KALJUKITS – tähtkuju horoskoop

Kaljukitsel on tohutud võimalused edu saavutamiseks, kuid isegi edukana on paljudel kalduvus pessimismile. See võib pidurdada neid liikumast eesmärgi poole. Kaljukitsel on kindel veendumus, et nad peavad kellekski saama. Kaljukitse peaksid keskenduma mingile saavutusele, varanduse kogumisele või kohustuste täisele kas äris, poliitikas, ühiskonnas või intellektuaalsetel elualadel. Neil on suurepärane intuitsioon, mida nad kasutavad võitluses isikliku sõltumatuse ja majandusliku kindlustatuse saavutamiseks. Pingutuste hinnaga, perekonna ja sõprade toetusel, tõuseb ta kindlat jalule ja saavutab oma eesmärgid. Üldiselt ei ole väga emotsionaalsed, on ustavad ja omapärase huumorimeelega. Parandamatud torisejad. Nad süüdistavad oma päritolu, oma kiuslikke partnereid ja oma võimatut ülemust selles, et nad ei ole edasi jõudnud nii palju, kui nad on kavatsenud.


Kaljukitsed on tuntud oma suure sihikindluse ja eesmärkidele pühendumise poolest. Nad seavad endale kõrged standardid ja teevad järjekindlat tööd nende saavutamiseks. Väga kohusetundlikud ja vastutustundlikud inimesed. Nad täidavad oma kohustusi ja võtavad oma ülesandeid tõsiselt. Samuti on nad praktilised ja kahe jalaga maa peal. Nad otsivad lahendusi reaalses maailmas esinevatele probleemidele.

Kaljukitsed on väga ambitsioonikad ja püüdlevad karjääri ja sotsiaalse staatuse poole. Nad soovivad saavutada edu ja tunnustust. Nad võtavad suhteid tõsiselt ja otsivad pikaajalisi stabiilseid partnerlusi. Tihti on kaljukitsed väga kannatlikud ja valmis ootama, et saavutada oma eesmärke. Nad on lojaalsed sõbrad ja perekonnaliikmed ning nad hoolitsevad oma lähedaste eest.

Kaljukitse 2024. aasta horoskoop »
Kaljukitse nädala horoskoop »
Kaljukits naine »
Kaljukits mees »

Kaljukitsed kipuvad hilja abielluma, siis kui nad on teinud karjääri ja neil on piisavalt raha, et alustada pere eluga. Nad valivad kaaslaseks kellegi, kellest võiks saada hea lapsevanem või kes on juba lapsevanem. Nende kaaslase valik põhineb alati praktilistel kaalutlustel, kus füüsilistel omadustel ei ole nii suur roll.


Kaljukits naine – temal on abielu päevakorras. See on üheks eesmärgiks tema elus – ja ta saavutab need alati. Ta on atraktiivne, selge ja tundliku nahaga, riietub hästi ja näeb tihti välja noorem, kui ta tegelikult on. Talle ei meeldi kui teda õrritatakse ja on võimeline vajuma sügavasse depressiooni kui tunneb, et ta ei ole piisav, teda ei hinnata või kui ta arvab, et teda mõnitatakse. Loe edasi: Kaljukits naine »

Kaljukits mees – kaaslase leidmise tehnikad on pigem sunniviisilised kui romantilised. Ta jälitab oma ihalduse objekti pühendumise ja otsusekindlusega. Ta on lahke, usaldusväärne ja sageli vaoshoitud. Oma kaaslaselt eeldab ta vastutustundlikku ja lugupeetud käitumist ja et ta oleks alati pühendunud perekonnale. Tõenäoliselt on ta naisesse kiindunud. Loe edasi: Kaljukits mees »

Kaljukitsede jaoks on tunnete näitamine, vahel ka nende tuvastamine, raske. Kuna nad säilitavad noorusliku välimuse ka vanemas eas ja kipuvad teistest tähemärkidest kauem elama, jätkub ka edukas suhe. Nagu hea vein, muutuvad ka Kaljukitsed vanusega ainult paremaks, sageli ka nägusamaks, rahulikumaks ja armastavamaks.

