Nädala horoskoop – 3.-9. oktoober 2022

JÄÄR
Sa näid kõhklevat ja lükkad edasi midagi, mida kindlasti naudid. Miks nii? Ükskõik, mis põhjus on, pead sa selle käsile võtma. Ära muretse riskide pärast – see on osa lõbust.

SÕNN
Teil on pere- ja finantsprobleeme järgmise seitsme päeva jooksul kerge lahendada, kuid te ei tohi seda edasi lükata. Kui teil on midagi ebameeldivat öelda, siis mida kiiremini te seda teete, seda vähem te mõlemad haiget saate.

KAKSIKUD
Teid võidakse survestada ja te võite tunda, et peaksite vabandama oma sõbrale või kolleegile öeldu pärast, kuid kas see on mõistlik? Mitte siis, kui te mõtlesite seda tõsiselt. Ja milleks jätta neile muljet, et teid saab kergesti liigutada? See tekitaks probleeme.

VÄHK
Ei, sa ei pea tegema kõike kohe, viivitamata, praegusel hetkel. Teised võivad survestada sind asju ära tegema, aga sa ei tohi lasta neil end tagant kiirustada. Töö, mis on väärt hästi tegemist, on väärt rahulikult tegemist.


LÕVI
Kui sõbra või sugulase tuju vajab tõstmist, siis ära oota, et seda sinult palutaks – asu kohe asja juurde ja tee, mida suudad, et teda rõõmustada. Sinu optimistlik suhtumine toob ta näole naeratuse ja ei lähe kaua kuni ta jälle endasse usub.

NEITSI
Ära ürita teiste inimeste probleeme ise lahendada. Muidugi ole lahke, pühenda teistele aega ja näita oma kaastunnet, aga saa aru, et ainus viis, kuidas sõbrad ja kolleegid oma muredele lahendused leiavad, on see kui nad neid ise otsivad.

KAALUD
Sinu ideed on sama head kui teiste omad, aga millegipärast arvad, et sa pole nii tark kui su konkurendid. Nemad võivad endas vähem kahelda, aga intelligentsuse poolest oled sina kaugel ees.

SKORPION
Su töö juures või suhtlusringkonnas käib praegu vaimne jõukatsumine ja sa ei saa endale kaotust lubada. Su tähemärgil on halastamatu maine ja sa peaksid sellele vastavalt käituma.


AMBUR
Kui tunned, et pead oma edukusega kiitlema, siis lase käia. Sa ei suurusta tihti sellega kui hästi oled hakkama saanud, nii et vahel harva sobib. Sul on kindlasti palju üle uhke olla. Anna kõigile teada.

KALJUKITS
Täna on läbinisti nauditav päev ja see on veel nauditavam kui sa ei raiska aega muretsemisele, mida teised inimesed arvavad sellest, mida teed või kellega koos oled!

VEEVALAJA
Olge ettevaatlik selle suhtes, mida ütlete, kui keegi pöördub teie poole nõu saamiseks. Veenduge, et see, mida te neile ütlete, tuleneb teie enda kogemusest, ja see ei ole midagi, mille te ebausaldusväärsest allikast leidsite. Kui te vastust ei tea, siis öelgegi nii.

KALAD
Ära lase inimestel oma tunnetega mängida ja panna sind tegema asju, mida sa ei teeks kui mõtleksid loogiliselt. Mingil hetkel pead karm olema ja teistele ütlema, et sa ei taha seda mängu enam mängida.