Nädala horoskoop – 6.-12. mai 2024

VÄHK
Sa võid end praegu haletseda, eriti kui tunned end ära tõugatuna inimese poolt, kelle vastu sul tunded on. Väga tõenäoliselt oled asjast täiesti valesti aru saanud, nii et mõtle positiivselt ja ära ole nii mannetu!

JÄÄR
Mõtle peaga, mitte südamega. Uue nädala alguses on kõige olulisem vältida rumalate vigade tegemist, mida paljud teised inimesed teevad. Ole ratsionaalne ja lähtu praktilistest kaalutlustest.

SÕNN
On aeg asuda loomingulise tegevuse kallale, millest oled juba ammu mõelnud. See nõuab suurt pingutust, nii füüsilist kui vaimset, aga sind saadab edu – tähed lubavad seda!

KAKSIKUD
Ole ettevaatlik, mida sel nädalal usud, isegi kui info tuleb usaldusväärsest allikast. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige romantiliste suhete kohta. Võimalik, et keegi punub meelega intriige.


LÕVI
Ära vihasta kui väiksed asjad vahel halvasti lähevad. Nii kodus kui tööl tundub, et inimesed veavad sind meelega alt, aga tegelikult on kõik praegu segaduses, nii et tee mööndusi.

NEITSI
Igaühel, kes arvab, et sa reedad oma põhimõtted kasumi nimel, pole aimugi, milline inimene sa oled. Sa eristad õiget valest ja käitud alati õigesti, ükskõik kui palju aega ja vaeva see nõuab.

KAALUD
Võib-olla pead paar nädalat ootama, enne kui saad oma suure idee teostamisega alustada, aga ära ole kannatamatu. Mida rohkem aega annad ideele oma ajus küpseda, seda suurem on tõenäosus, et seda saadab väljapaistev edu.

AMBUR
Kui tahad maailmale midagi öelda, midagi, mida see peaks teadma, karju seda nii kõvasti kui suudad. Sul on alati olnud suur ego ja nüüd on sul sellega sobiv hääl. Tee kõik selleks, et sind kuuldaks.

KALJUKITS
Otsus, mille juba ammu tegite, ei tundu nüüd nii hea mõte, kuid kahjuks ei saa te seda enam muuta. Võtke olukorrast parim ja lubage endale, et te ei ole tulevikus nii kiirustav.

VEEVALAJA
Sa oled jõudmas õnnelikumasse faasi, nii et püüa mitte nii palju raha pärast muretseda ja kui võimalus tekib, siis ära kõhkle sõpradega linna peale minemast. Kokkuvõtvalt: kui sa ei naera, siis ei ole asi õige.

SKORPION
Isegi kui sa kellegi põhimõtetega ei nõustu, saate ikkagi koos töötada, nii et jää viisakaks ja otsi kompromisse. Kõik ei pruugi minna sinu tahtmist mööda, aga natuke järele andes võidad palju.

KALAD
Sa oled praegu nii ülienesekindel, et ei näe oma valitud rajal ootavat tohutut takistust. Märkad seda päeva või kahe pärast, aga seni on teadmatus õndsus!