Nädala horoskoop – 28. märts – 3. aprill 2022

JÄÄR
Te olete alati olnud auahne, kuid järgmise kahe või kolme päeva jooksul hämmastate isegi ennast seoses sooviga mängida maailmas tähtsat rolli. Ükskõik milliseid piiranguid elu on teile seadnud, heitke need lihtsalt kõrvale ja olge võimas.

SÕNN
See, mis praegu paistab sulle oluline, ei tundu järgmise nädala alguses enam nii. Muutunud pole mitte niivõrd su suhtumine kui põhimõtted: ideed tunduvad huvitavamad kui raha teenimine ja asjade ostmine.

KAKSIKUD
Tähtede seis on praegu sõpruse ja sotsiaalse tegevuse jaoks suurepärane, kuid ärge istuge ja oodake, et teised inimesed paneksid asjad juhtuma – minge ise riski peale välja ja algatage neid asju. Seiklushimu on elus vägagi edasiviiv.

VÄHK
Püüa mitte vihastada või pettuda kui su eesmärk tundub olevat kaugemal kui kunagi varem. Nii nagu kõik juhtub põhjusega, on põhjus ka sellel, et midagi ei juhtu.


LÕVI
Võib näida, et su konkurente soositakse ja sind eiratakse, aga isegi kui see on tõsi, siis milleks muretseda? Mis ajast sul teiste inimeste abi vaja on? Raja ise endale tee läbi elu.

NEITSI
Püüa olla tööalases suhtluses vähem kahtlustav. Selline suhtumine on hukutav. Kui arvad, et igaüks on hunt, siis meelitadki ligi selliseid inimesi. Kui mõtlema hakata, siis millisena teised sind näevad?

KAALUD
Te peate oma plaanid ajakohastama. Istuge paberi ja pliiatsiga maha ning kirjutage üles kolm oma peamist eesmärki. Järgnevalt mõelge, kuidas te kavatsete saada sealt, kus te praegu olete, sinna, kus te soovite olla. Seejärel tehke seda.

SKORPION
Sa näid uskuvat, et su tunded ühe kindla inimese vastu on ühepoolsed, aga see pole kaugeltki nii. Ta hoolib sinust sama palju kui sina temast, aga vähemalt praegu on tal vaja muude asjade pärast muretseda. Ole kannatlik.


AMBUR
Mine vooluga kaasa ning lase sündmustel areneda omasoodu. See kehtib kõigil elualadel, kuid eriti pere- ja rahaasjades, kus muretsemine teeb probleemid ainult hullemaks. Küll kõik laabub.

KALJUKITS
Võib tunduda nagu tantsiksid teiste pilli järgi, aga miks see peaks halb olema? Mõnikord on tore end lõdvaks lasta ja lasta teistel muretseda, kuhu edasi liikuda ja mida järgmisena teha. Elu ei pea olema draama.

VEEVALAJA
Pole mõtet muretseda asjade pärast, mida te ei saa kontrollida. See kehtib kõigi teie eluvaldkondade kohta, kuid eelkõige sõpruse ja sotsiaalsete tegevuste kohta. Mis on tulemas, saab olema, seega osta omale pilet ja naudi sõitu!

KALAD
Sa ei pea lootma teistele inimestele. Oled igati valmis üksi olema, kui seda soovid. Sul on tuleviku suhtes suured lootused ja jõuad kiiremini edasi, kui ei pea muretsema teiste endaga kaasa vedamise pärast.