Nädala horoskoop – 4.-10. detsember 2023

VÄHK
Ükskõik, mida sulle järgmise seitsme päeva jooksul pakutakse, ei tohi sa teha midagi oma põhimõtete vastast. Sa ei ole endaga rahul kui hiljem avastad, et teised on sinu tegude tõttu kannatanud.

JÄÄR
Sa võid tahta loobuda millestki, mis ei edene nii nagu sina tahad. Ära anna alla. Selle nädala lõpupoole juhtub midagi, mis paneb sind mõistma, et su aeglane edenemine on kõigest ajutine tõrge ja isegi vajalik.

SÕNN
Pole vaja kõhu kõrvalt kokku hoida või suuri ohvreid tuua, ükskõik, mida mõned inimesed võivad öelda. Võib näida, et su rahalistest raskustest pole väljapääsu, aga alati on, seega jää rahulikuks ja mõtle loogiliselt.

KAKSIKUD
Kas teistel lähtuvad ikka teie huvidest? Võib-olla nad teevad seda, võib-olla mitte, kuid milleks jätta see juhuse hooleks? Raha- ja äriasjad on miiniväli, nii et liikuge hoolikalt ja veenduge, et teid ei peteta.


LÕVI
Pole mõtet muretseda asjade pärast, mida te ei saa kontrollida. See kehtib kõigi teie eluvaldkondade kohta, kuid eelkõige sõpruse ja sotsiaalsete tegevuste kohta. Mis on tulemas, saab olema, seega osta omale pilet ja naudi sõitu!

NEITSI
Võib näida, et oled elusündmuste meelevallas, et sind juhivad jõud, mille üle sul pole mingit kontrolli, aga kas see ikka on nii? Võib-olla sa alahindad oma võimet sündmusi mõjutada.

KAALUD
Pole mingit põhjust end tagasi hoida. Vastupidi, peaksid otsima olukordi, mis su võimed proovile panevad, sest ainult siis taipad, kui palju suudad teha – umbes kümme korda rohkem kui praegu!

AMBUR
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.

KALJUKITS
Näib, et oled ühte sõprust pidanud enesestmõistetavaks ja kui lased asjal nii jätkuda, siis võid oma sõbraga nii kaugeks jääda, et te ei saagi enam kokku. Helista talle ja minge koos välja.

VEEVALAJA
Pole midagi halba selles kui tahad end maailmast välja lülitada ja mõnda aega oma mõtetega üksi olla – see on täiesti lubatud. Teised võivad arvata, et sa käitud imelikult, aga ainult sellepärast, et nad on tundetud. Neil ei ole sellist kujutlusvõimet nagu sinul.

SKORPION
Keskendu sellele, mis tundub sulle õige ja ära pane tähele seda, mida nn „eksperdid” sulle ütlevad, kui see sinu mõtteviisiga ei sobi. Tegelikult ei ole olemas fakte, on ainult erinevad arvamused ja sinu oma on väärt kuulamist.

KALAD
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi, isegi mitte inimestel, keda armastad, veenda sind oma käitumist muutma. Sa ei pea olema teistsugune, pead lihtsalt olema veel paremini sina ise.