Nädala horoskoop – 26. september – 2. oktoober 2022

JÄÄR
Ära liiga palju muretse kui su käsi ei käi hästi. Nädala lõpu poole su õnn pöördub ja oled jälle oma saatuse sepp. Karta on vähe ja loota palju.

SÕNN
Probleeme, mida oled vältinud, ei saa sel nädalal enam edasi lükata ja see on hea, sest pead lõpuks nendega tegelema. On reaalne võimalus uueks alguseks, aga esmalt pead emotsionaalsetele probleemidele vastu astuma.

KAKSIKUD
Näib, et oled ühte sõprust pidanud enesestmõistetavaks ja kui lased asjal nii jätkuda, siis võid oma sõbraga nii kaugeks jääda, et te ei saagi enam kokku. Helista talle ja minge koos välja.

VÄHK
Kui keegi tahab viriseda ja märatseda ning tüütus olla, siis lase tal seda teha. Tõenäoliselt loodab ta, et sa reageerid üle. Ära luba talle seda rahuldust. Kohtle teda teenitud põlgusega – eira teda täielikult.


LÕVI
See päev tõotab teie jaoks tulla eriline ja veelgi enam siis, kui olete seltsiv või reisite. Samuti on see hea päev, et südameasju korda teha. Mis tahes probleemid teil minevikus oli, jätke need selja taha ja liikuge edasi.

NEITSI
Tundub, et olete otsustanud näha halvimat igas olukorras – peate sellest kiiresti üle saama. Teie õnn sõltub täielikult sellest, millisest vaatenurgast te otsustate sündmusi näha ja hea uudis on, et see on täielikult teie kontrolli all.

KAALUD
Teiste inimestega vaieldes ära lenda liiga tugevalt peale. Sul võivad olla kõige loogilisemad arvamused ning faktid ja numbrid on kindlasti sinu poolel, aga arvesta ka nendega, kel pole nii suurt kirge tõe leidmise vastu.

SKORPION
Püüa mõista inimesi, kes on sind alt vedanud või muul moel sulle ebameeldivusi põhjustanud. Pole kahtlustki, et nad väärivad karmi kohtlemist, aga antud juhul reageerivad nad toetusele paremini kui kriitikale.


AMBUR
Mõned inimesed võivad mossitada, aga neil pole mingit õigust sinu tuju halvaks muuta, nii et mine kuhugi, kus muusika mängib ja inimesed tantsivad ning kus ei paista ühtki kurba nägu. Tee, mida vaja, et oma tuju rõõmsana hoida.

KALJUKITS
Maailma poolt vaadates ei saa sa eksida, seega ole julgem ja ära karda teistele varvastele astuda – tõenäoliselt vabandavad nemad sinu ees! Sa liigud igas mõttes kiiremini kui keegi teine.

VEEVALAJA
Sa pead lõplikult otsustama, mida elult tahad – pärast seda pead muidugi välja nuputama, kuidas seda saada. Ära lase mineviku kõhklustel ja kartustel end tagasi hoida. Tee nii, et iga päev on uus algus.

KALAD
Praegu on äärmiselt oluline aeg rahaasjade jaoks, nii et mõtle enne tegutsemist ja tegutse ainult oma parima äranägemise järgi. Siiski pead sa töötama külg-külje kõrval teiste inimestega. Üksi sa oma eesmärgini ei jõua.