Nädala horoskoop – 11.-17. aprill 2022

JÄÄR
Sa võid mõelda, kas oled liiga palju ette võtnud või liiga paljut enesestmõistetavaks pidanud. Ära tee oma kartustest välja, sest see on ainult ajutine eneseusu kaotus ja varsti asud veel suuremate väljakutsete kallale.

SÕNN
Sul on liiga palju emotsionaalset pagasit ja pead tegema oma tunnetele põhjaliku ülevaatuse. Kui oled oma hirmudele vastu astunud, võid avastada, et polnudki üldse vaja nii palju muretseda.

KAKSIKUD
Ükskõik, kui palju teised su veendumustes kahtlevad, kui ise oled nendega rahul, siis pole põhjust midagi muuta. Jah, mõned su ideed võivad näida mõistetamatud, aga mis siis? Elu on täis mõistatusi, mida isegi eksperdid ei suuda lahendada.

VÄHK
Juriidiliste küsimustega tegelemisel ole eriti hoolikas ja kindlasti võta lubadused kirjalikult. Ükskõik, kui palju mõnda inimest usaldad, ei või sa teada, millised vaimseid, emotsionaalsed või rahalised pinged neil võivad olla, seega ära riski.


LÕVI
Sul on praegu ideaalne võimalus survestada neid, kes on sind suure pinge alla pannud. Aga see ei tähenda, et peaksid kulutama kogu oma aja teistele tagasi tegemiseks. Parim kättemaks on see, kui sind nähakse lõbutsemas.

NEITSI
Eesoleval nädalal oled äärmiselt hõivatud, aga valmis väljakutseid innukalt vastu võtma. Ära oota, et teised ohjad haaraks, tee seda ise ja innusta teisi endale järgnema.

KAALUD
Kui tahad elus edasi jõuda, siis nüüd on aeg end nähtavaks teha. Pole vahet kui palju annet sul on, loeb see, et sul on selge siht silme eest ja annad endast kõik selle eesmärgi saavutamiseks.

SKORPION
Kui on midagi tähtsat, mis tuleb järgmise kahe või kolme päeva jooksul ära teha, siis hakka kohe peale ja eira neid, kes ütlevad, et sa ei suuda seda. Neil pole aimugi, milleks sa võimeline oled – kuigi varsti saavad teada!


AMBUR
Sel nädalal kuula nii oma mõistust kui sisehäält, eriti rahaasjades. Vahet pole, mida faktid ja numbrid ütlevad, kui su kuues meel ütleb, et miski pole õige, siis oled loll kui seda ei kuula.

KALJUKITS
Sa oled alati valmis abi pakkuma, aga liigne lahkus ei pruugi järgneva seitsme päeva jooksul sulle hästi mõjuda. Ehk peaksid seekord endalt küsima, kas teised ikka on ära teeninud selle, et sa nende eest hoolitsed.

VEEVALAJA
Sul võib olla raske mõnda inimest usaldada, aga sa pead seda tegema. Jah, nad võivad su reeta, aga kas sa tõesti tahad kogu aeg kõiki kahtlustada? Nad pole nii halvad kui sa arvad.

KALAD
Praegu on oluline, et keskenduksid suurele pildile ja ei laseks end segada sündmustel, mis sind eesmärgist kõrvale kallutavad. Sa võid endiselt olla sotsiaalne ja lõbutseda, aga keskenduma pead samuti.