Nädala horoskoop – 11.-17. juuli 2022

JÄÄR
Püüa olla teiste inimeste emotsionaalsete probleemide puhul taktitundelisem. Pead meeles pidama, et kõik ei ole nii tahumatud kui sina, tegelikult on mõned inimesed üsna haavatavad. Nii et kui nad nutma puhkevad, siis käitud sa valesti!

SÕNN
Väldi igasugust negatiivset mõtlemist. Kui lased kas või väiksel kahtluseussil oma pähe pugeda, siis kasvab see murettekitavalt kiiresti ja enne kui arugi saad, hakkad mõtlema, et maailmalõpp on tulekul. Fakt on see, et sul pole millegi pärast muretseda.

KAKSIKUD
Võta aeg maha ja lae oma füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid akusid. Hea uudis on see, et oled juba avaldanud muljet kellelegi mõjuvõimsale – sa ei pea enam ennast tõestama.

VÄHK
Te teate, mida on vaja teha, ja teate, et peate seda ennekõike kohe tegema, nii et miks te kõhklete? Heitke kõik kahtlused, mis teil võivad olla oma meelest kõrvale. Kunagi pole vaja karta midagi muud, peale hirmu enda.


LÕVI
Keegi, keda reisil kohtad, osutub väga tähtsaks kontaktiks, nii isiklikus mõttes kui tööalaselt. Pinguta, et käia väljas ning inimestega kohtuda ja nendega rääkida. See pole keeruline.

NEITSI
Sa ei pea ennast kiitma – olulised inimesed teavad väga hästi, milleks sa võimeline oled. Sa ei pea järgmise seitsme päeva jooksul eriti pingutama, et muljet avaldada. Tegelikult ei pea sa mitte millegi pärast eriti pingutama.

KAALUD
Teatud inimesed võivad püüda panna sind end halvasti tundma, näidates näpuga su puudujääkidele, aga mitte keegi ei ole täiuslik, isegi mitte sina, ja see, et midagi valesti läks, on lihtsalt märk sellest, et püüdsid midagi teha – enamik ei vaevu proovimagi.

SKORPION
Su kuues meel ütleb sulle, et midagi ootamatut on juhtumas, aga see pole põhjus uksi lukustada ja kardinaid ette tõmmata. Sa ju tead seda vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi. Kui sa pole midagi valesti teinud, siis ei pea sa midagi kartma.


AMBUR
Kõik pole nii ausad kui sina, nii et ole valvel kui teadmata motiividega inimesed lubavad midagi, mille kohta sa ei saa kuidagi teada, kas nad suudavad oma lubadusi täita. Enne kui annad neile, mida nad soovivad, lase neil endale maksta!

KALJUKITS
Mida rohkem teised tahavad teada, millega tegeled, seda salalikum peaksid olema. Mitte sellepärast, et sul oleks midagi varjata, vaid teisi teadmatuses hoides peavad nad sind huvitavamaks kui tegelikult oled!

VEEVALAJA
On oht, et tõlgendad sinuni jõudvat infot kõige hullemas valguses ja hakkad arvama, et keegi tahab sulle ära panna. Miski pole tõest kaugemal. Su ainus vaenlane on su üliaktiivne kujutlusvõime.

KALAD
Isegi lähedase inimese tunnete haavamisega riskides pead talle rääkima tõtt olukorra kohta, millesse ta on end mässinud. Ole nii taktitundeline kui saad, aga veendu, et ta saab aru, et peab oma käitumist muutma – ja kiiresti.