Nädala horoskoop – 21.-27. november 2022

JÄÄR
Võid kannatamatult edusamme oodata, aga kui liiga suure riski võtad, siis võid astuda suure sammu vales suunas. Kui seda teed, siis pole siiski mõtet ennast kiruda – mõnikord ikka juhtub.

SÕNN
Ära lase oma kohustustel end maha murda. Sul ei pruugi olla muud valikut kui kõvasti tööd teha ja teisi aidata, aga sa ei pea üle jõu pingutama. Pead enda vastu füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt hea olema.

KAKSIKUD
Ükskõik kui halvas olukorras ise oled, pead võtma aega, et aidata kaaslastel ja pereliikmetel nende probleeme lahendada. Nad vajavad asjalikku inimest, kes annaks neile vajaliku tõuke. Sa saad sellega hakkama.

VÄHK
Võib-olla pead olema karm kellegagi, kes on sind alt vedanud või pole suutnud talle antud ülesandeid täita. Ära mine liiale ega tekita ebavajalikku põlgust, kuid tee kindlaks, et saadakse aru, et see on viimane hoiatus.


LÕVI
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul on sul lihtsam kontrolli alla saada finantsküsimus, mis pole sul öösiti magada lasknud. Kui oled välja uurinud, milles tegelikult probleem on, siis leiad ka endas julgust sellega tegeleda.

NEITSI
Ole aus. Ütle teistele, et nad teevad valesti ja selgita neile, kuidas asja parandada. Kõige tähtsam, ära muretse, et teed nende õrnadele egodele haiget. Ausus on parim poliitika, isegi siis kui see haiget teeb.

KAALUD
Kas lähed välja lõbutsema või jääd koju ja teed mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas – ja sa oled – siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

SKORPION
Mida rohkem sel nädalal teisi aitad, seda rohkem aitad ennast. Ära muretse, kas nad on abi ära teeninud, see pole sinu probleem, lihtsalt tee, mida ja kus suudad ning ole sellega rahul.


AMBUR
Kuula, mida sõbral on sulle öelda ning tegutse tema nõuande järgi. Isegi kui tema öeldu pole see, mida lootsid kuulda, on neis sõnades palju tarkust, eelkõige sellepärast, et tema näeb seda, mida sina praegu ei näe.

KALJUKITS
Ilmneb, et sa valdad infot, mis võib olla ohuks inimestele, kes teeksid ükskõik mida, et see saladuseks jääks. Kui sulle just ei meeldi vaenlasi hankida, siis peaksid selle info enda teada jätma.

VEEVALAJA
Sa ei pea selgitama, miks midagi teed, isegi mitte armastatud inimestele. Teised austavad sind rohkem kui oled oma unistuse ja ihade poole püüdlemisel enesekindel. Ära kurda. Ära selgita. Ära vabanda. Lihtsalt tegutse.

KALAD
Väljakutsed aina tulevad ja sa tegeled nendega oma erilisel viisil. On vähe asju, mis sind segadusse ajavad ja mida iganes elu järgmise seitsme päeva jooksul toob, saad sellega hõlpsasti hakkama.