Nädala horoskoop – 5.-11. detsember 2022

JÄÄR
Siiras pingutus toob alati tulemusi, nii et jätka pusimist sellega, mille kallal töötad ja ära lase pead norgu kui tulemused viibivad. Miski, mida teed, pole aja raiskamine ja ühel päeval saavutad oodatud läbimurde.

SÕNN
Kõige olulisem asi sel nädalal on olla oma mõistuses kindel ja mitte lasta teistel endale öelda, mida uskuda. Ükskõik kui pealetükkivad nn „eksperdid” võivad olla, pead usaldama oma sisehäält – alati.

KAKSIKUD
Sa tahad asjad tehtud saada nüüd ja kohe, aga kuna kõik pole nii motiveeritud või dünaamilised kui sina, siis nõuab teiste endale appi saamine pingutust. Ei, sa ei saa üksi hakkama – liiga palju on teha.

VÄHK
Mõnikord võib tunduda, et te ei ole kuigi palju saavutanud , kuid mõne päeva jooksul ilmnevad selged märgid, et olete suure läbimurde äärel. Keskenduge tulevikule ja tehke seda, mis teile meeldib.


LÕVI
Kui arvad, et sind tüssatakse, siis pead häält tõstma. Võib-olla said sa valesti aru ja midagi halba ei toimu, aga kuni sa seda ei tea, ei saa sa riskida.

NEITSI
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi, isegi mitte inimestel, keda armastad, veenda sind oma käitumist muutma. Sa ei pea olema teistsugune, pead lihtsalt olema veel paremini sina ise.

KAALUD
Ära kuula neid, kes käsivad ettevaatlik olla. Ainus põhjus, miks nad ei taha, et sa midagi põnevat teed, on see et nad kardavad, et paned nad halba valgusesse. Ja neil on õigus, nii juhtubki – seda enam tuleb seda teha.

SKORPION
Pead tõsiselt pingutama, et oma kaaslaste ja pereliikmetega suhted korda saada. Sa võib-olla ei taha esimest sammu teha, aga kui teed, siis sa ei kahetse seda. Näita, et oled valmis asju selgeks rääkima.


AMBUR
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul muutub su tuju silmnähtavalt. Kui varem olid ülierutunud ja pinges, siis varsti oled lõdvestunud ja muretu. Ära võta elu liiga tõsiselt. Lõbutsemine on oluline.

KALJUKITS
Sa võid meeleheitlikult püüda näidata, mida oskad, aga ära mine üle võlli ja tee midagi rumalat. Miks? Sest see teeb sinust kerge sihtmärgi neile, kes tahavad su auahned plaanid ära rikkuda. Ole nutikas ja käitu ka nutikalt.

VEEVALAJA
Kui te ei ole teinud mõne projektiga nii palju edusamme, kui oleksite soovinud, siis ärge muretsege – ja kindlasti ärge töötage intensiivsemalt. Võib-olla peaksite tulevikus seadma endale eesmärgid, millede puhul olete kindel, et suudate neid saavutada.

KALAD
See peaks olema teie jaoks lõbus aeg, kuid on üks ebameeldiv asjaolu, millega tuleb silmitsi seista. Hea uudis on see, et kui te otsustate probleemiga tegeleda, ei ole see nii halb kui te kardate, nii et võtke nüüd julgus kokku ja tegutsege.