Nädala horoskoop – 4.-10. juuli 2022

JÄÄR
On võimalik, et keegi räägib teie kohta ebamugavaid või piinlikke asju, kuid ei ole põhjust paranoiliseks muutuda ja hakata mõtlema, et kõik on teie vastu. Olenemata sellest, mida te teinud olete, peavad enamik inimesi teist lugu.

SÕNN
Ei tasu kõigile rääkida, millega tegeled ja miks. Sa ei pea valetama, aga selline info, mis võib konkurentidele ja vaenlastele kasulik olla, hoia endale. Praegu pole aeg jagamiseks.

KAKSIKUD
Kui sul on vaja kedagi enda poolele saada, siis praegu on õige aeg teda pommitada faktide ja numbritega, mis su väiteid tõestavad. Lihtsam on teda veenda muidugi siis kui ta sellest rahalist kasu saab.

VÄHK
Hetkel näid sa hämmastavalt avatud, mitte vähimalgi määral kinnine – mis on suurepärane, aga vaata, et sa ei lobise välja midagi, mida oleks targem enda teada hoida. Sa ei pea kõigile kõigest rääkima.


LÕVI
Te peate tegema midagi, mis muudab teid ebapopulaarseks, kuid kui te seda praegu ei tee, siis võite hiljem teha midagi kaks korda hullemat. Pidage kohustusi naudingutest tähtsamaks ja veenduge, et tulete oma töökoormusega toime.

NEITSI
Keskendu sellele, mida omad ja teenid ning veendu, et sulle makstakse su märkimisväärse andekuse eest piisavalt. Kui lased ennast praegu väikeste summadega petta, siis edaspidi jääd ilma juba suurematest summadest.

KAALUD
Hoolitse, et sa liiga sügavuti minnes oma perspektiivitunnet ei kaotaks. Pead tegema teadliku otsuse oma tegevust kõrvalt vaadata ja suuremat pilti näha – see on alati olemas, kui tead, kuidas vaadata.

SKORPION
Mis siis, et kõik teised näivad tippkiirusel kihutavat, sina peaksid elu aeglasema tempoga võtma. Õiged võimalused jõuavad sinuni täpselt õigel ajal, nii et milleks ilmaasjata liiga palju pingutada?


AMBUR
Võimalik, et on parem anda, kui vastu võtta, aga mõnikord imestate, miks paistab, et teie üksnes annate, samal ajal kui teised üksnes võtavad. Ärge sellepärast muretsege: mõne päeva jooksul saab teie lahkus tasutud.

KALJUKITS
Olete sel nädalal rahutu ega tea ise ka, mille tõttu. Minge kindlasti välja ja liigutage end, kuid ärge minge kodust liiga kaugele, sest muidu võib olla raske tagasi jõuda. Kuhu iganes te ka ei läheks, hoidke oma lähedastega ühendust.

VEEVALAJA
Võib olla tõsi, et mida kõrgemale ronid, seda kõrgemalt kukud, aga ära lase sel takistada end mäetipu või isegi tähtede poole pürgimast. Elu peab olema seiklus, nii et jäta hirm ja kahtlused selja taha ning ole see, kes olema pead.

KALAD
Mõni arvab, et sina oled parim asi pärast viilutatud leiba – ja neil on õigus, sa oledki. Aga ära lase meelitustel ja kiitusel endale pähe hakata, sest on teisi, kes ootavad võimalust su staatust paari pügala võrra langetada.