Nädala horoskoop – 27. juuni – 3. juuli 2022

JÄÄR
Terve see nädal on üks neist nädalatest, mil oleksid parema meelega kusagil mujal kui seal, kus pead olema. Kui leiad usutava põhjenduse olukorrast pääsemiseks, siis lase käia, aga kui sa lihtsalt kokkulepitud kohta kohale ei ilmu, siis võid saada väga võimsa vaenlase.

SÕNN
Ei ole eales nii, et keegi saab midagi tasuta ja kui te seda praegu ei usu, siis hakkate seda päeva lõpuks uskuma. Kui te kaotate midagi väärtuslikku, siis aktsepteerige seda kui hinda, mida pidite selle olulise õppetunni eest maksma.

KAKSIKUD
Elu tundub äkitselt huvitavam ning see on suurepärane. Läheb veel paremaks kui uurid välja, mis lähedast vaevab ja teed, mida vaja, et ta meelerahu saavutaks. Seejärel saate koos erinevaid kohti külastades veel rohkem lõbutseda.

VÄHK
Sul võib olla täielik õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga sa jätad parema mulje kui andestad ja unustad ning käitud nagu midagi olulist poleks juhtunud. Suuremas pildis polegi see midagi erilist.


LÕVI
Sa pead pingutama, et alustatu lõpule viia, sest kui veel rohkem maha jääd, siis võib olla võimatu järje peale saada. Sulge oma meeled segajatele ja keskendu sellele, mille pead kindlasti tehtud saama.

NEITSI
Kui teised tahavad sinu jaoks tähtsusetust asjast suure numbri teha, siis pole sul muud valikut kui selg pöörata ja minema kõndida. Viimane asi, mida sinusugune suurvaim vajab, on väiklased inimesed su ümber.

KAALUD
Võid olla võitlusmeeleolus, aga ära unusta fakti, et mõned asjad on võitlust väärt, aga teised ei ole. Vali oma lahinguid hoolikalt ja eelkõige veendu, et sul on vääriline vastane.

SKORPION
Miks sa püüad vastuvoolu ujuda kui tead, et selle lahingu kaotamine on ette määratud? Sulle ei pruugi meeldida, mis suunas asjad liiguvad, aga kaine mõistus ütleb, et sul pole muud valikut kui kaasa minna, praegu.


AMBUR
Millegipärast tundub, et te ei ole võimeline oma arvamust välja ütlema. Kas see võib olla sellepärast, et te teate, et teie arvamused ärritavad teisi inimesi ja te lihtsalt ei taha tüli tekitada? Mis juhtus teie tõearmastusega?

KALJUKITS
Jäta kahetsused selja taha ja käitu nagu elu oleks parem kui kunagi varem. Isegi tarmukal Amburil on aeg-ajalt tusatuju, aga sa taastud sellest kiiremini kui enamik. Pea meeles: armastus ja naer muudavad elu elamisväärseks.

VEEVALAJA
Veendu, et oma agaruses olulistele inimestele muljet avaldada, ei hindaks sa oma võimeid üle ja liiga palju ette ei võtaks. Sulle ei pruugi meeldida öelda „ei” neile, kelle toetust loodad saada, aga nad on pettunud kui sa lubadust ei täida.

KALAD
Teile võib tunduda, et peate kõik hävitama ja uuesti nullist alustama, kuid see ei ole tegelikult vajalik. Teie elus on tegelikult vähe valesid asju ja teil on lihtsalt vaja teha mõned väikesed muudatused, ei midagi muud.