Nädala horoskoop – 29. aprill – 5. mai 2024

VÄHK
Isegi lähedase inimese tunnete haavamisega riskides pead talle rääkima tõtt olukorra kohta, millesse ta on end mässinud. Ole nii taktitundeline kui saad, aga veendu, et ta saab aru, et peab oma käitumist muutma – ja kiiresti.

JÄÄR
Sul avaneb võimalus kedagi hädas aidata ja teed seda kõhklematult. Siiski oleks tark abivajajale selgeks teha, et hiljem peab ta enda eest ise edasi hoolitsema. Sa ei taha temaga iga päev tegeleda!

SÕNN
Sa pead end mõneks ajaks maailmast välja lülitama ja oma mõtetega üksi olema. Teised võivad mõelda, miks sa äkitselt suhtlemist väldid, aga nad võimaldavad sulle aega ja ruumi, mida vajad. Nad on selle sulle võlgu.

KAKSIKUD
Püüa mitte elada minevikus ja kahetseda oma vigu, sest see, mis järgmiseks juhtub, teeb kuhjaga tasa kõik, mille arvad olevat kaotanud. Võta sihiks vaadata alati tulevikku ja mitte kunagi tagasi. See pole kaugeltki nii raske kui kõlab.


LÕVI
Juhuseid ei ole olemas ja mida rohkem teatud asju juhtub, seda rohkem peaksid kahtlustama. Õnneks ei ole sa nii kergeusklik kui mõned arvavad, nii et petta sind tõenäoliselt ei õnnestu.

NEITSI
Kui tahad võimu juures olevatele inimestele muljet avaldada, siis tee seda kiiresti, sest homme pole enam nii lihtne. Võib-olla peaksid lõpetama nii tugevalt pingutamise ja avaldama muljet inimesele, kes on tõeliselt oluline – sina ise.

KAALUD
Teised on sinu vastu lahked kui sina oled nende vastu lahke. Anna sõpradele ja kolleegidele teada, et oled valmis nende kõrval töötama mitte ainult omakasu pärast, vaid kõigi heaolu nimel. Meeskonnatöö on nüüd igal alal põhiline.

AMBUR
Mida ühiskond oluliseks peab ja mida su sisehääl sulle ütleb, on tõenäoliselt kaks täiesti erinevat asja. Pole vahet kui kõrge kvalifikatsiooniga mõned inimesed võivad olla, sa ei tohiks kunagi talitada oma sisetunde vastaselt.

KALJUKITS
Saad üsna lihtsalt välja vingerdada oma selle nädala kohustustest, aga sellele vaadatakse viltu ja su südametunnistus hakkab piinama. Miks mitte lihtsalt pihta hakata ja tüütu kohustus võimalikult kiiresti kaelast ära saada?

VEEVALAJA
Uus etapp on algamas, aga enne seda pead millegi muuga ühele poole saama. Kahtlemata eelistad seda eirata, aga kui sa seda teed, siis hiljem kahetsed. Pea meeles, väikestel asjadel on kõige suurem mõju.

SKORPION
Hea uudis rahaasjade kohta on saabumas ja nädala lõpuks mõtled, miks ja kuidas sa lubasid endal nii närvi minna sellise tühise asja nagu raha pärast. Poputa ennast – sa oled selle ära teeninud ja SAAD seda endale lubada.

KALAD
Võib tunduda, et su aeg ja energia on raisatud, aga see pole tõsi. Tegelikult taipad selle nädala lõpuks, et oled ootamatult kasu saanud. Pikas perspektiivis ei ole ükski pingutus asjatu. Praeguseks peaksid seda juba teadma.