Nädala horoskoop – 1.-7. november 2021

JÄÄR
Juba varsti saad võimaluse teha midagi ebatavalist, kuid praegu pead kannatlik olema. Kui liiga vara tegutsed, siis ei pruugi tulemused nii head olla.

SÕNN
Te peate nüüd meeles pidama, et ajudest on alati rohkem kasu, kui musklirammust. Olenemata sellest, kui võimas või heade tutvustega vastane on, te võite neist parem olla, kasutades lihtsalt oma ülimuslikku intellekti.

KAKSIKUD
Su mõistus on praegu erakordselt aktiivne ja see on hea, aga kirjuta kindlasti kõik mõttevälgatused üles, muidu võid need õhtuks unustada. Kanna kogu aeg pastakat ja märkmikku kaasas.

VÄHK
Panustage oma tugevatele külgedele ja ärge laske teiste tegudel end kuidagi mõjutada. On mõned asjad, mida teete paremini kui enamik ja need on asjad, millele te peaksite praegu keskenduma. Peatselt olete kordades edukam.


LÕVI
Pole mingit mõtet ennast haletseda, isegi kui su parim plaan paistab olevat tupikusse jõudnud. Kui saatus oma tarkuses soovib sind mõneks ajaks peatada või panna teistsugust teed proovima, siis sea oma samme selle järgi.

NEITSI
Mõtle peaga, mitte südamega. Uue nädala alguses on kõige olulisem vältida rumalate vigade tegemist, mida paljud teised inimesed teevad. Ole ratsionaalne ja lähtu praktilistest kaalutlustest.

KAALUD
Oled pikalt ja põhjalikult mõelnud, mida teha, nüüd on vaja lihtsalt peale hakata. Ära muretse, et mõnele see ei meeldi – see on su kõige väiksem mure. Tõenäoliselt on nad lihtsalt kadedad.

SKORPION
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul muutub su tuju silmnähtavalt. Kui varem olid ülierutunud ja pinges, siis varsti oled lõdvestunud ja muretu. Ära võta elu liiga tõsiselt. Lõbutsemine on oluline.


AMBUR
Ole sina ise ja lase oma loomingulisel poolel särada. Su konkurendid võivad püüda su plaane nurjata, aga see õnnestub neil ainult siis kui lased neil end segada või ärritada. Kui sul on piisavalt tahtmist, siis oled edukas.

KALJUKITS
Su tulevik on harva nii ere paistnud. Nii et miks nii morn? Mis põhjus sel ka poleks, sa pead end kokku võtma ja aru saama, et enamiku inimestega võrreldes on sul väga hästi. Muretsema pead ainult selle pärast, et see nii ka jääks.

VEEVALAJA
Jää oma põhimõtetele kindlaks ja ära kasuta alatuid võtteid, vahet pole, kui väärtuslik tulemus on. Kui latti kas või natuke allapoole lased, siis pole sa kõlbelisem kui enamik teisi inimesi.

KALAD
Miks sa ei saa elult seda, mida tahad? Kui oled aus, pead tunnistama, et see on sellepärast, et kulutad liiga palju aega tühistele asjadele. Pühendu oma oskuste arendamisele.