Nädala horoskoop – 27. november – 3. detsember 2023

VÄHK
Kas sulle meeldivad väljakutsed? Muidugi meeldivad ja see on hea, sest kui tahad võitluses peale jääda, eriti tööasjades, siis pead järgmise kahe või kolme päeva jooksul panuseid tõstma. Võit on kõige olulisem.

JÄÄR
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, aga vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

SÕNN
Kui oled midagi valesti teinud ja tead, et varem või hiljem saadakse sellest teada, siis ehk peaksid kohe ise üles tunnistama. Ükskõik kui suur su süü on, võivad teised olla valmis sulle andestama kui pattu kahetsed ja andestamise lihtsaks teed.

KAKSIKUD
Praegu on hea aeg loovateks tegevusteks, eriti kui need nõuavad teistega suhtlemist. Veendu, et sa räägid lihtsasti arusaadavaid sõnu. Kõik pole nii targad kui sina.


LÕVI
Keegi, keda reisil kohtad, osutub väga tähtsaks kontaktiks, nii isiklikus mõttes kui tööalaselt. Pinguta, et käia väljas ning inimestega kohtuda ja nendega rääkida. See pole keeruline.

NEITSI
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.

KAALUD
Vaadates viimastele nädalatele tagasi, olete üllatunud, kui palju aega raiskasite asjadele, mis ei ole tegelikult olulised. Teisest küljest oli teil väga lõbus, seega ei ole vaja end süüdi tunda. Lõbu on oluline osa elust.

AMBUR
Sul on õigus oma arvamusele, aga sul pole õigus oodata, et teised sinuga nõustuvad. Kuni sa sellega rahul oled, ei lähe eriti midagi valesti, aga kui sa ei suuda teistsuguste vaatepunktidega leppida, siis võib tulla raske päev.

KALJUKITS
Võid olla võitlusmeeleolus, aga ära unusta fakti, et mõned asjad on võitlust väärt, aga teised ei ole. Vali oma lahinguid hoolikalt ja eelkõige veendu, et sul on vääriline vastane.

VEEVALAJA
Viimastel nädalatel on teid nähtud kõige enesekindlamas ja dünaamilisemas olekus, kuid nüüd peate pöörama natuke rohkem tähelepanu väikestele asjadele, kuid ainult natuke. Ärge unustage suurt pilti, vaid otsige viise, kuidas saaksite seda lõuendit iga päev värvida.

SKORPION
Sa võid olla pahane, et sõber või pereliige ei küsinud sinult enne millegi tegemist, mis sind mingil moel mõjutab, aga ära näita seda välja. Tegelikult on palju tähtsamaid asju, millele peaksid praegu keskenduma.

KALAD
Sul ei pruugi praegu olla tuju teiste inimestega kokku puutuda, aga keegi vajab hädasti su abi ja kui teda meelega eirad, siis pikemas perspektiivis vihkad end selle pärast. Sinu saatus maailmas on head teha.