemale, siis on see ehk märk sellest, et midagi on valesti. Pole veel hilja kurssi muuta, ainult su ego hoiab sind tagasi.

KAALUD
On aeg oma eesmärkidega tõsiselt tegelema hakata. Saatus võib sind juhtida ainult teatud maani – kui oled jõudnud kindlasse punkti, siis pead sealt ise edasi liikuma. Mis sind motiveerib? Mida soovid enim saavutada? Püüdle selle poole!

AMBUR
Pead teatud inimestele märku andma, et kui teie vahel on minevikus vaenulikkust olnud, siis sinu poolest on see möödas. Tee esimene samm – antud juhul on asi seda väärt.

KALJUKITS
Rääkides inimestega, kelle usaldusväärsuses sa kindel pole, jälgi mida ütled. Sulle meeldib lobiseda, see on su loomuses, kuid liiga palju öeldes võid oma sotsiaalset seisundit kahjustada. Pea meeles – teadmistes peitub jõud.

VEEVALAJA
Sulle avanevad mõned huvitavad võimalused, aga pead teadma, et need toovad kaasa suurema vastutuse. Sul on piiratud kogus aega ja energiat, nii et vali hoolikalt, millele neid kulutad.

SKORPION
Ära lase kellelgi oma vabadust piirata. Neile, kes tahavad ära võtta su õigust iseenda eest mõelda ja rääkida, pead selgeks tegema, et võitled nendega lõpuni välja. Ja sa pead seda tõsiselt mõtlema.

KALAD
Sel nädalal ärritud kergesti, eriti inimeste peale, kes ei suuda otsusele jõuda asjades, mis sulle hetkega selged on. Ole mõistlik. Kõik ei ole nii kiired kui sina ja ei peagi olema.