Nädala horoskoop – 31. juuli – 6. august 2023

JÄÄR
Sa paistad arvavat, et juhtub halvim. Et taevas kukub pähe. Praeguseks peaksid juba teadma, et see on täpselt selline mõtlemine, mille tõttu halvad asjad juhtuvad. Ole positiivne.

SÕNN
Te peate veenma neid, kes on võimul, et väärite suuremat vastutust ja sellega kaasnevaid hüvesid. Ajastus on tähtsaim ja praegu on õige aeg – nii et tehke edasiviiv käik ja nautige edu.

KAKSIKUD
Lõpetage aja ja energia raiskamine, püüdes mõista asju, mis ei ole teie mõtteviisi järgi üldse loogilised. Kõik teie elus ei peagi toredasse ja puhtasse kasti mahtuma. Mõned asjad on määratud jääma saladuseks.

VÄHK
Sa võid praegu olla oma võimete tipus, aga umbes nädala pärast võib su energia kahaneda, nii et ära tee liiga palju plaane ja mitte mingil juhul ära võta endale tööd juurde. Kui sa midagi vajad, siis puhkust, mitte rohkem tööd.


LÕVI
Praegu on ideaalne aeg oma mainet parendada. Sa hakkad meeldima inimestele kõrgetel kohtadel, kuid kõige tähtsam on, et usuksid endasse – siis usuvad sinusse ka teised.

NEITSI
Mida enam teile korrutatakse, et te midagi ei saa, seda kindlam on, et seate selle omale eesmärgiks – mis võib olla lõbus, kuid võib viia ka olukordadeni, mis ei aita teid elus kuidagi edasi. Ärge laske oma soovidel kontrolli alt väljuda ja muutuda kinnisideedeks.

KAALUD
Võib olla tark mõte süüvida sellesse, kuidas oma igapäevaseid asju korraldad. Hakka välja mõtlema moodusi, kuidas muuta oma rutiinsed tegevused lihtsamaks ja kohustused vähem koormavaks. Üks võimalus on muidugi lasta teistel need enda eest ära teha.

SKORPION
Probleeme, mida oled vältinud, ei saa sel nädalal enam edasi lükata ja see on hea, sest pead lõpuks nendega tegelema. On reaalne võimalus uueks alguseks, aga esmalt pead emotsionaalsetele probleemidele vastu astuma.

AMBUR
Väldi igasugust negatiivset mõtlemist. Kui lased kas või väiksel kahtluseussil oma pähe pugeda, siis kasvab see murettekitavalt kiiresti ja enne kui arugi saad, hakkad mõtlema, et maailmalõpp on tulekul. Fakt on see, et sul pole millegi pärast muretseda.

KALJUKITS
Elu peaks olema lõbus ja see peaks nii jääma, kui te ei lase väikestel teemadel end muserdada. Samuti ärge raiskage aega muretsedes, et teised ei ole nii õnnelikud. Olge õnnelik ja edukas ning olge eeskujuks, mida nad soovivad järgida.

VEEVALAJA
Parim viis kriitikaga hakkama saada on seda ignoreerida. Järgmised seitse päeva keskendu oma tööle ning ära pane kriitikuid tähele. Tõenäoliselt ajavad nad jama nagu tavaliselt – mõned inimesed ei saa sinna midagi parata.

KALAD
Sul on harva nii palju kohustusi olnud. Harva on su kohustused olnud nii vaevarikkad. See on halb uudis. Hea uudis on see, et sul elus on inimesi, kes ulatavad meelsasti abikäe – pead ainult küsima. Kui su ego selle välja kannatab?