NEITSI – tähtkuju horoskoop

Neitsi loomulikku tagasihoidlikkust ja võluvat malbust võib ekslikult pidada kinnisuseks. Ta on kõige toimekam ja abivalmim sodiaagimärk. Neil on suured närvienergia varud, mis vajavad pidevat ja korrapärast väljendamist vabaaja harrastuste ja võimalikult ka tööelu kaudu. Nad on väga praktilised ja leidlikud. Nad tunnevad end hästi, kui on oma päeva paika pannud ja saavad tegutsema asuda. Neile sobib, kui nad täpselt teavad, mida ja millal tuleb teha. Nende jaoks on elutähtis turvatunne ja kord.

sodiaagimärk neitsi

Kui sa otsid sügavalt romantilist suhet, siis ei soovita sul temasse armuda. Paljud Neitsid on ükskõiksed armuseikluste vast ja jäävad sageli vallalisteks, kuna keegi ei suuda tõusta nende ideaali kõrgusele. Neitsist armsamad on pigem ratsionaalsed kui kirglikud. Kui te sööte väljas, võid sa ära unustada romantilise valguse ja viiulimängu. Tavaliset valib restorani, kuna see on puhas, mugav ja pakub head toitu.


Neitsid armastavad korrapära ja korda oma elus. Nad pööravad tähelepanu detailidele ja võivad olla perfektsionistid. Neil on võime luua süsteeme. Neitsid on loomulikud analüütikud ja kriitikud. Nad võivad olla väga terased ja koheselt näha vigu või puudusi. Nad on sageli töökad ja pühendunud. Nad võivad olla motiveeritud oma eesmärkide saavutamiseks ja on valmis vaeva nägema.

Neitsid on praktilised ja kahe jalaga maa peal. Nad keskenduvad reaalsusele ja lahenduste leidmisele igapäevastes olukordades. Sageli on Neitsid terviseteadlikud ja hoolitsevad oma füüsilise heaolu eest. Nad võivad olla huvitatud tervislikust toitumisest ja spordist.

Neitsid ei vaja tavaliselt suurt tähelepanu ega tunnustust. Nad võivad olla tagasihoidlikud ja eelistavad jääda tagaplaanile. Nad tunnevad end hästi teenides teisi ja aitavad sageli teisi inimesi. Nad on abivalmid ja truud sõbrad.

Neitsi 2024. aasta horoskoop »
Neitsi nädala horoskoop »
Neitsi naine »
Neitsi mees »

Neitsi mees otsib klassiga naist – oluline on pigem kvaliteet kui kvantiteet. Ta eeldab, et naine oleks intelligentne, hoolitsetud, täpne ja naiselik. Ta vihkab lohakat ja räpakat mõtlemist, liialdamist ja pealetükkivust või riukaid naisi. Loe edasi: Neitsi mees »


Neitsi naine – ei meeldi kui teda kiirustatakse suhtesse. Teda ei vaimusta märkused ja haiglased naljad. Ta võib vinguda väikeste asjade pärast, kuid kui asi puudutab tema lähedasi, ei ole miski liigne vaev. Ta on tagasihoidlik, truu, otsekohene ja kui ta on suhtes, siis armastab oma meest üle kõige. Loe edasi: Neitsi naine »

Neitsid ei mängi oma kaaslasega. Nad on ausad ja eeldavad, et ka nendega ollakse ausad. Hoolimata sellest, et nad on kõigi suhtes väga kriitilised, ei kannata nad seda, kui neid kritiseeritakse. Tõepoolest on Neitsit võimalik sügavalt haavata, kui kommenteerida tema välimust, suhtumist või käitumist.

Tihtipeale on nad enda suhtes liiga kriitilised, see on omadus, mis võib saatuslikuks saada paljudele võimalikele suhetele. Sisemine hirm hüljamise ees tähendab, et nad on tihti tõrksad oma tunnete avaldamise suhtes. Nii mees – kui naissoost Neitsid võiksid regulaarselt süstida endasse enesekindlust.

Ülemäärast väljaminekute tõttu on neil raske koguda suuremaid rahasummasid. Nad peaksid looma endale süsteemi, mis väldiks tarbetuid kulutusi.

Raha
Neitsi on töötamise ja muretsemise tähemärk ning raha on peamine põhjus, miks nad töötavad ja muretsevad. Sa oled valmis oma raha eest kõvasti tööd tegema. Sa pühendad liiga palju aega raha pärast muretsemisele- nii selle, mis on sul olemas kui selle, mida sul pole.

Sa oled ettevaatlik ja sul on oskus avastada suurepäraseid tehinguid. Sa oled hea eelarvestamise ja ettevaatlik, millele ja kellele sa oma raha kulutad.

Karjäär ja töö
Sa oled nutikas, kohusetundlik ja hea kulisside taga töötaja – iga töökeskkonna varandus. Sinu kõrgete ootuste tõttu kaldud sa saama teistest ja ka endast parimat. Sind ei häiri kulisside taga töötamine- tegelikult sa isegi naudid seda kuni sind tunnustatakse oma saavutuste eest.

Intelligentne, objektiivne ja analüütiline- sa oled hea detailides, kuid tihtipeale ei näe suurt pilti.

Neitsi – muutlik maamärk

Neitsi tähtkuju kuupäevad: 23. august – 22. september
Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50
Ladina keeles: Virgo
Värv: beež
Element: maa
Võtmefraas: Mina korrastan
Võtmesõnad: otsustusvõime, plaanipärasus, hoolitsus
Juhtplaneet: Merkuur
Vastasmärk: Kalad
Taimed: lavendel, meelespea, aster, võõrasema
Puud: päklipuud, leeder, hobukastan
Emotikon:

Neitsi tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Neitsi tugevad omadused: analüütiline, abivalmis, usaldusväärne, tähelepanelik, kindel, kannatlik, emotsionaalselt tugev.
Nõrgad omadused: liiga kriitiline, skeptiline, järeleandmatu, püsimatu, konservatiivne.
Meeldib: olla kasulik, meeskonnamängija, sotsiaalne, teha asju korrektselt.
Ei meeldi: rahvamassid, hooletu käitumine, vulgaarsus, korralagedus, saladuste paljastamine

Neitsile sobilikud kristallid

Mäekristall, tiigrisilm, lasuriit, karneool, labradoriit, jaspis, safiir, jadeiit, oonüks ja sodaliit.

Neitsi tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Sõnn, Vähk, Skorpion ja Kalad. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud neitsi tähtkuju inimesed

Laura Põldvere, Eiki Nestor, Marina Kaljurand, Arvo Pärt, Varro Vooglaid, Carmen Kass, Andres Anvelt, Grete Paia, Silvia Ilves, Marju Länik.