SKORPION – tähtkuju horoskoop

Skorpion paistab silma tohutu energiaga. See energia tuleb õigesti suunata, sest kui seda ei rakendata niisuguste elukutsete või muu tegevuse kaudu, mis võimaldab endast palju anda, võib see vägi seiskuda ning seda isikut võib vallata pettumus ja rahutus. Ning isegi depressioonihood. Nende tarmukus peaks leidma rõõmsa rakenduse seksuaalelus, kuid nii selles kui ka muudel aladel tuleb vältida kinnisideid. Skorpionidel on jõud, tahe ja tugevad kirglikud emotsioonid. Nende elu võib kujuneda pidevaks võitluseks, kust tahtejõu loova kasutamise läbi saadakse võitu kirgede üle.

sodiaagimärk skorpion

Skorpionid on legendaarsed armastajad tähemärkide hulgas. Nad on kirglikud, energilised, truud ja üksmeelsed. Neil on nagu röntgen silmad, mis võivad lummata, hüpnotiseerida ja näha sinu hinge sügavaimatesse soppidesse. Samuti on nad omandihimulise ning kui neid takistatakse võivad nad muutuda kättemaksuhimuliseks ja tõrjuvaks.


Skorpionid on väga intensiivsed ja kirglikud inimesed. Nad kogevad emotsioone sügavalt ja võivad olla väga pühendunud oma eesmärkidele ja suhetele. Tihti on skorpionid huvitatud saladustest, müsteeriumidest ja sügavamast tähendusest. Nad võivad olla hea vaistu ja uurimisoskusega. Nad otsivad teadmisi ja püüavad mõista asju sügavuti.

Skorpionid võivad olla väga võimuihased ja soovivad kontrollida olukordi ja suhteid. Neil on tugev soov saavutada edu ja võimu oma elus. Nad võivad olla väga empaatilised ja mõista teiste inimeste tundeid. Skorpionid on võimelised muutma oma elu ja ümberkorraldama oma eesmärke. Nad võivad kogeda mitmeid elutsükleid ja transformatsioone. Skorpionid on sageli väga kirglikud romantilistes suhetes ja nende kirg võib olla väga intensiivne. Nad on kaitsvad oma lähedaste suhtes ja on valmis neid kaitsma igal viisil.

Skorpioni 2024. aasta horoskoop »
Skorpioni nädala horoskoop »
Skorpion naine »
Skorpion mees »

Skorpion mees võib tunduda rahulik ja kontrolli all, kuid välise kesta all peitub intensiivsus, mis võib paljud võimalikud kaaslased eemale peletada. Tema oskus kõike põhjendada on muljetavaldav ja ta võib sulle oma soovi põhjendada mitmel tosinal viisil. Loe edasi: Skorpion mees »

Skorpion naine – müstilised, külgetõmbavad, uhked ja enesekindlad. Ta on see õige femme fatale ja alati saab soovitud mehe. Kui ta aga tunneb, et teda on eksitatud, väärkoheldud või ära kasutatud, siis suure tõenäosusega muutub ta sarkastiliseks, külmaks ja domineerivaks. Loe edasi: Skorpion naine »


Skorpionid kipuvad olema väga kinnised inimesed ja harva avaldavad oma saladusi, isegi oma armastatule. Skorpionid väljendavad oma armastust pigem sellega, kuidas kaaslast koheldakse või kingitustega, kui sõnadega. Nad on liiga ausad. Küsi Skorpionilt, kas talle meeldib su soeng või riietus ainult siis, kui sa oled valmis kuulma ka seda, mis sulle ei meeldi. Jällegi kui ajad on rasked, teeb su heaks kõike, hoolitseb hellalt su eest kui sa oled haige, maksab su võlad, kui sul on raha otsas, kaitseb sind kõige eest. Armasta neid ja nad armastavad sind sügavalt, intensiivselt ja igavesti.

Et Skorpionid rakendavad tegutsemisel kogu oma jõu, on väga tähtis, et nad juba algusest peale asuksid õigele sihile. Kuigi need inimesed põlgavad nii iseenda kui teist nõrkusi, on nad üldiselt suuremeelsed ja hoolitsevad ning pakuvad alati oma abi. Skorpionid kipuvad olema väga saladuslikud ja häda neile, kes avaldavad nende saladusi.

Raha
Olles salatsev inimene, ei meeldi sulle see, kui kõik teavad kui palju sa raha teenid, võlgned, säästad või kulutad. Ja olles juhtiv inimene, on teil võimalus teenida suur varandus- ja hoida seda saladuses muidugi.

Kontrolli hoidmiseks vaja raha – nii oma elu kui teda ümbritsevate inimeste elu. Raha on võim. Ja Skorpioniks olemine tähendab võimu omamist.

Karjäär ja raha
Sa oled loomult ambitsioonikas, sul on energiat ja vajalik keskendumisvõime, et rahuldada oma ambitsioone. Sa oled halastamatult üksmeelne kui tegu on su eesmärkidega, sa oled valmis tegema mis tahes ohverdusi, et neid saavutada.

Sa oled vilunud kontoritöös, ei tunne vastumeelsust võimuvõitluse suhtes- mille sa üldiselt võidad. Sinu truuduses ei saa kunagi kahelda – välja arvatud juhul kui sa tunned, et sind ei väärtustata, sind õõnestatakse või ära kasutatakse. Siis sa mässad.

Skorpion – kindel veemärk

Skorpioni tähtkuju kuupäevad: 24. oktoober – 22. november
Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90
Ladina keeles: Scorpio
Värv: punane
Element: vesi
Võtmefraas: Mina loodan
Võtmesõnad: uuestisünd, leidlikkus, salapärasus
Juhtplaneet: Marss ja Pluuto
Vastasmärk: Sõnn
Taimed: ratsuritäht, liilia, käoking, nelk, kanarbik
Puud: murakas, kask
Emotikon:

Skorpioni tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Skorpioni tugevad omadused: truudus, jõuline, kirglik, tähelepanelik, leidlik, sõltumatu.
Nõrgad omadused: manipuleeriv, armukade, umbusklik.
Meeldib: ausad ja lojaalsed inimesed, mõjukus, kohustused, tõe vljaselgitamine, väljakutsed.
Ei meeldi: juhuslikud suhted, pealiskaudsed inimesed, kompromissid, otsustamatus, truudusetus, kontroll.

Skorpionile sobilikud kristallid

Obsidiaan, hematiit, jaspis, amasoniit, topaas, granaat, kassisilm, labradoriit, akvamariin ja turmaliin.

Skorpioni tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Sõnn, Vähk, Kaljukits ja Kalad. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud skorpioni tähtkuju inimesed

Tanel Padar, Mart Helme, Maire Aunaste, Sven Mikser, Elina Nechayeva, Tõnis Mägi, Ksenija Balta, Merle Palmiste, Adeele Sepp, Doris Kareva.