Nädala horoskoop – 4.-10. aprill 2022

JÄÄR
Sul on lihtne oma tahtmist saada – teiste jaoks on iseenesestmõistetav, et sina oled boss ja teevad, nagu sa ütled. Kui kasutad sunni asemel šarmi, siis märkad, et pea igaüks teeb su heaks peaaegu ükskõik mida.

SÕNN
Praegu pole aeg kahtlusteks ega kõhklusteks. Unusta ettevaatlikkus ja lase oma instinktidel end juhtida. On suurepärane aeg loovateks tegevusteks ja südameasjadeks, nii et ole oma armuelus loominguline ja armasta oma loomingut.

KAKSIKUD
Tee teadlik pingutus, et olla kõrgemal väiklastest tülidest ja näe suuremat pilti. Võib tunduda, et maailma lõpp on kohe käes, aga see on sellepärast, et näed sündmusi liiga kitsast vaatenurgast. Otsi sügavamaid ja laiemaid tähendusi.

VÄHK
Keegi, keda pidasid usaldusväärseks, on viinud sind eksiteele või varjanud sinu eest asju, mida peaksid teadma. Aga miks ta nii tegi? Võib-olla ta arvas, et see on sinu enda huvides.


LÕVI
Sa oled praegu mässumeelne ja võid teha midagi, mis šokeerib nii su sõpru kui vaenlasi. See on hea. Liiga paljud inimesed on viimasel ajal su olemasolu enesestmõistetavaks pidanud. Tee midagi, mis neid natuke raputab.

NEITSI
Kui te olete võtnud oma lähedast iseenesest mõistetavalt, siis võib see olla keeruline päev. Kuidagi peate neid veenma, et teie tunded on endiselt samad, aga selleks kulub rohkem kui lihtsalt sõnad. Te peate ilmselt näitama oma romantilist külge!

KAALUD
On aeg oma eesmärkidega tõsiselt tegelema hakata. Saatus võib sind juhtida ainult teatud maani – kui oled jõudnud kindlasse punkti, siis pead sealt ise edasi liikuma. Mis sind motiveerib? Mida soovid enim saavutada? Püüdle selle poole!

SKORPION
Tundub, et sa mõtled ikka möödanikule. Sul võib olla arvestatav põhjus end halvasti tunda, kuid sa ei saa tagasi minna ja minevikku muuta – saad ainult edasi liikuda ja kindlustada teistsuguse tuleviku.


AMBUR
Sel nädalal tee ennast kuuldavaks. Ja pea meeles, et ei loe kui kõvasti karjud, vaid, kui hästi tead fakte ja kui enesekindlalt neid väljendad. Sa oled loomult liider ja teised tahavad sulle järgneda.

KALJUKITS
Kui olete rahul oma karjääri kulgemisega, siis ärge midagi muutke. Kui te siiski arvate, et peaksite oma võimete juures rohkem teenima ja karjääriredelil palju kiiremini edasi liikuma, siis tehke selle jaoks midagi – nüüd!

VEEVALAJA
Te ehk ei saa loota teatud inimestele nii palju, kui olete seda möödunud nädalatel teinud, kuid tõde on see, et te ei vaja neid enam. Praegu mängib teie elus rolli tähtis õnnetegur. Kasutage seda täiel määral.

KALAD
Kui midagi piisavalt tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks, ükskõik kui palju takistusi su teele asetatakse. Mis iganes väljakutseid kohtad, oled nendega tegelemiseks piisavalt suur ja tugev – need isegi toovad sinus parima välja.