Nädala horoskoop – 1.-7. aprill 2024

VÄHK
Allakäiguteel olnud sõprus muutub taas tugevamaks. Seekord veendu, et see ka jääks tugevaks. Pead leppima sellega, et teatud valdkondades on teil alati erinevad vaatenurgad.

JÄÄR
Teatud inimesed võivad püüda panna sind end halvasti tundma, näidates näpuga su puudujääkidele, aga mitte keegi ei ole täiuslik, isegi mitte sina, ja see, et midagi valesti läks, on lihtsalt märk sellest, et püüdsid midagi teha – enamik ei vaevu proovimagi.

SÕNN
Sel nädalal sea endale lihtsad eesmärgid, milleni saad jõuda liigselt pingutamata. Veel parem, kasuta oma šarmi, et panna teised inimesed raskeid asju sinu eest ära tegema. Eriti tööjuures ei tohiks sa end tagant sundida.

KAKSIKUD
Ära süüdista ennast juhtumistes, mille üle sul kontrolli pole. Kuna oled väga tundeline inimene, siis kipud ennast vastutavana tundma olukordades, kus inimesed haiget saavad, isegi kui see pole sinu süü. Muretsemise asemel püüa millegi kasulikuga aidata.


LÕVI
Sa tahad millestki probleemi teha, aga enne veendu, et tõde on sinu poolel. Pea meeles, et ei piisa kui ütled teistele, et nad teevad valesti – tuleb ka näidata, kuidas on õige.

NEITSI
Ükskõik, kui palju teised su veendumustes kahtlevad, kui ise oled nendega rahul, siis pole põhjust midagi muuta. Jah, mõned su ideed võivad näida mõistetamatud, aga mis siis? Elu on täis mõistatusi, mida isegi eksperdid ei suuda lahendada.

KAALUD
Sa näid olevat pisiasjadesse takerdunud, seega jäta oma tegevus katki ja püüa seda näha laiemast vaatenurgast. Kui taipad, kui tähtsusetu see kõik on, siis ei tunne sa end selle hülgamise pärast üldse halvasti.

AMBUR
Ükskõik, kui kiire sul praegu tööalaselt on, pead pingutama, et veeta aega oma pere ja sõpradega. Nemad on tõeliselt tähtsad. Vähemalt praegu on su karjäär teisejärguline.

KALJUKITS
Sa ei pea selgitama, miks midagi teed, isegi mitte armastatud inimestele. Teised austavad sind rohkem kui oled oma unistuse ja ihade poole püüdlemisel enesekindel. Ära kurda. Ära selgita. Ära vabanda. Lihtsalt tegutse.

VEEVALAJA
Hea uudis on see, et paistad väljakutsetega hästi toime tulevat ja parem uudis, et ei lähe enam kaua kui saad mingil moel tasutud. Lõpuks on kõik hästi, nii et usu, et head ajad tulevad tagasi.

SKORPION
Teised tajuvad su enesekindlust ja sellepärast tahavad sinu heaks midagi teha – ja mis õigusega sa pakkumistest keelduks? See annab sulle kindlasti rohkem aega, töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

KALAD
Näib, et oled praegu asjadest rohkem huvitatud kui inimestest. Selles pole midagi halba, aga hoolitse, et materiaalsed ihad su suhteid ära ei rikuks. Lõpuks on oluline ainult armastus.