Nädala horoskoop – 22.-28. november 2021

JÄÄR
Haarake initsiatiivi. Alustage midagi uut. Jah, muidugi on teil minevikus olnud palju tagasilööke, kuid seekord võib ja saab olema teistsugune. Mis on saanud teie arvukatest suurepärastest ideedest? Te saate neid ikka veel kasutada.

SÕNN
Sa võid tahta tagasi teha kellelegi, kes on sinu kohta kuulujutte levitanud, aga kas see on seda väärt? Kui ütled midagi ebaviisakat, siis ta näeb, et on õnnestunud sind mõjutada. Lihtsalt eira teda – see teeb rohkem haiget.

KAKSIKUD
Ülesanne võib osutuda palju raskemaks kui arvasid, aga see pole piisav vabandus alla andmiseks. Kõik, mis on määratud juhtuma, juhtub õigel ajal, nii et ole kannatlik. Läbimurre, mida vajad, ei ole kaugel.

VÄHK
Pole mingit põhjust end tagasi hoida. Vastupidi, peaksid otsima olukordi, mis su võimed proovile panevad, sest ainult siis taipad, kui palju suudad teha – umbes kümme korda rohkem kui praegu!


LÕVI
Veendu, et oma agaruses olulistele inimestele muljet avaldada, ei hindaks sa oma võimeid üle ja liiga palju ette ei võtaks. Sulle ei pruugi meeldida öelda „ei” neile, kelle toetust loodad saada, aga nad on pettunud kui sa lubadust ei täida.

NEITSI
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!

KAALUD
Saad rohkem tehtud kui suhtud partnerlusse rahulikumalt. Kujutle end partneri nahas ja mõtle, mida sina tunneksid kui keegi räägiks sinuga nii nagu sina vahel temaga. Sa võid aeg-ajalt pisut järsk olla.

SKORPION
Kõigil paistab olevat oma arvamus selle kohta, mis su elus viga on, aga nad võivad selle endale hoida. Sinu poolest on need vaid ajutised raskused ja on ainult päevade küsimus, mil kõik jälle päikeseline on.


AMBUR
Praegu paistad olevat tavalisest rohkem lõõgastunud, ka üldises mõttes, aga eriti armuasjades ja see on hea. Samuti tundud palju vähem muretsevat selle pärast, mida teised sinust arvavad. Kui see tundub sulle õige, siis jätka nii!

KALJUKITS
Teised tajuvad su enesekindlust ja sellepärast tahavad sinu heaks midagi teha – ja mis õigusega sa pakkumistest keelduks? See annab sulle kindlasti rohkem aega, töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

VEEVALAJA
Lõbutse. Naudi elu. Ole koos sõpradega. Täna pole aeg mõelda tööle, rahale või mõnele muule murettegevale asjale. Sa oled puhkepausi ära teeninud. Teistel on ka sinu pärast hea meel.

KALAD
Pole mõtet muretseda asjade pärast, mida te ei saa kontrollida. See kehtib kõigi teie eluvaldkondade kohta, kuid eelkõige sõpruse ja sotsiaalsete tegevuste kohta. Mis on tulemas, saab olema, seega osta omale pilet ja naudi sõitu!