Nädala horoskoop – 28. november – 4. detsember 2022

JÄÄR
Võta ühendust kellegagi, keda pole ammu näinud või kuulnud. Korralda lähiajal kokkusaamine. Lisaks sellele, et saate palju klatšida, võid avastada, et teie pikaajalised plaanid lähevad ka päris hästi kokku.

SÕNN
Su elu hakkab ülesmäge minema kui juba ei lähe. Su tõus saab olema kiirem kui oled endaga aus oma nõrkuste ja tugevuste suhtes. Võid kihla vedada, et su konkurendid on nendega juba kursis.

KAKSIKUD
Ära vihasta kui väiksed asjad vahel halvasti lähevad. Nii kodus kui tööl tundub, et inimesed veavad sind meelega alt, aga tegelikult on kõik praegu segaduses, nii et tee mööndusi.

VÄHK
Teil pole mõtet varjata oma tundeid, sest teised saavad ikkagi aru, et teil on valus. Kuid nad ei mõista, miks teil valus on. Kui te vajate abi – ja see nii on -, siis peaksite nendega aus olema.


LÕVI
Sul on õigus oma arvamusele, aga sul pole õigus oodata, et teised sinuga nõustuvad. Kuni sa sellega rahul oled, ei lähe eriti midagi valesti, aga kui sa ei suuda teistsuguste vaatepunktidega leppida, siis võib tulla raske päev.

NEITSI
Olge tähelepanelik raha- ja äriasjade suhtes ning veenduge, et teid ei petaks inimesed, kes soovivad teie arvelt rikastuda. Oleks tore, kui kõik oleksid sama ausad kui teie, kuid see pole nii.

KAALUD
Mida vähem oma plaanidest räägid, seda parem. Hoia oma ideed endale ja ära ütle isegi parimatele sõpradele, millega tegeled. See kehtib ka töökohal. Mida vähem teised teavad, seda parem sulle.

SKORPION
Sa võid olla äärmiselt ambitsioonikas, kuid ära ole sel nädalal liiga pealetükkiv, muidu võivad neist, kes peaksid olema sõbrad, saada vaenlased. Pea meeles, parim viis ennast aidata on teisi aidata. See on hea poliitika.


AMBUR
On aeg suurpuhastuseks. Su elus on palju asju, mida sa enam ei vaja, seega tee nimekiri ja vabane neist ühekorraga. Kui asjasse tõsiselt suhtud, võid olla üllatavalt halastamatu.

KALJUKITS
Kõik teevad vigu ja kõik soovivad mõnikord, et nad saaksid tehtu tagasi võtta. Pea seda meeles ja ära ole enda vastu liiga karm, kui taipad, et sa oleksid saanud teha rohkem või paremini. Sa oled kõigest inimene.

VEEVALAJA
Pugege kasvõi nahast välja, et kõigile meeldida, isegi neile, kes on teie vastu kõike muud kui meeldivad. Mida rohkem naeratate ja käitute nagu maailm oleks teie sõber, seda rohkem on taevaseid jõude, mis teile tasuvad.

KALAD
Sel nädalal ärritud kergesti, eriti inimeste peale, kes ei suuda otsusele jõuda asjades, mis sulle hetkega selged on. Ole mõistlik. Kõik ei ole nii kiired kui sina ja ei peagi olema.