Nädala horoskoop – 13.-19. mai 2024

VÄHK
Sa ei pruugi olla nii ambitsioonikas kui mõni teine, aga sul on lõpmatult palju unistusi, mille täitumist soovid. Praegu keskendud sa enim ühele unistusele, aga kas see on realistlik unistus või fantaasia? Pead ise otsustama.

JÄÄR
Võid arvata, et oled elu hammasrataste vahele jäänud, aga see pole tõsi. Kui olemasolevast viimast võtad, siis ei lähe kaua, kuni taipad, kuidas sul on vedanud. Sulle pole ülekohut tehtud, vaid hoopis õnnistatud.

SÕNN
Sa näid uskuvat, et su tunded ühe kindla inimese vastu on ühepoolsed, aga see pole kaugeltki nii. Ta hoolib sinust sama palju kui sina temast, aga vähemalt praegu on tal vaja muude asjade pärast muretseda. Ole kannatlik.

KAKSIKUD
Teie lähedased ei jäta teile kahe või kolme päeva jooksul mingeid kahtluseid, te teate, mida nad mõtlevad ja tunnevad. Hea uudis on see, et see, mida nemad soovivad, on tõenäoliselt ka see, mida soovite teie, nii et see võib osutuda meeldejäävaks nädalaks!


LÕVI
Võib näida, et etapp või tsükkel su elus on lõpule jõudmas, ja võib-olla ongi, aga pole mingit põhjust kurvastada. Mõtle mõnda aega sellele, mida see tähendab, aga lõbutse ka.

NEITSI
Kui te ei ole teinud mõne projektiga nii palju edusamme, kui oleksite soovinud, siis ärge muretsege – ja kindlasti ärge töötage intensiivsemalt. Võib-olla peaksite tulevikus seadma endale eesmärgid, millede puhul olete kindel, et suudate neid saavutada.

KAALUD
Ükskõik, kui keerulised viimased paar nädalat on olnud, homsest alates paraneb su olukord märgatavalt, nii et pea püsti ja ära käitu nii nagu maailmalõpp oleks saabumas. Selline apokalüptiline jama on allpool su intelligentsuse taset.

AMBUR
Veendu, et sa ei sega end millessegi, millest ei saa hiljem lahti öelda, eriti kui asi puudutab raha. Enamasti saad oma instinkte usaldada, aga seekord võib olla see üks kord tuhandest kui nad sind alt veavad.

KALJUKITS
Mingil põhjusel on sulle vastumeelne võtta selline risk, mille puhul muidu ei kõhkleks. Võib-olla püüab su alateadvus sind kaitsta. Võimalik, et see teab midagi, mida su tavamõistus ei tea.

VEEVALAJA
Pead tegema otsuse partnerluse või suhte asjus. Kui sa seda ei tee, siis teevad otsuse sinu eest teised – ja peaaegu kindlasti ei meeldi sulle see, mida nad teevad.

SKORPION
Sul on õigus uskuda, mida iganes soovid ja see, kes püüab vastupidist väita, ei ole su sõber ning sa ei tohi raisata aega temaga vaidlemisele. Kindlasti kasuta oma õigust mõelda, rääkida ja käituda nii nagu sina õigeks pead.

KALAD
Sel nädalal pead äriasjades ettevaatlik olema ja kui sulle pakutakse mingit tehingut, siis pead seda põhjalikult kontrollima. Saatan peitub üksikasjades ja kui väikese kirja lugemata jätad, siis pead maksma.