Nädala horoskoop – 29. november – 5. detsember 2021

JÄÄR
Su töö juures või suhtlusringkonnas käib praegu vaimne jõukatsumine ja sa ei saa endale kaotust lubada. Su tähemärgil on halastamatu maine ja sa peaksid sellele vastavalt käituma.

SÕNN
Sa oled praegu nii ülienesekindel, et ei näe oma valitud rajal ootavat tohutut takistust. Märkad seda päeva või kahe pärast, aga seni on teadmatus õndsus!

KAKSIKUD
Saad võimaluse lohutada sõpra või pereliiget, kes on viimasel ajal kehvas tujus olnud. Annus sinu optimistlikku ellusuhtumist on just see, mida ta vajab, et ennast kokku võtta ja hakata jälle elu helget poolt nägema.

VÄHK
Hoolitse, et sa liiga sügavuti minnes oma perspektiivitunnet ei kaotaks. Pead tegema teadliku otsuse oma tegevust kõrvalt vaadata ja suuremat pilti näha – see on alati olemas, kui tead, kuidas vaadata.


LÕVI
Kuula ära mõlemad pooled, enne kui otsustad, keda toetad. Sellel, kes räägib valjemalt ja kiiremini, ei pruugi olla paremad argumendid. Kuula kõiki.

NEITSI
Praegu on aeg oma arvamust avaldada. On aeg olla halastamatult aus. Kui sul on midagi öelda, peadki seda kõigile ütlema. Kui sa praegu ei räägi, siis hiljem kahetsed.

KAALUD
Käes on aeg edasi liikumiseks, ilma kahetsuste ja tagasivaatamiseta ning ilma lubadusteta ebaõnnestumise korral tagasi minna. Tõmba liivale joon, astu sellest üle ja võta vastu oma uus mina ja uus tulevik, mida plaanisid.

SKORPION
Ära lase inimestel oma tunnetega mängida ja panna sind tegema asju, mida sa ei teeks kui mõtleksid loogiliselt. Mingil hetkel pead karm olema ja teistele ütlema, et sa ei taha seda mängu enam mängida.


AMBUR
Kui vajad abi, siis pead seda paluma. Sa oled teisi nii palju aidanud, et nad poevad nahast välja, et sulle vastuteenet teha, aga nad ei saa seda teha, kui ei tea, et sul raske on. Ütle neile.

KALJUKITS
Näib, et oled isiklikul ristiretkel. Kui su eesmärk on võitlemist väärt – ja seda see on, siis peaks olema lihtne saada sõprade, pere ja kolleegide toetus, aga ära käi neile liiga palju peale.

VEEVALAJA
Siiras pingutus toob alati tulemusi, nii et jätka pusimist sellega, mille kallal töötad ja ära lase pead norgu kui tulemused viibivad. Miski, mida teed, pole aja raiskamine ja ühel päeval saavutad oodatud läbimurde.

KALAD
Autoriteetne inimene paneb sind proovile, kõige tõenäolisemalt palub teadlikult sul lahendada probleemi, mis sind mugavustsoonist välja viib. Ära muretse, ta ei oota, et sa selle „õigesti” lahendaksid, vaid tahab lihtsalt näha, et sa ei satu paanikasse.