Nädala horoskoop – 24.-30. juuli 2023

JÄÄR
On sotsiaalselt nauditav päev, aga mõned su sõbrad võivad olla vihased, et veedad uute tuttavatega rohkem aega kui nendega. Neil võib õigus olla, aga sa ei saa midagi parata, et nii populaarne oled.

SÕNN
Sel nädalal pinguta, et teha seda, mida teised inimesed tahavad, isegi kui sa ei tee seda südamega. Nädala pärast võid sa ise teiste abi vajada ning seda on tõenäolisem saada kui nad tunnevad, et on sulle võlgu.

KAKSIKUD
Mõned inimesed võivad väga valjuhäälselt sinu kavatsuste vastu protestida, aga ära muretse ja ära lase sel end takistada. Nad leebuvad, kui näevad, kui hästi sul läheb. Nad võivad isegi väita, et see oli nende mõte.

VÄHK
Kui te olete mingi kavaga juba alustanud, siis peate sellega lõpuni minema. Olles nii kaugele jõudnud ja investeerinud palju aega ja energiat, ei saa te nüüd sellest loobuda. Lisaks võib tulemus olla parem, kui te ootasite.


LÕVI
Sa hakkad tegema tohutult tähtsat otsust, mis võib muuta su elu kulgu. Sa ei pruugi muretseda niivõrd muutuse enda kui teiste reaktsiooni pärast. Ära muretse, nad harjuvad sellega.

NEITSI
Kulisside taga toimub praegu suuri asju, seega ära tee liiga palju plaane, need muutuvad kindlasti. Kui keegi palub sul rohkem tööd teha, siis ütle talle külmalt ära – see on viimane asi, mida praegu vajad.

KAALUD
Sa oled nii läbinägelik, et teised võivad sind selgeltnägijaks pidada. Võib-olla mingis mõttes oledki, aga su eesmärgid ei ole üleloomulikud: tahad olla edukas ja rikas. Käitu nii, nagu sisemine hääl sulle ütleb.

SKORPION
Ära liiga palju muretse, kui tööasjades maha jääd, hiljem on piisavalt aega järje peale jõuda. Muidugi aitaks, kui sa ei oleks nii kergelt nõus teiste inimeste tööd ära tegema. Ilmselt oled sa liiga lahke.

AMBUR
Sa püüad kõigest väest maha matta oma tundeid kellegi vastu, sest kardad, et see võib kahjustada su mainet ja võib-olla isegi rahalist olukorda. Kes teab, võib-olla kahjustabki, aga kas see on tõesti piisavalt hea ettekääne oma kiindumusele selja pööramiseks?

KALJUKITS
Teil võib olla palju suuri ideid, kuid kas te olete kunagi valmis neid millekski kasulikuks muutma, millekski, mis muudab nii teie enda kui ka teiste jaoks midagi? Rääkimine ei tähenda midagi – ainult tegevus on oluline.

VEEVALAJA
Teil võivad olla teatud olukorra suhtes sügavad isiklikud tunded, kuid te ei tohi lasta emotsioonidel takistada seda, mida tuleb teha. Jah, muidugi, armastus paneb maailma ringi käima, kuid elamiseks on vaja ka piisavalt kainet mõistust.

KALAD
Sa ei pruugi oma arvamustest taganeda, kuid sa pole ainus põikpäine. Vaidlused on sel nädalal tõenäolised, aga pole hullu, uued ideed võivad tekitada pinget, kuid pinge ergutab loomingulisust.