Nad armastavad seadust ja korda ning on kõigutamatul seisukohal, et reegel on reegel ja kord on kord. Tohutu töövõime seostub tähelepanekuga, et edu tähendab materiaalset kindlustatust. Kaljukits on pikaealisuse märk, nad ihaldavad raha, sest nad ei taha vanaduses teistest sõltuda. Esineb aeg-ajalt melanhoolia ja üksilduse perioode.

Raha
Kaljukitsed oskavad rahaga ümber käia. Sa töötad kõvasti, et seda teenida, kulutad seda ettevaatlikult ja säästad seda targalt. Raha tähendab sinu jaoks kindlat ja mugavat elustiili. Sa ostad kvaliteetseid asju ja eeldad, et need kestavad. Sa ei kuluta oma raha ebaolulisele.

Sa ei riski ega võta laene. Sa eelistad kohe maksta ning sulle ei meeldi olla ei laenaja ega võlgnik. Kuid palju maailma suurimatest heategijatest on olnud Kaljukitsed.

Karjäär ja töö
Kaljukitsed on saavutuste tähemärk, kuigi sa võtad aja, et oma eesmärgid saavutada, seda sa ka teed. Sul on kõik omadused ja vahendid – nii isiklikud kui professionaalsed – mis on vajalikud edu saavutamiseks. Kui sa oled otsusele jõudnud, ei takista sind miski.

Sa naudid vastutust ja oled kohusetundlik ning efektiivne nii tööandjana kui töötajana. Aga sa pead teadma, kui jõuad oma karjääriredeli kõrgeimale pulgale, saad sa oma auhinna.

Kaljukits – kardinaalne maamärk

Kaljukitse tähtkuju kuupäevad: 22. detsember – 20. jaanuar
Õnnenumbrid: 1, 4, 8, 10, 13, 17, 19, 22, 26
Ladina keeles: Capricorn
Värv: must
Element: Maa
Võtmefraas: Mina kasutan
Võtmesõnad: auahnus, alalhoidlikkus, kohusetunne, organiseeritus
Juhtplaneet: Saturn
Vastasmärk: Vähk
Taimed: võõrasema, moon, lumeroos
Puud: mäng, paju, jalakas, haab
Emotikon:

Kaljukits tähtkuju iseloomu omadused

Tähtkujude iseloomustus tutvustab igal sodiaagimärgi tugevusi ja nõrkusi. Asjad mis meeldivad ja mis ei meeldi.
Kaljukitse tugevad omadused: ambitsioonikas, hoolas, vastutustundlik, siiras, lojaalne, sõbralik, kaastundlik.
Nõrgad omadused: meeleheitlik, ebakindlus, ettevaatlik, materialistlik
Meeldib: püsivus, enesetäiendamine, praktiline mõtlemine, vastutus
Ei meeldi: laiskus, kuulujutud, avalikkuse kiindumus, vihane, tarbetu rumalus

Kaljukitsele sobilikud kristallid

Granaat, kuukivi, oonüks, nefriit, mäekristall, jaspis, malahhiit, turmaliin, jadeiit ja roosa kvarts.

Kaljukitse tähtkuju sobivus

Parim sobivus tähtkujudega: Sõnn, Vähk, Neitsi ja Kalad. Loe ka nende horoskoopi.

Tuntud kaljukitse tähtkuju inimesed

Oskar Luts, Toomas Henrik Ilves, Anett Kontaveit, Maarja-Liis Ilus, Marten Kuningas, Kersti Kaljulaid, Paavo Järvi, Koit Toome, Kalle Klandorf, Mailis Reps, Urmas Vaino, Mihkel Raud, Rolf Roosalu, Laura Kõrgemäe, Hele Kõrve, Elina Reinold, Henry Kõrvits.