Nädala horoskoop – 20.-26. mai 2024

VÄHK
Aita elukaaslasel ja pereliikmetel end sama hästi tunda kui sa ise. See ei pruugi olla lihtne ülesanne, aga see on tehtav ja seda tuleb teha, sest kodune õnn on paljude asjade jaoks hädavajalik.

JÄÄR
Te peaksite vaatama partnerlust ja sõprust rahulikuma pilguga ja seda nii isiklikus elus, kui ka töös. Kohelge teisi nii nagu nad oleksid liitlased ja võrdsed, mitte rivaalid ja vaenlased ning elu saab olema võrdselt lõbus ja tulus.

SÕNN
Oled viimastel nädalatel enda kanda võtnud palju uusi ülesandeid ja sul on ilmselt abi vaja. Teised aitavad sul seda koormat kanda kui neilt abi palud, aga pead selle eest kuidagi tasuma. Mis kasu nemad saavad?

KAKSIKUD
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul saavutad rohkem kui vabaned harjumusest püüda kõike üksi teha. Teistega koos töötamine pole alati lõbus, aga selleks, et asjad tehtud saaks, pole vaja, et need inimesed sulle meeldiks.


LÕVI
Ei ole mõtet kaevata teatud isiku käitumise üle, kui see, mida nad praegu teevad, on see, mida nad tegid eile ja päev enne seda. See on ilmselgelt tema olemuses, nii et leppige sellega või liikuge nende mõjualast eemale.

NEITSI
Pead leidma oma plaanide ellu viimiseks moodusi, mis pole liiga pealetükkivad ega isekad. Praegu võib olla suure ebakindluse periood, aga on ka suurte võimaluste aeg. Jää rahulikuks, keskendunuks ja eelkõige püsi kursil.

KAALUD
Saad rohkem tehtud kui suhtud partnerlusse rahulikumalt. Kujutle end partneri nahas ja mõtle, mida sina tunneksid kui keegi räägiks sinuga nii nagu sina vahel temaga. Sa võid aeg-ajalt pisut järsk olla.

AMBUR
Sa tahad välja minna ja maailma avastada, aga kohustused hoiavad sind tagasi. Jäta need sinnapaika. Kas maailm lõpeb enneaegselt kui sa ei saa kindlaid asju kindlaks ajaks valmis? Muidugi mitte.

KALJUKITS
Kõik loomingulised tegevused õnnestuvad hästi, aga oleks veel parem kui pühendaksid teised inimesed oma plaanidesse. Sõbrad ja pereliikmed tahavad sind aidata, aga ei taha su isiklikku ruumi sisse tungida.

VEEVALAJA
On oluline nääklemistest üle saada. See võib tunduda raske, arvestades kui haprad teatud suhted viimasel ajal on olnud, aga see on kergem kui ette kujutad. Nii et kujuta ette ja tee seda.

SKORPION
Kui midagi piisavalt tahad, siis leiad mooduse selle saamiseks, ükskõik kui palju takistusi su teele asetatakse. Mis iganes väljakutseid kohtad, oled nendega tegelemiseks piisavalt suur ja tugev – need isegi toovad sinus parima välja.

KALAD
Kõigile ei meeldi sinu valitud suund, aga see pole tähtis. Kuula mida sõbrad ja pere sulle sel nädalal ütlevad, aga ära arva hetkekski, et pead nende nõu kuulda võtma. Sina tead kõige paremini.