Nädala horoskoop – 17.-23. juuli 2023

JÄÄR
Mis siis, et kõik teised näivad tippkiirusel kihutavat, sina peaksid elu aeglasema tempoga võtma. Õiged võimalused jõuavad sinuni täpselt õigel ajal, nii et milleks ilmaasjata liiga palju pingutada?

SÕNN
Kui te olete võtnud oma lähedast iseenesest mõistetavalt, siis võib see olla keeruline päev. Kuidagi peate neid veenma, et teie tunded on endiselt samad, aga selleks kulub rohkem kui lihtsalt sõnad. Te peate ilmselt näitama oma romantilist külge!

KAKSIKUD
Autoriteetne inimene paneb sind proovile, kõige tõenäolisemalt palub teadlikult sul lahendada probleemi, mis sind mugavustsoonist välja viib. Ära muretse, ta ei oota, et sa selle „õigesti” lahendaksid, vaid tahab lihtsalt näha, et sa ei satu paanikasse.

VÄHK
Teistel võivad olla kahtlused selle suhtes, mida teete, kuid teie neid ei jaga. Isegi kui te teete aja jooksul mõne vea, siis teie motivatsiooni ja eesmärgitunnet see ei kõiguta, liigute jätkuvalt edasi oma unistuste poole.


LÕVI
Sa võid olla äärmiselt ambitsioonikas, kuid ära ole sel nädalal liiga pealetükkiv, muidu võivad neist, kes peaksid olema sõbrad, saada vaenlased. Pea meeles, parim viis ennast aidata on teisi aidata. See on hea poliitika.

NEITSI
On aeg suurpuhastuseks. Su elus on palju asju, mida sa enam ei vaja, seega tee nimekiri ja vabane neist ühekorraga. Kui asjasse tõsiselt suhtud, võid olla üllatavalt halastamatu.

KAALUD
Tahad teha midagi inimeste heaks, kel ei lähe nii hästi kui sinul. See on sinust väga üllas, aga ära kuluta oma raha esimesele ettejuhtuvale heale eesmärgile. Hakka tegelema pikaajalise mõjuga projektiga.

SKORPION
Kuigi rahaasjad ja teised materiaalsed küsimused võivad olla tähtsad, ei tähenda see, et peaksid neile keskenduma kõike muud tähelepanuta jättes. Inimene ei ela üksnes leivast – süda ja vaim on ka olulised.

AMBUR
Teie eneseusaldus on praegu väga kõrge ja sellepärast olete valmis riskima peaaegu kõigega, et tõestada, et olete parim. Enne päeva lõppu laulavad isegi kriitikud teie kohta kiidusõnad ja soovivad, et õnnestuksite.

KALJUKITS
Mine välja. Külasta kohti, mis sind huvitavad ja inimesi, kes sind innustavad. Tähed näitavad, et igasugusteks sotsiaalseteks tegevusteks on praegu suurepärane aeg, samuti reisimiseks, nii et asu teele ja ära vaata tagasi. Liigu edasi ja läheb järjest lõbusamaks.

VEEVALAJA
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest, et ongi. Ei ühtki ettekäänet enam – lükka asjad käima.

KALAD
Ära lase oma kohustustel end maha murda. Sul ei pruugi olla muud valikut kui kõvasti tööd teha ja teisi aidata, aga sa ei pea üle jõu pingutama. Pead enda vastu füüsiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt hea olema.