Nädala horoskoop – 19.-25. september 2022

JÄÄR
Kui tahad võimu juures olevatele inimestele muljet avaldada, siis tee seda kiiresti, sest homme pole enam nii lihtne. Võib-olla peaksid lõpetama nii tugevalt pingutamise ja avaldama muljet inimesele, kes on tõeliselt oluline – sina ise.

SÕNN
Sa paistad arvavat, et juhtub halvim. Et taevas kukub pähe. Praeguseks peaksid juba teadma, et see on täpselt selline mõtlemine, mille tõttu halvad asjad juhtuvad. Ole positiivne.

KAKSIKUD
Ära põlga kuuldut ära ainult sellepärast, et see kõlab uskumatult. Mis on sinu jaoks imekspandav, võib mõne teise jaoks olla igapäevane, seega ava oma meeled kõigile võimalustele. See muidugi ei tähenda, et peaksid kõigega nõus olema.

VÄHK
Sul on täielik õigus oma arvamust väljendada, isegi siis – ja eriti siis – kui su arvamus solvab inimesi kõrgetel kohtadel. See, et nad on suured ja võimsad, ei tähenda, et neil on õigus. Sõnavabadus on püha, olenemata „faktidest”.


LÕVI
Autoriteetne inimene paneb sind proovile, kõige tõenäolisemalt palub teadlikult sul lahendada probleemi, mis sind mugavustsoonist välja viib. Ära muretse, ta ei oota, et sa selle „õigesti” lahendaksid, vaid tahab lihtsalt näha, et sa ei satu paanikasse.

NEITSI
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.

KAALUD
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuigi, kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt jäädavad, siis veendu, et sa neid tõesti tahad.

SKORPION
Sa ei pruugi töö juures praegu erilise surve all olla, aga ära kasuta seda ettekäändena end lõdvaks lasta või vähem pingutada. Olulised inimesed jälgivad sind endiselt, nii et veendu, et neile meeldiks see, mida nad näevad.


AMBUR
Sa võid praegu olla oma võimete tipus, aga umbes nädala pärast võib su energia kahaneda, nii et ära tee liiga palju plaane ja mitte mingil juhul ära võta endale tööd juurde. Kui sa midagi vajad, siis puhkust, mitte rohkem tööd.

KALJUKITS
Sa pole kunagi tühjast-tähjast lobisenud ja teiste jauramine on su jaoks üliigav. Ära tee neist välja ja keskendu sellele, mis on sulle tähtis, isegi kui keegi teine nii ei arva. Ole kõrgemal pisiasjadest.

VEEVALAJA
Loomingus ja armuasjades on sel nädalal piiriks taevas ja kuna praegu on tähtede seis väga hea reisimiseks, siis peaksid teel olema. Ära lase perekondlikel kohustustel end tagasi hoida. Sul on õigus kasutada natuke aega iseenda jaoks.

KALAD
Võib tunduda, et keegi üritab teie positsiooni õõnestada ja ehk ongi see nii, kuid pole vaja selle pärast muretseda. Mõne päeva pärast juhtub midagi, mis eemaldab nad vaateväljalt ja toob teid esile.