Nädala horoskoop – 18.-24. oktoober 2021

JÄÄR
Sa ei pea ennast kiitma – olulised inimesed teavad väga hästi, milleks sa võimeline oled. Sa ei pea järgmise seitsme päeva jooksul eriti pingutama, et muljet avaldada. Tegelikult ei pea sa mitte millegi pärast eriti pingutama.

SÕNN
Kui sa kellegagi isiklikul tasandil läbi ei saa, ei tähenda see veel seda, et sa ei saa temaga koos töötada. Jäta oma tunded kõrvale ja pinguta, et ühine projekt valmis saaks. Sa võid üllatuda kui libedalt see läheb.

KAKSIKUD
Võib olla tark mõte süüvida sellesse, kuidas oma igapäevaseid asju korraldad. Hakka välja mõtlema moodusi, kuidas muuta oma rutiinsed tegevused lihtsamaks ja kohustused vähem koormavaks. Üks võimalus on muidugi lasta teistel need enda eest ära teha.

VÄHK
Mida iganes järgmise kahe või kolme päeva jooksul otsustad, on sel suur mõju su tulevikule – ühel või teisel viisil, seega mõtle ette ja veendu, et oled õigel teel. Ära kuula teisi, ainult iseennast.


LÕVI
Nädala alguses ärritud kergesti, võimalik et põhjuseks on kerge hirm, et töökaaslane sepitseb sinu vastu vandenõud. Tõenäoliselt ei toimu midagi sellist, nii et ära tee ega ütle midagi, mis võib kolleegi päriselt sinu vastu pöörata.

NEITSI
Väljakutsed aina tulevad ja sa tegeled nendega oma erilisel viisil. On vähe asju, mis sind segadusse ajavad ja mida iganes elu järgmise seitsme päeva jooksul toob, saad sellega hõlpsasti hakkama.

KAALUD
Praegu ei paista keegi sinuga samal lainel olevat, nii et erilist toetust pole oodata, isegi mitte sõpradelt ja pereliikmetelt. Sind ei huvita see üldse. Sa ei vaja nende tuge. Sa saad üksi hakkama.

SKORPION
Püüa materiaalsetele asjadele vähem tähelepanu pöörata. Ära keskendu sellele, et väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. See olukord on ajutine ja saab varsti läbi, nii et pea püsti.


AMBUR
Millegipärast oled kohutavalt ebakindel. Mingil veidral põhjusel paistad uskuvat, et sul pole annet, et edukaks saada. See ei ole tõsi. Aja pea püsti ja mine jäta maailma endast märk maha.

KALJUKITS
Ära liiga palju muretse, kui tööasjades maha jääd, hiljem on piisavalt aega järje peale jõuda. Muidugi aitaks, kui sa ei oleks nii kergelt nõus teiste inimeste tööd ära tegema. Ilmselt oled sa liiga lahke.

VEEVALAJA
Sa oled praegu mässumeelne ja võid teha midagi, mis šokeerib nii su sõpru kui vaenlasi. See on hea. Liiga paljud inimesed on viimasel ajal su olemasolu enesestmõistetavaks pidanud. Tee midagi, mis neid natuke raputab.

KALAD
Sa paistad arvavat, et juhtub halvim. Et taevas kukub pähe. Praeguseks peaksid juba teadma, et see on täpselt selline mõtlemine, mille tõttu halvad asjad juhtuvad. Ole positiivne.