Nädala horoskoop – 20.-26. november 2023

VÄHK
Mida rohkem teised püüavad sind panna millegi suhtes meelt muutma, seda kindlamalt pead sõrad vastu suruma ja mitte järele andma. Sina tead, mis on õige ja mis vale, nii et otsusta ise ja jää oma otsuse juurde.

JÄÄR
Sul on oma aated ja ei tee mitte kunagi kompromisse, kõige vähem materiaalse kasu saamiseks. Hoolitse, et need, kellega koos sa elad ja töötad seda teaksid ja hoolitse, et nad teaksid kui pahaseks sa saad kui nad proovivad su meelt muuta.

SÕNN
See, kuidas praegu teisi inimesi kohtled, määrab selle, kuidas nemad hiljem sind kohtlevad, nii et suru maha tung öelda midagi, mis võib teised sinu vastu pöörata. Tee, mis suudad, et rahulikuks jääda ja kõigiga häid suhteid hoida.

KAKSIKUD
Raha- või äriasjade puhul tekib tagasilöök ja te ei ole sellega üldse rahul. Kuid kas tasub olla ärritunud? Elu on täis ebakindlust, kuid väikesed asjad võivad omada suures plaanis tähtsust.


LÕVI
See, et miski on värske või moekas ei tähenda, et see on hea. Pidage seda meeles ja kui seisate silmitsi valikuga millegi vana ja igava või millegi uue ja põneva vahel, siis valige pigem vana ja igav.

NEITSI
Kõhklusehekt võib põhjustada teile muret – või olete enda peale pahane, sest ei usaldanud oma instinkte. Ärge kuulake neid, kes ütlevad, et peate olema ettevaatlik. Selle nõuande järgimine võib neile kasulik olla, kuid kindlasti pole see seda teie jaoks.

KAALUD
Ära kuula neid, kes käsivad ettevaatlik olla. Ainus põhjus, miks nad ei taha, et sa midagi põnevat teed, on see et nad kardavad, et paned nad halba valgusesse. Ja neil on õigus, nii juhtubki – seda enam tuleb seda teha.

AMBUR
Olete sel nädalal rahutu ega tea ise ka, mille tõttu. Minge kindlasti välja ja liigutage end, kuid ärge minge kodust liiga kaugele, sest muidu võib olla raske tagasi jõuda. Kuhu iganes te ka ei läheks, hoidke oma lähedastega ühendust.

KALJUKITS
See, mida teised inimesed ei taha, et sa teaksid, on just see, mida pead praegu teadma, seega hakka küsimusi küsima ja ära lõpeta enne kuni oled leidnud loogilised vastused. Mõned avastused šokeerivad sind.

VEEVALAJA
Sa ei pea end siduma millegagi, mis ei tundu õige. Teised võivad püüda panna sind end neile selja pööramises süüdi tundma, aga sinu vajadused on kõige tähtsamad. Jää alati endale kindlaks.

SKORPION
Jäta hetkeks igapäevatoimetused sinnapaika ja vaata elu laiemast perspektiivist. On lihtne arvata, et saatus on sinu vastu, et miski ei õnnestu kunagi, kuid see on pettekujutelm, mida põhjustab liiga kitsas vaatenurk.

KALAD
Sa pead oma silmaringi laiendama. Pead mõistma, et maailmas toimub rohkem kui eelnevalt teadsid. Eelkõige pead omaks võtma, et hoolimata kõigist halbadest asjadest, on maailm siiski imeline koht.