Nädala horoskoop – 25.-31. oktoober 2021

JÄÄR
Võib tunduda, et su aeg ja energia on raisatud, aga see pole tõsi. Tegelikult taipad selle nädala lõpuks, et oled ootamatult kasu saanud. Pikas perspektiivis ei ole ükski pingutus asjatu. Praeguseks peaksid seda juba teadma.

SÕNN
Sel nädalal pead äriasjades ettevaatlik olema ja kui sulle pakutakse mingit tehingut, siis pead seda põhjalikult kontrollima. Saatan peitub üksikasjades ja kui väikese kirja lugemata jätad, siis pead maksma.

KAKSIKUD
Mida rohkem tahad asju omamoodi teha, seda rohkem tahavad teised teha teistmoodi ja konfliktipotentsiaal on ilmne. Sel juhul võib olla kasulikum järele anda, vähemalt siis kui asi puudutab perekonda ja raha.

VÄHK
Keegi teie kolleegidest või äripartneritest on võtnud endale liigselt vabadust ja te olete piiripeal, et peatselt midagi ebaviisakat öelda. Kuid mõelge hoolikalt enne oma suu avamist. Kas te tõesti tahate sõda alustada?


LÕVI
Kui sul on kapis mõni luukere – ja sul on – siis kindlaim viis neile tähelepanu tõmmata, on püüda jututeemat vahetada kui vestlus tüürib tõele ebamugavalt lähedale. Ole julge ja tee nägu nagu midagi poleks juhtunud.

NEITSI
Kui te olete võtnud oma lähedast iseenesest mõistetavalt, siis võib see olla keeruline päev. Kuidagi peate neid veenma, et teie tunded on endiselt samad, aga selleks kulub rohkem kui lihtsalt sõnad. Te peate ilmselt näitama oma romantilist külge!

KAALUD
Mis siis, et kõik teised näivad tippkiirusel kihutavat, sina peaksid elu aeglasema tempoga võtma. Õiged võimalused jõuavad sinuni täpselt õigel ajal, nii et milleks ilmaasjata liiga palju pingutada?

SKORPION
Sa võid olla praegu pakkumistest üle kuhjatud, kuid ei saa neid kõiki vastu võtta, seega ole nutikas ja vali kaks või kolm, mis kõige tõenäolisemalt sind kõige kiiremini eesmärgini viivad. Muidugi eeldusel, et sul üldse on eesmärk.


AMBUR
Püüa vältida sõprade ja pereliikmete eest otsustamist, sest ükskõik kui head kavatsused sul on, võid kindel olla, et neile see ei meeldi. Las nad õpivad oma vigadest ja aita neid, kui nad seda vajavad.

KALJUKITS
Kui te olete mingi kavaga juba alustanud, siis peate sellega lõpuni minema. Olles nii kaugele jõudnud ja investeerinud palju aega ja energiat, ei saa te nüüd sellest loobuda. Lisaks võib tulemus olla parem, kui te ootasite.

VEEVALAJA
Ükskõik kui kiire sul praegu tööalaselt on, pead pingutama, et veeta aega oma pere ja sõpradega. Nemad on tõeliselt tähtsad. Vähemalt praegu on su karjäär teisejärguline.

KALAD
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest, et ongi. Ei ühtki ettekäänet enam – lükka asjad käima.